Apollo I Road Blues

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
poweredge
Posty: 934
Rejestracja: 2012-05-30, 09:23
Lokalizacja: Łódź

Apollo I Road Blues

Post autor: poweredge »

Ja mam pytanie z innej beczki ... Jakie radio trafiło ostatnio do nas na testy :?:

Po Tuningu ?

http://konektor5000.pl/index.php?p1248, ... mikrofonie" onclick="window.open(this.href);return false;

Czy fabryczny egzemplarz

http://konektor5000.pl/index.php?p1039, ... mikrofonie" onclick="window.open(this.href);return false;

Cena zgoła inna :-/
....
Awatar użytkownika
Hasan-Łódź
Posty: 7795
Rejestracja: 2009-11-27, 21:49
Znak/ranga: KIEROWNIK REŻYSER
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Apollo I Road Blues

Post autor: Hasan-Łódź »

Zawsze możesz otworzyć firmę, modyfikować za darmo i sprzedawać ;-)

Radia z dołożonym filtrem ANL i poprawioną modulacją sprzedajemy od tygodnia.
#
Jam jest KONEKTOR.
cennik sprzętu radiowego od KONEKTOR dla CBF

wyborne ceny na Yaesu, Icom, Kenwood, TYT - info PW

montaż 3er
montaż X6
Awatar użytkownika
poweredge
Posty: 934
Rejestracja: 2012-05-30, 09:23
Lokalizacja: Łódź

Re: Apollo I Road Blues

Post autor: poweredge »

Hasan-Łódź pisze:Zawsze możesz otworzyć firmę, modyfikować za darmo i sprzedawać ;-)

Radia z dołożonym filtrem ANL i poprawioną modulacją sprzedajemy od tygodnia.
Przemek daj spokój ;-) ... Jasne że nie będziesz robił tego za darmo . Były tylko szumne zapowiedzi że radio trafi z fabryki z ANL . Pytam się tylko bo to co ostatnio dostał Tomek do testowania działało lepiej . A Ja nie wiem czy to było po próbach przeróbek czy fabryczny model.

Jeżeli podjąłeś się próbie poprawy tego radia to chwała ci za to ... Szkoda że Importer nabrał wody w usta
....
Awatar użytkownika
tarnus
Posty: 1699
Rejestracja: 2009-07-24, 14:38
Lokalizacja: Mobilek

Re: Apollo I Road Blues

Post autor: tarnus »

poweredge pisze: Były tylko szumne zapowiedzi że radio trafi z fabryki z ANL . Pytam się tylko bo to co ostatnio dostał Tomek do testowania działało lepiej . A Ja nie wiem czy to było po próbach przeróbek czy fabryczny model.

Jeżeli podjąłeś się próbie poprawy tego radia to chwała ci za to ... Szkoda że Importer nabrał wody w usta
Przecież było wałkowane że następna dostawa będzie miała fabrycznie montowane ANL, natomiast w obecnej chwili jest to moduł instalowany u nas w kraju w dotychczasowej dostawie. Z drugiej strony dziwne trochę bo przecież Red o tym wiedział że jest to moduł zakładany w kraju.
Moduły zostały wyprodukowane w fabryce Anytone.
Moduły ANL dostarcza odbiorcom firma Merx wraz z dokumentacją instalacji.
Jest montowany w sprzedawanych radiach dla klientów którzy sobie tego zażyczą jako opcja. Kto ile kasuje to już jego sprawa i nie powinno to być tematem dyskusji.
Następna dostawa radiów których produkcja ma zostać wznowiona niebawem będzie mieć ANL montowany fabrycznie.

