INTEK M-100

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

KalimAbdul
Posty: 19
Rejestracja: 2009-04-24, 11:29
Lokalizacja: WWA

INTEK M-100

Post autor: KalimAbdul »

Nowe radyjko na rynku, na allegro już jest :)

Nowość - jedno z najmniejszych gabarytowo radyjek CB dostępnych na naszym rynku.

100 X 175 X 35 mm.

CHARAKTERYSTYKA:

- Filtr ANL najnowszej generacji .

- Modulacja AM i FM.

- Szybki dostęp do kanałów 19 i 9.

- Elektroniczny przełącznik kanałów.

- Obsługa 9 standardów [ praca w "0" i w "5" ]

- Trzysekcyjny niebieski wyświetlacz ciekłokrystaliczny.

Radyjko prezentuje się całkiem estetycznie - proste i łatwe w obsłudze. Skuteczny filtr ANL i dobry mikrofon zapewniający czystą i głęboka modulacje.



//opis zapożyczony z aukcji allegro ;-)
STARTER Cinek
Posty: 539
Rejestracja: 2008-03-28, 21:26
Lokalizacja: Marki-Wawa KO02NI

Post autor: STARTER Cinek »

KalimAbdul pisze:Skuteczny filtr ANL i dobry mikrofon zapewniający czystą i głęboka modulacje.
ciekaw jestem skąd ten wniosek?posiadasz te radio?
STARTER

http://www.32fm.pl
STARTER
SQ5OMO

mobil -SS 360FM+SANTIAGO 600
BAZA
KENWOOD TS 450 S +YAESU FT747+SIRIO GPE27
+ALINCO DR130T na 2 metry :)
KalimAbdul
Posty: 19
Rejestracja: 2009-04-24, 11:29
Lokalizacja: WWA

Post autor: KalimAbdul »

Napisane jest jak wół (tuż nad zdjęciem):

//opis zapożyczony z aukcji allegro ;-)

(radia nie posiadam)
Awatar użytkownika
woojttas
Posty: 207
Rejestracja: 2009-02-07, 15:21
Lokalizacja: aaaaaaaaaaaa

Post autor: woojttas »

KalimAbdul pisze://opis zapożyczony z aukcji allegro ;-)
Im wierzyć? Powodzenia!

Czyli wychodzi że alan 100 ma zastępce. Wszyscy rzucą się do sklepów. A bynajmniej ci którzy będą zaczynać.

--------------------------------------------------------------------------------------------
Gdyby ktoś się podjął potestowania tego urządzenia bylibyśmy wdzięczni...
Obrazek
STARTER Cinek
Posty: 539
Rejestracja: 2008-03-28, 21:26
Lokalizacja: Marki-Wawa KO02NI

Post autor: STARTER Cinek »

KalimAbdul pisze:/opis zapożyczony z aukcji allegro ;-)
śmieszne jak dla mnie
uważam ze takie "wnioski" zapozyczone z niewiadomo skąd ,wymyślone nie wiadomo przez kogo nie powinny być przedstawiane na forum-jak można wypowiedzieć sie o czymś czego sie nie miało?????na allegro sprzedać można nawet g..... w pazłotku jak sie dobrze to opisze :-P
osobiście nie patrze na walory estetyczne i gabarytowe radia-dla mnie ma działać poprawnie jako odbiornik a nadajnik to praktycznie w każdym radiu jakie miałem poprawiałem-zadne nie miało soczystej i głębokiej modulacji ;-) ;-) ;-)
STARTER

http://www.32fm.pl
STARTER
SQ5OMO

mobil -SS 360FM+SANTIAGO 600
BAZA
KENWOOD TS 450 S +YAESU FT747+SIRIO GPE27
+ALINCO DR130T na 2 metry :)
Awatar użytkownika
kgb14
Posty: 6309
Rejestracja: 2007-12-23, 12:41
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: kgb14 »

a widze , ze w tym radyjku to się już w ogóle ograniczono do jednej gałki :mrgreen: aby przypadkiem człowiek sienie pomylił . Radio jest wysoce ......... proste w obsłudze :mrgreen:
No ale może ktoś kupi i podzieli się z nami swoimi spostrzeżeniami ( byleby ta osoba miała jakaś skale porównawczą ) .
,,One To Day is Worth Two To- Morrows''
Mobil Subaru Forester Kpo DX 5000 +ASTATIC ROAD DEVIL + SIRIO MEGAWATT 4000 w ,,dziurce'' Ręczniak CB: Alan-80A Baza : Radmor AFM 871
http://www.formaniak.aaf.pl/
Obrazek
Obrazek
KalimAbdul
Posty: 19
Rejestracja: 2009-04-24, 11:29
Lokalizacja: WWA

Post autor: KalimAbdul »

Jeśli chodzi o g* w pazłotku to kto ma ochotę lub brak wiedzy to je kupi. Radia nie miałem i nie używałem, opis jest wstawiony z aukcji allegro jak to już napisałem. Jak widzę w dziale np. opisywanego tu Inteka, są posty przypisane danym modelom i wszyscy są szczęśliwi. Wkleiłem opis nowego modelu i towarzystwo na mnie wsiadło... tak chyba się nie robi prawda?
STARTER Cinek
Posty: 539
Rejestracja: 2008-03-28, 21:26
Lokalizacja: Marki-Wawa KO02NI

Post autor: STARTER Cinek »

KalimAbdul pisze:Wkleiłem opis nowego modelu i towarzystwo na mnie wsiadło... tak chyba się nie robi prawda?
przede wszystkim to nikt na Ciebie nie wsiadł-jak to określasz -tylko sie wypowiedzieliśmy
takie jest po prostu moje zdanie-a to czy uszanyjesz moj pogląd czy nie to Twoja sprawa KamilAbdul
KalimAbdul pisze:Jeśli chodzi o g* w pazłotku to kto ma ochotę lub brak wiedzy to je kupi.
i właśnie o to chodzi by wiedzę pozyskiwać od ludzi którzy juz coś mieli,przetestowali i mogą sie wypowiedzieć na dany temat popirając swe wypowiedzi autopsją
nie chcę byś sie obrażał-bo to nie o to chodzi-musimy przecież zec w zgodzie :)-
jesli Ciebie jakos uraziłem to wielkie SSSSOOOOORRRRRRYYYYY ;-)
STARTER

http://www.32fm.pl
STARTER
SQ5OMO

mobil -SS 360FM+SANTIAGO 600
BAZA
KENWOOD TS 450 S +YAESU FT747+SIRIO GPE27
+ALINCO DR130T na 2 metry :)
KalimAbdul
Posty: 19
Rejestracja: 2009-04-24, 11:29
Lokalizacja: WWA

Post autor: KalimAbdul »

Dobra koniec bo nie o to tu chodzi. Ciekawe kto się zdecyduje na zakup tego radyjka... Jak na razie chyba najpopularniejszy jest 520 XL
Awatar użytkownika
maroosz
Posty: 2264
Rejestracja: 2008-12-27, 20:38
Lokalizacja: Kielce CK
Kontakt:

Post autor: maroosz »

kgb14 pisze:widze , ze w tym radyjku to się już w ogóle ograniczono do jednej gałki
ale za to podwójnej :D
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Intek”