CRE 8900

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Andrzej1378
Posty: 5
Rejestracja: 2021-01-06, 10:46
Znak/ranga: Endri

Re: CRE 8900

Post autor: Andrzej1378 »

gracek pisze:Znalazłem stary wsad do cre. Spróbuj https://megawrzuta.pl/download/551a8550 ... 2ace8.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Dzięki, otrzymałem od konektora wszystko co potrzebne, ale nie mogę się połączyć z radiem, niby próba odczytu jest ale nic nie odczytuje i po chwili komunikat aby spróbować ponownie, nie wiem co z tym zrobić
Awatar użytkownika
gracek
Posty: 300
Rejestracja: 2011-05-13, 22:09
Lokalizacja: Radom

CRE 8900

Post autor: gracek »

Sprawdź czy kabelek się poprawnie zainstalował. Zobacz czy numer portu com jest taki sam w menadżerze urządzeń i programie.
Awatar użytkownika
astro
Posty: 2
Rejestracja: 2021-01-09, 08:20
Lokalizacja: Paterek , Nakło nad Notecią

Re: Radio CRE 8900

Post autor: astro »

alban pisze:Panowie nie chcę zakładać nowego tematu więc tu napiszę. Ostatnim czasie ktoś inny jeździł moim samochodem i poprzestawial tak radio i częstotliwości że nie mogę dojść do ładu. Jakie częstotliwości powinny być ustawione, szukałem i patrzyłem to całkiem inaczej wszystko jest. Jeżdżę Polska - Rosja, zachód rzadko kiedy.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
Próbowałeś robić restart. Ja mam DX5000 a podobno jest to samo. Na poczatku gdy poznawałem radio też tam troche namieszałem ale zrobiłem restar i wszystko wróciło do normy.
AntekPabianice
Posty: 6654
Rejestracja: 2011-11-20, 20:42
Znak/ranga: 161CBF131
Lokalizacja: JO91QP
Been thanked: 1 time
Kontakt:

CRE 8900

Post autor: AntekPabianice »

Post dość leciwy, ale rozumiem intencję ;-)
W CRE8900, zwłaszcza z wsadem od Konektora, działa to trochę inaczej. Po resecie radio wraca do ustawień fabrycznych i automatycznie przechodzi w "5-ki". Można przestawić je w " 0", ale na wszystkich bandach jednocześnie.
Ekipa KONEKTOR
MOJE RADIO...
"Nie wie, bo ma muszki w oczach - wyjaśniał Orr z przesadną cierpliwościa - Jak może zobaczyć, że ma muszki w oczach, skoro ma muszki w oczach?"
161CBF131/SQ7AIS
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”