Nikt nie babrał wody w usta, nie było po prostu co i komu wyjaśniać skoro wszystko zostało zapowiedziane już dużo wcześniej.
Awatar użytkownika
REDWHITE
Posty: 905
Rejestracja: 2008-08-26, 12:44
Znak/ranga: Zgred/Pieniacz
Lokalizacja: Łódź

Apollo I Road Blues

Post autor: REDWHITE »

Tak wiedziałem o tym ANL.
Resztę pozostawiam bez dalszych komentarzy. :bravo:
Mobil: PC122/Sirio Omega 27; CRT MIKE/wilson little
Było :A18, AT Smart,Yosan Micro,AT-6666(szatan),Lafayette Atena,Herbert,ALINCO DR-135DX,Lincoln,HR-5500,Alan 87,Alan 28,Saturn 40,Ralistic TRC-482,Cobra 146 gtl,Apollo Road Blues,Yosan CB-300,MTech LIII,Uniden 520,Yosan Pro 120, Walker,Omega Farun
Awatar użytkownika
poweredge
Posty: 934
Rejestracja: 2012-05-30, 09:23
Lokalizacja: Łódź

Apollo I Road Blues

Post autor: poweredge »

Dzięki Tarnus za wyjaśnienie tematu . Rozumiem że obecnie jest to opcja dodatkowo płatna . I Ty oraz inni dystrybutorzy każą sobie dodatkowo płacić za luxus posiadania ANL.

W obecnej chwili teraz Ja zostawiam to bez komentarza
....
Awatar użytkownika
tarnus
Posty: 1699
Rejestracja: 2009-07-24, 14:38
Lokalizacja: Mobilek

Re: Apollo I Road Blues

Post autor: tarnus »

poweredge pisze:Dzięki Tarnus za wyjaśnienie tematu . Rozumiem że obecnie jest to opcja dodatkowo płatna . I Ty oraz inni dystrybutorzy każą sobie dodatkowo płacić za luxus posiadania ANL.

W obecnej chwili teraz Ja zostawiam to bez komentarza
Nie kazdemu jest to potrzebne. Wiekszosc nie chce montowac mimo ze wiedza po co to ale po co jak nic w ich samochodach jest czysty odbior.
Nie dziwi cie ze w salonie samochodowym stoja sampchody z ABS i nez albo z klimatyzacja i bez albo z podgtzewana szyba i bez? itd.
Moj ojciec musial w pierwszym samochodzie doplacic nawet za zegarek, zaglowki z tylu i pasy pirotechniczne.
Kupilem daawno temu magnetofon yamaha kx-500 za prawie 800$ do ktorego musialem dokupic pilot osobno za 40. Kupujac niemal kazde radio KF mozesz sobie dokupic a to filtry albo modul FM, skrzynke antenowa do wbudowania, magnetofon itd itd. Wiele TV 3D to drozsza opcja jakiegos zwyklego TV. Kupujac OC za doplata mozesz ubezpieczyc szybe, siebie, itd.
Przykladow mnostwo, taki jest po prostu marketing
Awatar użytkownika
REDWHITE
Posty: 905
Rejestracja: 2008-08-26, 12:44
Znak/ranga: Zgred/Pieniacz
Lokalizacja: Łódź

Apollo I Road Blues

Post autor: REDWHITE »

tarnus pisze:Nie kazdemu jest to potrzebne. Wiekszosc nie chce montowac mimo ze wiedza po co to ale po co jak nic w ich samochodach jest czysty odbior.
Z całym szacunkiem tarnus, ale chyba nie do końca wiedzą do czego jest ANL , albo nie spotkały się w większym stopniu z innymi pojazdami, urządzeniami na drogach które emitują zakłócenia. ANL nie eliminuje tylko zakłóceń z auta w którym jest zamontowane. Ogranicza lub niweluje również te z innych pojazdów.
To w jaki sposób się to kolportuje to inna bajka i nie mój biznes.
Tylko proszę nie piszcie już że to jest dla tych co chcą , to powinno po prostu być i tyle.
Mobil: PC122/Sirio Omega 27; CRT MIKE/wilson little
Było :A18, AT Smart,Yosan Micro,AT-6666(szatan),Lafayette Atena,Herbert,ALINCO DR-135DX,Lincoln,HR-5500,Alan 87,Alan 28,Saturn 40,Ralistic TRC-482,Cobra 146 gtl,Apollo Road Blues,Yosan CB-300,MTech LIII,Uniden 520,Yosan Pro 120, Walker,Omega Farun
Awatar użytkownika
Deiksowiec
Posty: 433
Rejestracja: 2013-12-30, 23:03
Lokalizacja: Daleka kraina

