Nowość TTI 550

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
Krecik
Posty: 2259
Rejestracja: 2008-06-09, 12:23
Lokalizacja: Kazimierz Biskupi
Kontakt:

Post autor: Krecik »

TTI880
wolf1973
Posty: 8
Rejestracja: 2009-05-14, 12:54

Post autor: wolf1973 »

max pisze:polecał bym UNidenka 520
niestety nie mogę, bo robotę mam taką wredną, że muszę być transparentny... :roll:
Awatar użytkownika
max
Posty: 2529
Rejestracja: 2008-08-03, 11:21
Znak/ranga: 161CBF023
Lokalizacja: Oświęcim JO90OA

Post autor: max »

no to TTI 880 lub OMege
Awatar użytkownika
FSEbola
Posty: 64
Rejestracja: 2009-04-08, 21:02
Lokalizacja: WŁOCŁAWEK

Post autor: FSEbola »

kaliadam pisze: Ja właśnie się pozbyłem TTI 880 to jest dopiero szumofon wiecznie musiałem kręcić gałkami nie polecam tego radyjka.
a co masz na mysli piszac ''szumofon'' ..??? ..i jak rozumiesz slowo ''szumofon'' ..???
______________________________________________________

TTi880 ---mialem to radio i zdanie moje na jego temat jest zupelnie odmienne, 880 mozna postawic na rowni z Midlane'm 48 Plus Multi... tyle ze 48'osemka jest ''czulsza''.....jezeli ktos ma jakiekolwiek pojecie na co sluza poszczegolne funkcje i pokretła, i ustawi sobie raz a porzadnie a nie kreci w ta i druga, to bedzie zadowolony z tego radia za pieniadze ktore nie sa duze....TTi 880 mimo ze ''chinszczyzna'' to jest zbudowana z dobrej klasy podzespolow co powoduje ze ma niski poziom szumow wlasnych....to wlasnie odroznia je od gorszej klasy radyjek czyli tak zwanych. ''szumofonow''

radio 880 bardzo ladnie wspoldziala z antena typu ML-145 ja mialem Midlanda ML-145 - jedna z najlepszych anten w cenie do 150zl
Uniden 78 ELITE + Sirio PERFORMER 5000
tomashn81
Posty: 1
Rejestracja: 2009-12-17, 22:26
Lokalizacja: ole

Post autor: tomashn81 »

Głupoty gadacie i tyle. Większość nie używała tych radyjek tti 500 i wypowiada się krytycznie na ich temat. Nie wiem, jak się sprawuje tti 880, ale 550-tka jak na tą klasę jest na trasie super. Praktycznie zero kręcenia w mieście, a już na trasie w ogóle pokręteł, poza Volume, nie ruszam. Ciągle na ASC ustawione i słychać innych kierowców super i mnie też dobrze słyszą. I nawet RFGain nie jest tu potrzebny. A antenę posiadam nie za długą, żeby liści z drzew nie ściągać. Antena to Pirat.
bartek1706
Posty: 1470
Rejestracja: 2009-07-08, 13:50
Lokalizacja: konstancin KO02NB
Kontakt:

Post autor: bartek1706 »

tomashn81 pisze: Większość nie używała tych radyjek tti 500 i wypowiada się krytycznie na ich temat.
Właśnie dlatego krytycznie się wypowiadają... Radio które nie ma RF-Gaina w oczach specjalistuf to szrot. Oczywiście TTi to nie jest wysoka klasa radia, ale ZA TE PIENIĄDZE ludzie czego chcieć więcej. Miałem przez chwilę na testy 550 i uważam iż za tę cenę radio jest ok. Tak samo radia pokroju intek M-120 plus. Mam je nie tylko w aucie, ale często na bazie i bardzo dobrze mi się z nim współpracuje na lokalu.

No, ale kult Unidena i A28 ( tutaj rozumiem czemu jest polecane ;-) tylko trzeba zrozumieć, że niektórzy wolą nowe radia z gwarancją i np. Fakturą Vat ) jest na forum widoczny gołym okiem i nic na to nie poradzimy... ;-)
Awatar użytkownika
Mayor7
Posty: 1370
Rejestracja: 2009-10-08, 08:48
Lokalizacja: KO01PG

Post autor: Mayor7 »

Zgadzam się zupełnie :lol:

Chociaż A28 to dobre radio to gabaryty nieco je dyskwalifikują jako sprzęt do mobila a przynajmniej w porównaniu z nowszymi konstrukcjami.

Sam miałem przyjemność testować TTi ale 660 i naprawdę polecam radio.
Co ciekawe brak RF GAIN w niczym nie przeszkadzał i ASC było zupełnie niepotrzebne.
Jeśli miałbym wybierać to w klasie do pięciu króli wybrałbym właśnie TTi o ile nie martwiłby mnie brak wskaźnika sygnału który jest istotny. Uważam że to radio jest lepsze niż część Presidentów oczywiści polecam dodatkowy głośnik do niego.

A intensywność podświetlenia można zmniejszyć aby nie mrugali światłami jadący z naprzeciwka :mrgreen:
Osobisty tuning sprzętu dla dziewczyn z CB-forum :mrgreen:
Awatar użytkownika
Skrzydło
Posty: 3066
Rejestracja: 2008-07-30, 19:15
Lokalizacja: JO91AS/ Kalisz
Kontakt:

Post autor: Skrzydło »

Chociaż A28 to dobre radio to gabaryty nieco je dyskwalifikują jako sprzęt do mobila
tak a do czego może być, może jako kaloryfer do samochodu :mrgreen:
http://www.oiris.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Więcej sprzętu niż talentu ;-)





Jeżeli używam tego emota :mrgreen: nie znaczy że jestem szydercą jak również nie ma manii wyższości :-)
Cogito ergo sum
Awatar użytkownika
Mayor7
Posty: 1370
Rejestracja: 2009-10-08, 08:48
Lokalizacja: KO01PG

Post autor: Mayor7 »

Ja mam małe ciasne BMW :mrgreen:
Jak włączałem lewy kierunkowskaz to od razu włączałem PA :mrgreen:
Ale niedługo kupię Jeepa to może przy suficie znajdzie się miejsce na jakiś większy sprzęt :lol:
Osobisty tuning sprzętu dla dziewczyn z CB-forum :mrgreen:
Awatar użytkownika
Skrzydło
Posty: 3066
Rejestracja: 2008-07-30, 19:15
Lokalizacja: JO91AS/ Kalisz
Kontakt:

Post autor: Skrzydło »

Ja mam małe ciasne BMW
nie chwal się samochodem :-P
Ale niedługo kupię Jeepa
i znowu się chwalisz :-P

KoNiec OTTT ;-)
http://www.oiris.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Więcej sprzętu niż talentu ;-)





Jeżeli używam tego emota :mrgreen: nie znaczy że jestem szydercą jak również nie ma manii wyższości :-)
Cogito ergo sum
Awatar użytkownika
Mayor7
Posty: 1370
Rejestracja: 2009-10-08, 08:48
Lokalizacja: KO01PG

Post autor: Mayor7 »

Ale stare :-P
Jeep też ma być stary :mrgreen:
...nie mylić ze Starem :mrgreen:
Osobisty tuning sprzętu dla dziewczyn z CB-forum :mrgreen:
ODPOWIEDZ

Wróć do „TTI”