TTI TCB 771

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

quba_83
Posty: 3
Rejestracja: 2010-08-12, 23:00
Lokalizacja: rzeszów

Post autor: quba_83 »

Ja też byłem zszokowany zasięgiem. Jeżdżę przeważnie na trasie Rzeszów-Mielec. Gdy jestem koło głogowa małopolskiego słyszę mobili ze świlczy jak lecą na kraków, z boguchwały jak lecą na sanok i z krasnego w kierunku łańcuta. Sprawdż na mapach google i sam oceń odległość. 73
...
Caps

Post autor: Caps »

quba_83, kolego zbieraj kase na nowa antenke ... ML 145 z Sirio kosztuje ze 100zl. Ale porównanie będziesz miał doże, z tym że będzie ono ona plus ML'ki. A radio z czasem ... nikt nie jeździ całe życie z 1wszym radiem. Ja z Alana 102 pzesiadłem sie na Ubota 520 i widze dużą zmiane na lepsze. Jest ANL filtr, jest RF Gain. A cena radia to koszt 220 złotych. Oczywiście za nowe.
Awatar użytkownika
lukasz-stargard
Posty: 18
Rejestracja: 2010-07-13, 22:56
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Post autor: lukasz-stargard »

Nie rozumiem. To ten TTI 771 nie ma rf gain? Na zdjeciu jedno z pokretel jest tak opisane.
Zdjęcie TTI 771
Awatar użytkownika
max
Posty: 2529
Rejestracja: 2008-08-03, 11:21
Znak/ranga: 161CBF023
Lokalizacja: Oświęcim JO90OA

Post autor: max »

Ma RF GAIN
Awatar użytkownika
lukasz-stargard
Posty: 18
Rejestracja: 2010-07-13, 22:56
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Post autor: lukasz-stargard »

W takim razie jak oceniacie to ktorego zdjecie zamiscilem? Budzet mam ograniczony a ten model akurat miesci sie w moich ramach. Zastanawialem sie jeszcze nad Midland Alan 121.
Caps

Post autor: Caps »

kolego a nie lepiej kupić Unidena 520 XL? Cena z wysyłką do 250 złotych, bądź TTI 880?
Awatar użytkownika
pasek888
Posty: 1454
Rejestracja: 2009-11-27, 20:22
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: pasek888 »

lukasz-stargard pisze:W takim razie jak oceniacie to ktorego zdjecie zamiscilem? Budzet mam ograniczony a ten model akurat miesci sie w moich ramach. Zastanawialem sie jeszcze nad Midland Alan 121.
To raczej szumofony. Nie będziesz w pełni zadowolony.
CapsLock pisze:kolego a nie lepiej kupić Unidena 520 XL?
zdecydowanie najlepiej w tym budżecie.
CapsLock pisze:TTI 880
przecież ubot będzie 100 razy lepszy.
Johnny 3 + WA-27 / Albrecht AE 2990 AFS + Hyflex
Caps

Post autor: Caps »

pasek888, czytająć forum wnioskuję że działają tak samo tylko TTI ma wiecej pokręteł, gadżetów,a Ubot to prostota w najlepszym wykonaniu
Awatar użytkownika
pasek888
Posty: 1454
Rejestracja: 2009-11-27, 20:22
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: pasek888 »

CapsLock pisze:pasek888, czytająć forum wnioskuję że działają tak samo tylko TTI ma wiecej pokręteł, gadżetów,a Ubot to prostota w najlepszym wykonaniu
miałem 880 i dla mnie to była porażka. ubot jest po prostu pewniejszy :) jak sam wiesz zresztą, bo używasz :)
prosty w obsłudze i małe gabaryty :)
Johnny 3 + WA-27 / Albrecht AE 2990 AFS + Hyflex
Caps

Post autor: Caps »

prostota przede wszystkim górą :-D
ja tam mam Unidena i chwale go sobie
Awatar użytkownika
Janosik
Posty: 619
Rejestracja: 2010-01-10, 18:09
Lokalizacja: W/W