Apollo I Road Blues

Post autor: Deiksowiec »

Niedługo trzeba będzie dopłacać za potencjometry i kabel zasilający.
Awatar użytkownika
tarnus
Posty: 1699
Rejestracja: 2009-07-24, 14:38
Lokalizacja: Mobilek

Re: Apollo I Road Blues

Post autor: tarnus »

Deiksowiec pisze:Niedługo trzeba będzie dopłacać za potencjometry i kabel zasilający.
:rofl:
cknorwid2
Posty: 3
Rejestracja: 2011-04-03, 13:29
Lokalizacja: Nisko

Apollo I Road Blues

Post autor: cknorwid2 »

A ja z innej beczki. Od dwóch tygodni mam to radyjko, i o dziwo nic mi nie pryka. Jest czysto, żadnych zakłóceń. Samochód to Hyundai Tucson 2,0 benzyna z LPG. Ogólnie jestem zadowolony, czy moje radyjko ma filtr ANL????? Jak to sprawdzić???
Awatar użytkownika
poweredge
Posty: 934
Rejestracja: 2012-05-30, 09:23
Lokalizacja: Łódź

Apollo I Road Blues

Post autor: poweredge »

cknorwid2,

A gdzie kupiłeś ?
....
cknorwid2
Posty: 3
Rejestracja: 2011-04-03, 13:29
Lokalizacja: Nisko

Re: Apollo I Road Blues

Post autor: cknorwid2 »

Na aukcji allegro http://allegro.pl/cb-radio-merx-roadblu ... 80706.html" onclick="window.open(this.href);return false; sklep "I N T E R T R A D E" Białystok.
Awatar użytkownika
poweredge
Posty: 934
Rejestracja: 2012-05-30, 09:23
Lokalizacja: Łódź

Re: Apollo I Road Blues

Post autor: poweredge »

cknorwid2 pisze:Na aukcji allegro http://allegro.pl/cb-radio-merx-roadblu ... 80706.html" onclick="window.open(this.href);return false; sklep "I N T E R T R A D E" Białystok.
To raczej wątpię ... Myślałem że kupiłeś w autoradia .pl tam wysyłają z ANL w tej samej cenie co bez ANL i do tego wliczona przesyłka plus dwa gratisy :mrgreen: :mrgreen: (wtyczka do zapalniczki i przylutowanie :-P :-) )

Cena 379 To się nazywa marketing :mrgreen:
....
Awatar użytkownika
BeBek
Posty: 567
Rejestracja: 2012-07-19, 15:19
Znak/ranga: SP9PP
Lokalizacja: Nowy Sącz (KN09IO)

Apollo I Road Blues

Post autor: BeBek »

Dołoże swoje 3 groszę.
Założyłem wczoraj Apollo do Toyoty z silnikiem D-4D i jest całkiem fajnie.
Z zakłóceniami od tylnej wycieraczki radzi sobie minimalnie lepiej niż wszystko co do tej pory testowałem. Silnika też nie słychać - miałem wrażenie że w Yosanie na SŁUCHAWKACH słychać pracujące wtryskiwacze i alternator, a tutaj próbowałem się wsłuchać i tego nie zauważyłem. Ale w poprzednich radiach nigdy nie było to uperdliwe, więc nie jest to jakaś istotna zmiana.
Z ciekawostek to jak zastosuję przedłużacz kabla mikrofonowego to podczas nadawania słychać tykanie (jakby jakaś transmisja danych), a bez przedłużek tego nie ma. Dodatkowo zależy to od długości kabla (im dłuższy tym więcej), ale nikt mi na to nigdy uwagi nie zwracał, więc może to moje przeczulone ucho.
Sprzęt: Apollo Road Blues 2.5, President Taylor III, CRT 2000H, CRT MIKE, AT-5555N, UBC125XLT, Baofeng UV-3R;
SP9PP
'AKTUALNE' Sprzedam: CRT MIKE v2 (RFG, bez ARFG), Sirio MEGAWATT 4000 i FLEX LOG 4, Baofeng UV-3R możliwa wymiana na: radia CB i UKF i anteny CB
ODPOWIEDZ

Wróć do „AnyTone”