Zestaw TTI TCB 880 + Sirio Turbo 2000

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Tasaq
Posty: 14
Rejestracja: 2009-09-15, 20:51
Lokalizacja: Poznań

Zestaw TTI TCB 880 + Sirio Turbo 2000

Post autor: Tasaq »

A więc po przywitaniu się przyszedł czas na poddanie pod opinię tego co planuję nabyć. Otóż po dłuższym namyśle oraz rozważeniu wielu, ale to wielu czynników doszedłem do wniosku, że dla moich potrzeb optymalny będzie zestaw podany w tytule czyli TTI 880 + Sirio Turbo 2000 na magnesie. Nie chcę w tym miejscu pisać jakimi kryteriami przy wyborze się kierowałem (jeżeli kogoś to bardzo interesuję to mogę mu taki elaboracik machnąć). Chcę tylko uzyskać odpowiedź od użytkowników forum i tych użytkujących powyższe sprzęty, czy są one warte tych pieniędzy. Nie powiem, że jeżeli chodzi o antenkę wchodziła jeszcze Sirio ML 145, ale ją odrzuciłem a co do radyjka to TTI 770, jednak po możliwości przetestowania zniechęciłem się do tych podwójnych gałek.

Żeby nie było, przy wyborze TTI nie kierowałem się tym czy to ma niebieskie podświetlenie. To akurat jest mi obojętne jaki kolor (no może poza różowym ;))

PS Tutaj pytanie do ludzi z Poznania. Jakie sklepy jesteście w stanie polecić; te o których wiecie, że są godne korzystania, te z którymi współpracujecie itp. Ja na chwilę obecną jestem w stanie wymienić tylko Intermarket na zakopiańskiej i jakiś sklep koło stacji shell na rondzie obornickim o ile się nie mylę. Możecie podać opinie na ich temat? Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi i porady :)
Awatar użytkownika
west
Posty: 1050
Rejestracja: 2007-12-02, 22:41
Lokalizacja: Żółtki/Izbiszcze/DE

Post autor: west »

Tasaq pisze:po dłuższym namyśle oraz rozważeniu wielu, ale to wielu czynników doszedłem do wniosku, że dla moich potrzeb optymalny będzie zestaw podany w tytule czyli TTI 880 + Sirio Turbo 2000 na magnesie
to jest poprawny zestaw,żadnych cudów ale,jest ok
Obrazek
głupota jest darem Boga,nie da się jej nauczyć
Tasaq
Posty: 14
Rejestracja: 2009-09-15, 20:51
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Tasaq »

Wiesz, w tym przedziale cenowym raczej na wodotryski liczyć nie należy. No chyba, że masz jakąś inną propozycję co do radia, ponieważ antena już została wybrana.
Yosan JC 2204 + Sirio ML
bartek1706
Posty: 1470
Rejestracja: 2009-07-08, 13:50
Lokalizacja: konstancin KO02NB
Kontakt:

Post autor: bartek1706 »

Midland 5001Z
Awatar użytkownika
tom8221
Posty: 296
Rejestracja: 2008-04-02, 21:37
Lokalizacja: QTH: KO04NE Korsze

Post autor: tom8221 »

Tasaq, ja mam dokładnie taki zestaw jak planujesz nabyć z tym, że antene mam w dziurze i tak też Tobie radzę zrobić. Ja osobiście jestem zadowolony z tego zestawu. jedyne co planuję na chwilę obecną to sprawić sobię głośnik zewnętrzny, bo wbudowany nie powala na kolana. Co do anteny to złego słowa nie powiem o niej, jedyne co mnie denerwuje to to, że mocno zbiera zakłócenia z lini wysokiego napięcia, ale to chyba przypadłość każdej anteny.
Reasumując radio jak na swoją cenę daje radę (jak masz kasę to zainwestuj w lepsze). Antena bardzo dobra ;-)
73

[ Dodano: 2009-10-08, 07:10 ]
Tasaq, zerknij tu viewtopic.php?t=4990
Obrazek
Mobil VW GOLF III
Było: TTI 880S+Sirio Turbo 2000 w dziurce
Jest: President Walker ASC+Sirio Turbo 2000 w dziurce
Tasaq
Posty: 14
Rejestracja: 2009-09-15, 20:51
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Tasaq »

tom8221,
u mnie niestety odpada montaż w dziurkę z tego względu, że ma to być zestaw jak najbardziej mobilny. Podróżuję różnymi samochodami o różnych gabarytach i z tego względu jedyną opcją jest magnes.

Co do radia. Wybrałem je między innymi ze względu na to, że w swoim przedziale cenowym ma jeden z lepszych stosunków cena/jakość. Oczywiście pojawią się głosy, że są inne równie dobre radia. Być może, jeżeli takowe są to proszę o inne propozycje ( z góry zastrzegam, że jeżeli mowa o Unidenie to odpada już teraz). Ostatnio zaciekawił mnie jeszcze model Yosana JC-2204, ale sam nie wiem.:(

Brak wiedzy - źle, nadmiar wiedzy i sieczka w głowie - jeszcze gorzej:/

[ Dodano: 2009-10-21, 23:08 ]
Jak to często bywa z zakupami, nie zawsze kupi się to co w pierwszej chwili się najbardziej podoba. Tak też było w moim przypadku. Dzisiaj finalnie zakupiłem zestaw Yosan JC 2204 i do tego ML-kę Sirio na Zakopiańskiej. Miało być pierwotnie to co jest w tytule, ale j/w napisałem. Dlatego w tym miejscu proszę moderatora o przeniesienie tematu do odpowiedniego działu. Chciałbym w tym miejscu również podziękować forumowiczom za dobre rady i za tą całą wiedzę, która jest na forum. Naprawdę może niektórym się wydaje, że momentami forum takie przypomina blog, ale dla laików i osób jak ja, które wybierają swój pierwszy sprzęt takie forum jest nieocenione. Dlatego jeszcze raz wielkie dzięki i do usłyszenia w eterze:)
Yosan JC 2204 + Sirio ML
ODPOWIEDZ

Wróć do „TTI”