CB RADIO TTI TCB-880

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
kgb14
Posty: 6309
Rejestracja: 2007-12-23, 12:41
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: kgb14 »

Uniden 510 - 520 nie ma FM /
Pozdrawiam .
,,One To Day is Worth Two To- Morrows''
Mobil Subaru Forester Kpo DX 5000 +ASTATIC ROAD DEVIL + SIRIO MEGAWATT 4000 w ,,dziurce'' Ręczniak CB: Alan-80A Baza : Radmor AFM 871
http://www.formaniak.aaf.pl/
Obrazek
Obrazek
Lubicz
Posty: 39
Rejestracja: 2008-01-29, 18:41
Lokalizacja: Piaseczno/Warszawa

Post autor: Lubicz »

Więc jeśli prawie wyłącznie po kraju będę jeździł z CB to lepiej Unidena czy lepiej TCB-880?
Awatar użytkownika
Fredi
Posty: 440
Rejestracja: 2007-01-09, 20:35
Lokalizacja: śląsk
Kontakt:

Post autor: Fredi »

Lubicz pisze: CB to lepiej Unidena czy lepiej TCB-880?
Nikt ci nie powie jednoznacznie za chwile będzie tu parę postów za unidenem i tyle samo za tti

po prostu te radia są porównywalne a ostatecznie musisz zdecydować sam ;-)
Pozdrawiam
Fredi
Awatar użytkownika
BASTIAN
Posty: 510
Rejestracja: 2007-01-23, 16:27
Lokalizacja: BYTOM
Kontakt:

Post autor: BASTIAN »

Fredi pisze:
Lubicz pisze: CB to lepiej Unidena czy lepiej TCB-880?
Nikt ci nie powie jednoznacznie za chwile będzie tu parę postów za unidenem i tyle samo za tti

po prostu te radia są porównywalne a ostatecznie musisz zdecydować sam ;-)

dokładnie- TWOJA WOLA GOSPODARZU :mrgreen:
Lubicz
Posty: 39
Rejestracja: 2008-01-29, 18:41
Lokalizacja: Piaseczno/Warszawa

Post autor: Lubicz »

A gabarytami również sa podobne? I konkretnie - które Ty byś wybrał?
Lafayette Venus
Awatar użytkownika
BASTIAN
Posty: 510
Rejestracja: 2007-01-23, 16:27
Lokalizacja: BYTOM
Kontakt:

Post autor: BASTIAN »

Lubicz pisze:A gabarytami również sa podobne? I konkretnie - które Ty byś wybrał?
Uniden jest mniejszy :!:
Ja z TTI jestem zadowolony (poczytaj wcześniejsze posty w tym temacie)
Lubicz
Posty: 39
Rejestracja: 2008-01-29, 18:41
Lokalizacja: Piaseczno/Warszawa

Post autor: Lubicz »

"Każda liszka swój ogonek chwali" więc pewnie niewiele mi rozjasni czytanie postów (ponowne, bo czytałem je). Teraz tylko dylemat - mniejszy Uniden ale jednosystemowy, czy wiekszy TTI ale za to z Am i FM? No cóz, chyba ten drugi. W koncu w Vectrze miejsca mi na większy nie zabraknie. :-)
Lafayette Venus
Awatar użytkownika
BASTIAN
Posty: 510
Rejestracja: 2007-01-23, 16:27
Lokalizacja: BYTOM
Kontakt:

Post autor: BASTIAN »

Lubicz pisze:"Każda liszka swój ogonek chwali" więc pewnie niewiele mi rozjasni czytanie postów (ponowne, bo czytałem je). Teraz tylko dylemat - mniejszy Uniden ale jednosystemowy, czy wiekszy TTI ale za to z Am i FM? No cóz, chyba ten drugi. W koncu w Vectrze miejsca mi na większy nie zabraknie. :-)

no i oto chodzi :!: :!:
Ale i tak najlepsze jest to że to Ty musisz wybrać :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ;-) ;-)
Lubicz
Posty: 39
Rejestracja: 2008-01-29, 18:41
Lokalizacja: Piaseczno/Warszawa