Post autor: Janosik »

hej do czasu jak cie zatrzymają do kontroli :mrgreen: jak będzie upierdliwy policjant to ci unidena skasuje :mrgreen:
Intek HR 5500 , Yosan Turbo , President Walker.
Densei 2002 Janosik ,FD1818 Janosik, Midland Mike SE Special Edition Janosik
Sirio Super Carbonium , Sirio GP27 1/2
Caps

Post autor: Caps »

Janosik, nie jest zabronione użytkowanie go :-) tylko sprzedaż, tak pisuje hehe
Awatar użytkownika
pasek888
Posty: 1454
Rejestracja: 2009-11-27, 20:22
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: pasek888 »

Janosik pisze:hej do czasu jak cie zatrzymają do kontroli jak będzie upierdliwy policjant to ci unidena skasuje
mnie ostatni raz policja w Polsce kontrolowała... nigdy :mrgreen: a jeżdżę od równo 4 lat i dwóch tygodni, praktycznie codziennie. (zrobiłem dotychczas około 60.000km).
policja kontrolowała mnie kilkukrotnie w Niemczech. a że radio tam chowam (bo nie chcę, żeby na autostradzie mój magnes wylądował komuś w przedniej szybie), problemu w tej kwestii nie miałem, bo nikt o nie nie pytał, a widzieli je, bo zaglądali pod siedzenie, gdzie trzymam radio podczas jazdy za granicą.

jak będzie upierdliwy policjant (polski czy inny), to nie tylko skasuje radio (nawet to z gwiazdką jak nie będziesz miał deklaracji zgodności) lub jeśli nie będziesz miał akurat radia - znajdzie Ci w aucie cokolwiek innego.
tak np. jechałem z bronią w Niemczech ze wszelkimi pozwoleniami i gdyby nie moja znajomość języka i przepisów, wylądowałbym na dołku wraz z całą ekipą, która niemieckiego ni w ząb nie kuma (poza Scheisse - ale i tak nie znają wszystkich znaczeń, które się pod tym słowem kryją :-P ). Tamtejsi policjanci byli niezwykle upierdliwi, kontrolując nas od granicy do Monachium trzykrotnie !

a poza tym... policja u nas kontroluje prawie wyłącznie za jakieś przewinienia. więc jeździjmy jak należy :) CB nie zwalnia nas przecież z przestrzegania przepisów, ale pomaga nam nie dać się złapać - przypadkowo lub przez chwilową nieuwagę (bo zwykle wtedy się nadziewamy) :)

także podsumowując mój jakże OffTop'owy (w 95% :mrgreen: ) wywód, proszę o wskazanie mi osoby, która została pozbawiona Unidena lub doświadczyła z powodu jego posiadania i użytkowania jakichkolwiek nieprzyjemności ;-)
Johnny 3 + WA-27 / Albrecht AE 2990 AFS + Hyflex
Awatar użytkownika
lukasz-stargard
Posty: 18
Rejestracja: 2010-07-13, 22:56
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Post autor: lukasz-stargard »

Dzieki za odpowiedzi. Kupiłem Presidenta Tommy. Model podstawowy i taki wlasnie chcialem. Na moje potrzeby jest idealny. Mam go na osobowce. Do tego antena President Florida i smiga wszystko super. Czytalem wiele opinii i nawet na najlepsze radio pisza dobrze i zle. Takze moj wybor padl na President Tommy i jestem bardzo zadowolony. Poza tym ma ładny wyswietlacz w normalnym kolorze a nie jakas zarowa fioletowa.
Polecam.
President Tommy + President Florida
Awatar użytkownika
pasek888
Posty: 1454
Rejestracja: 2009-11-27, 20:22
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: pasek888 »

lukasz-stargard, jeśli jesteś zadowolony, to gratuluję zakupu :) Kolega czai się na identyczny zestaw :) Bo dłuższa antena do tego radia się nie nadaje.
Miłego użytkowania.

P.S. Daj znać jak to chodzi pod względem osiągów w mieście i trasie.
Johnny 3 + WA-27 / Albrecht AE 2990 AFS + Hyflex
ODPOWIEDZ

Wróć do „TTI”