Intek M760 plus

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

AkyGoro
Posty: 2
Rejestracja: 2009-05-03, 11:03

Post autor: AkyGoro »

Coś dziwnego macie z kasowaniem ustawień po wyłączeniu z zasilania ...
U mnie ustawienia pozostają nie zmienione ... a codziennie jest wyłączane z zasilania ...
Poza tym sprawdza się całkiem przyzwoicie ...
Ale opinia jest bardzo subiektywna ... bo to moje pierwsze radio ... i używam dopiero od 2 miesięcy ...
Pzdr. ...
Awatar użytkownika
super
Posty: 77
Rejestracja: 2009-05-20, 19:49
Lokalizacja: Świdnik

Post autor: super »

AkyGoro- w moim inteku zmiana ustawień polega na tym że po wyłaczeniu zasilania musze ponownie włączyć np, filtr ANL lub ESP i nic pozatym .19stka startuje normalnie blokada kanałów też.radio jest OK.Pzdr..
Harry III & FD 2060 + President Alaska ; Sirio Omega 27+główka PL
AkyGoro
Posty: 2
Rejestracja: 2009-05-03, 11:03

Post autor: AkyGoro »

U mnie ANL i ESP zapamiętuje! Po włączeniu są takie same jak przed wyłączeniem z zasilania ... Jestem zaskoczony!
Pzdr. ... AG ....
Awatar użytkownika
super
Posty: 77
Rejestracja: 2009-05-20, 19:49
Lokalizacja: Świdnik

Post autor: super »

Dziwana sprawa z tymi ustawieniami , bo byłem dzisiaj w sklepie w którym zakupiłem to radyjko a mają też i serwis cb i sprzedawca zapewnił mnie że te radia tak właśnie mają , że ANL i ESP trzeba załanczać ręcznie w tym modelu . Zakupiłem też głośnik zewnętrzny i jest naprawde zdecydowanie lepszy i wyrażniejszy odsłuch polecam tem którzy mają to radyjko. Pzdr...
Harry III & FD 2060 + President Alaska ; Sirio Omega 27+główka PL
Awatar użytkownika
pisio
Posty: 6
Rejestracja: 2009-05-20, 14:38
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: pisio »

hmm dzis intek poszedl pod tuning;0 zabardzo mi sie spodobal zeby go sprzedac koszt 50 zloty jutro odpwiedz dam co i jak zapewniali mnie ze bedzie o niebo lepiej slyszalnosc i nadawanie zobaczymy porownanie bedzie dopiero jutro ;)
HARRY II + PRFORMER5000
INTEK 760 + AT72
Awatar użytkownika
super
Posty: 77
Rejestracja: 2009-05-20, 19:49
Lokalizacja: Świdnik

Post autor: super »

pisio pisze:zapewniali mnie ze bedzie o niebo lepiej slyszalnosc i nadawanie zobaczymy porownanie bedzie dopiero jutro ;)

A nie stracisz gwarancji na radio po takim tuningu.
Harry III & FD 2060 + President Alaska ; Sirio Omega 27+główka PL
Awatar użytkownika
pisio
Posty: 6
Rejestracja: 2009-05-20, 14:38
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: pisio »

hmm stracic ?? napewno bo ingerujesz w brzuszek radyjku ale moje odczucia sa pozytywne ;) super o nieboi lepsze a goscie na serwisoe naprawde byli zaskoczenii tym radyjkiem stwierdzili ze mieli bardzo zle zdanie na temat tego radia :( ale po ogladnieciu go stwierdzili ze za takie peniążki i takie funkcje to naprawde bajka i cofaja wszystko co mowi o tym radyjku wczesniej.. tłumaczyli co on ma co niema ale wiecie ja elektronikiem niejestem generalnie odluch poprawil sie i zasieg radyjka ooo jakies 50 % romawiam na nim z gostkiem oddalonym o jakies 15 km odemnie i nawet mnie slychac i jego tez koszt jaki ponioslem to 50 zl dodajmy ze obydwoej jestesmy w miescie :mrgreen:
HARRY II + PRFORMER5000
INTEK 760 + AT72
Awatar użytkownika
super
Posty: 77
Rejestracja: 2009-05-20, 19:49
Lokalizacja: Świdnik

Post autor: super »

pisio- to że to rodio jest OK to ja wiem , tylko napisz nam co ci goście w serwisie zmajstrowali ża jest " the best ". Pzdr. :-D
Harry III & FD 2060 + President Alaska ; Sirio Omega 27+główka PL
Awatar użytkownika
pisio
Posty: 6
Rejestracja: 2009-05-20, 14:38
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: pisio »

hmm wiesz mowilem ze nieznam sie na elektronice ale powstawial mi jakis filterki chyba i wyregulowal asc bo wydaje mi sie ze dziala o niebo lepiej po drugie nieslychac szumow na wylaczonym asc zasieg poprawil sie przy nadawaniu i odbierani o polowe albo i lepiej nparawde jestem zadowolony;)
HARRY II + PRFORMER5000
INTEK 760 + AT72
ODPOWIEDZ

Wróć do „Intek”