Post autor: Lubicz »

Ok, dam znać na forum jak już kupię. Chcę jeszcze sprawdzić, jak działają i czy wogóle działają 2 radia CB które w latach chyba 80-tych przywiozłem z Anglii? To już inna epoka ale ciekawość zmusi mnie zapewne do wyprawy w zakątki piwnycy i odnalezienia ich :-) Pozdrawiam :-)
Lafayette Venus
Awatar użytkownika
ya1
Posty: 761
Rejestracja: 2007-12-04, 18:20
Lokalizacja: Ostrów Wlkp
Kontakt:

Post autor: ya1 »

A z ciekawości zapytam jakie to radyjka?

I jako ciekawostkę :lol: mogę powiedzieć, że możesz się pozytywnie zdziwić jeśli będą lepiej działały niż wiele współczesnej produkcji... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Po prostu radia budowane na podzespołach z tamtych czasów lepiej się sprawują niż dzisiejsze, dotknięte ręką miniaturyzacji i pakowania wszystkiego na przysłowiowej główce szpilki...
Obrazek
Obrazek
Marek
Posty: 10456
Rejestracja: 2009-10-19, 20:43
Lokalizacja: Jastrzębie

Post autor: Marek »

A ja czekam na ocene tego TTi bo mam w planie zakupienie czegos z tej półki :mrgreen: moze wlasnie tego TTi...
[you] najlepsze w tym forum jest to ze posiada takiego użytkownika jak [you]

Forum to nie agencja towarzyska-NIE DOGODZIMY KAŻDEMU !!
[scroll]Marek iyi gunler ve allaha emanet ol . Salam alejkum.[/scroll]
Lubicz
Posty: 39
Rejestracja: 2008-01-29, 18:41
Lokalizacja: Piaseczno/Warszawa

Post autor: Lubicz »

jak tylko sie dokopię do tych odbiorników to dam znać, bo nie pamietm. Cos chodzi mi po głowie, że jedno to Uniden? Ale w Anglii chyba na innych połówkach chidzą niz u nas. I radia maja wyłacznie FM, a więc u nas trozke mało funkcjonalne?
Lafayette Venus
Awatar użytkownika
kgb14
Posty: 6309
Rejestracja: 2007-12-23, 12:41
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: kgb14 »

U nas FM nie koniecznie jest potrzebny . Natomiast ,,chodzic'' mogą w 5 , ale to też nie powinien być problem . Napisz koniecznie co to za radyjka , moze będziesz chcaił sprzedać a ja się za czymś rozgladam - jeszcze nie wiem dokładnie za czym :mrgreen:
Pozdrawiam .
,,One To Day is Worth Two To- Morrows''
Mobil Subaru Forester Kpo DX 5000 +ASTATIC ROAD DEVIL + SIRIO MEGAWATT 4000 w ,,dziurce'' Ręczniak CB: Alan-80A Baza : Radmor AFM 871
http://www.formaniak.aaf.pl/
Obrazek
Obrazek
Lubicz
Posty: 39
Rejestracja: 2008-01-29, 18:41
Lokalizacja: Piaseczno/Warszawa

Post autor: Lubicz »

Ok, napiszę. Mam nadzieję na odnalezienie ich w tym tygodniu gdzieś w stertach paczek :-)

[ Dodano: 2008-02-12, 21:24 ]
Witam kolegów :-) Wygrzebałem na strychu dwa radia które jeszcze w latach 80-tych przywiozłem z Anglii. Oczywiście oni nie tylko lewą strona jeżdżą, ale tez wyłącznie na FM rozmawiają. Ale do rzeczy. Są to radia: RCH M40 FM i Mustang CB 1000
Lafayette Venus
Lubicz
Posty: 39
Rejestracja: 2008-01-29, 18:41
Lokalizacja: Piaseczno/Warszawa

Post autor: Lubicz »

Może ktoś z Was coś wie o tych radiach? Mają wszystko jak współczesne, bardzo estetyczne w wyglądzie. Szczerze - to jakieś takie milsze dla oka i reki :-)
Lafayette Venus
ODPOWIEDZ

Wróć do „TTI”