co mi polecicie TCB TTI 880 czy.....???

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Marcin89
Posty: 7
Rejestracja: 2008-09-28, 15:14

Post autor: Marcin89 »

Jak w większości słynny SQUELCH oraz dodatkowo jakby nie pomagało to jest przełącznik LOCAL/DX, gdzie przy przełączeniu na LOCAL radio odbiera tylko wyraźne wygnały.
Awatar użytkownika
dominik poznan
Posty: 123
Rejestracja: 2008-08-17, 19:05
Lokalizacja: poznan

Post autor: dominik poznan »

To raczej w miescie a na trasie trzeba regulować sQ i rf gain ,sprawdzałeś ten local?
johnny2 asc lemm at-72
u 520xl lemm turbo
sprzedam; alan 48plus multi, midlamd ml145 lemm at-71
Marcin89
Posty: 7
Rejestracja: 2008-09-28, 15:14

Post autor: Marcin89 »

Dokładnie tak, w miescie lub gdy jedziesz w konwoju. ;-) Próbowałem, SQ sie wyczerpał to LOCAL jest tak jakby podciągnieciem tej funkcji SQ.Moim zdaniem to jest dobre własnie w momentach, gdy sie jedzie na kilka aut z CB w małej odleglosci od siebie.
pierrot4
Posty: 16
Rejestracja: 2008-10-08, 14:52

Post autor: pierrot4 »

Tak jak pisza tutaj doswiadczeni forumowicze mniejsze znaczenie ma radio najwazniejsza jest jakosc anteny,oceny ktore sledze sa rozne co do odbiornikow cb natomiast jednomyslnosc panuje co do ocen anteny jakosc jest tym miernikiem dobrego odbioru.Polegaj na ich postach i ocenach ,doswiadczenie ma tu ogromny wplyw.Powodzenia.Ja zakupilerm radio i antene wg opinii i jestem zadowolony,dzieki za to.Jest to jedno z nielicznych for zawierajace pozytywne rady i opinie. :-)
Awatar użytkownika
Norbi_Zgierz
Posty: 1990
Rejestracja: 2007-12-04, 06:16
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: Norbi_Zgierz »

pierrot4 pisze:Tak jak pisza tutaj doswiadczeni forumowicze mniejsze znaczenie ma radio najwazniejsza jest jakosc anteny
To znaczy model radia też jest ważny ale tak jak pisze kolega pierrot4 antena jest najważniejsza jeżeli chodzi o nadawanie i odbiór.
pierrot4 pisze:Jest to jedno z nielicznych for zawierajace pozytywne rady i opinie.
Dziękujemy za zaufanie,ponieważ są osoby na innych forach które twierdzą inaczej :roll:
Ale akurat ich opiniami się nie przejmujemy i robimy swoje :mrgreen:
Sztuczna inteligencja nie może równać się z naturalną głupotą!!!.
waldemar
Posty: 71
Rejestracja: 2009-06-02, 10:04
Lokalizacja: śląskie

Post autor: waldemar »

:oops: w końcu nie wiem który dobry dużo basjerów czy prosty w obsłudze a przy tym mały uniden ej goście

[ Dodano: 2009-06-03, 11:15 ]
:roll: moja decyzja wiąże się z kasą antene już mam sirio 1m aradio biore sprawdzone unidena520
kaer
Posty: 1
Rejestracja: 2009-05-31, 16:31

Post autor: kaer »

Za te pieniądze mogę śmaiło olecic tti 880. Proste w obsłudze a ma to trzeba
kaer/tti880/hustler 100
Awatar użytkownika
max
Posty: 2529
Rejestracja: 2008-08-03, 11:21
Znak/ranga: 161CBF023
Lokalizacja: Oświęcim JO90OA

Post autor: max »

proste tti 880 jest w obsłudze ale duzo gałkologi
waldemar
Posty: 71
Rejestracja: 2009-06-02, 10:04
Lokalizacja: śląskie

zamiana

Post autor: waldemar »

tak wojowałem po forum przed zakupem radia kupiłem wtedy uninena 520 ale im dalej w las albo w miarę jedzenia znacie to w tej chwili po pół roku przygody z radyjkiem nikomu nie proponuje uninena chodzi super ale i super szumi chyba zależnie od pogody tak mi się wydaje kombinowałem w wolne dni inne radia oglądać przymierzać ale jak nie ma miejsca w aucie to musi byc małe zgrabne ale z konkretnymi filtrami aby nie szumiało a kasa lepiej dołożyć 100 którą i tak dołoży sie przy zakupie lepszego bo jak wozić to sprzęt dobry a nie jak mówicie ''szumofon''
ODPOWIEDZ

Wróć do „TTI”