MTECH LEGEND III TUNING KONEKTOR

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

loot
Posty: 17
Rejestracja: 2013-01-04, 15:58
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: loot »

Teraz juz nie wiem co mam robic, czy radio oddawac czy zamieniac na Atene a jesli tak to czy po tuningu czy bez... najgorsze jest to, ze bez wiercenia nie za bardzo mam jak to zamontowac, a wiercic nie zamierzam
Awatar użytkownika
Pieczar
Posty: 797
Rejestracja: 2011-09-16, 11:49
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Pieczar »

bierz bez tuningu, zawsze możesz później zrobić tuning (albo v1, albo v2, dla mnie v1 bezpieczniejsza)
Realistic TRC-474 + Sirio AS-100
Awatar użytkownika
pasek888
Posty: 1454
Rejestracja: 2009-11-27, 20:22
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: pasek888 »

V1 wystarcza. Ale dziwią mnie Wasze spostrzeżenia, ja nie mam żadnych uwag do Legenda III po tuningu. Loot, postaraj się może pożyczyć Atenę po tuningu i przejedź się z nią. Podejrzewam, że okaże sie gorzej niż na M-Techu.
Johnny 3 + WA-27 / Albrecht AE 2990 AFS + Hyflex
Awatar użytkownika
Hasan-Łódź
Posty: 7797
Rejestracja: 2009-11-27, 21:49
Znak/ranga: KIEROWNIK REŻYSER
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Hasan-Łódź »

Może dlatego, że masz dobrą antenę :) Nie od dziś wiadomo, że wszelkie układy typu ASC najlepiej działają na długich antenach.
#
Jam jest KONEKTOR.
cennik sprzętu radiowego od KONEKTOR dla CBF

wyborne ceny na Yaesu, Icom, Kenwood, TYT - info PW

montaż 3er
montaż X6
sebaO
Posty: 8
Rejestracja: 2013-06-02, 22:25
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: sebaO »

mam to radyjko z sirio omega 27 i jestem bardzo zadowolony, radio łatwe w obsłudze i bardzo dobrze działa, polecam
Awatar użytkownika
digitec1
Posty: 479
Rejestracja: 2009-08-12, 14:16
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: digitec1 »

sebaO, a jak w środowisku wielkomiejskim to radio z tą anteną działa? chodzi mi głównie o zbieranie zakłóceń i czy szczeka ASC czy działa to poprawnie czy tak sobie
Mobil 1: M-TECH LEGEND III + Sirio T3-27 + SIRIO MAG 125 DV
Mobil 2: M-TECH LEGEND III + Sirio OMEGA 27 + SIRIO MAG 125 DV
sebaO
Posty: 8
Rejestracja: 2013-06-02, 22:25
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: sebaO »

W niedziele jezdziłem po Katowicach wiadomo ruch mniejszy i nie było żadnych zakłucen, z czystym sumieniem moge polecic to radyjko
Awatar użytkownika
digitec1
Posty: 479
Rejestracja: 2009-08-12, 14:16
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: digitec1 »

kupiłeś "czyste" czy poprawione już przez serwis ?
Mobil 1: M-TECH LEGEND III + Sirio T3-27 + SIRIO MAG 125 DV
Mobil 2: M-TECH LEGEND III + Sirio OMEGA 27 + SIRIO MAG 125 DV
sebaO
Posty: 8
Rejestracja: 2013-06-02, 22:25
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: sebaO »

poprawione
Awatar użytkownika
poweredge
Posty: 934
Rejestracja: 2012-05-30, 09:23
Lokalizacja: Łódź

Post autor: poweredge »

M Tech Legend III . Jest to moje już trzecie spotkanie z tym radiem i muszę przyznać że działa to fajnie . Trochę miałem nie smak po ostatnim sprawdzaniu ponieważ nie wiem dlaczego ale radio nie radziło sobie absolutnie z zakłóceniami z mojego samochodu albo trafił się felerny egzemplarz albo nie wiem .

Obecny model bardzo ładnie stłumił zakłócenia z mojego mobila co prawda nie w 100% ale wystarczająco mocno aby móc tego używać (w porównaniu do innych radyjek które sprawdzałem muszę przyznać że faktycznie jak koledzy pisali jest dobrze odfiltrowane)

ASQ to siłą tego radia chyba jedno z lepszych jakie do tej pory słyszałem i jako miejski antymisiak wystarczy do codziennej jazdy po okolicy .

Wady to oczywiście wyświetlacz oraz moim zdaniem dość kapryśny SQ no i oczywiścię Local .
Co do funkcji Local wiem że poprawiony działa bardzo dobrze w szczególności na perce .
Moje pytanie do Konektor :

Czy da radę uspokoić SQ coś jak w Y-120 i czy można było by spróbować poprawić wyświetlanie . Radio odwrócone do góry nogami ma lepszy kont wyświetlania niż w pozycji normalnej . Może udało by się to jakoś odwrócić lepiej z dołu niż z góry :-D


Dla miłośników krajów produkcji napisze że Legend III występuję jako made in China i Made in Vietnam to tak gdyby kiedyś miał powstać kult tego radia (żart) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Kolejna ciekawa sprawa filmik z Rosyjskiej prezentacji LIII . Gdzieś tak od 6:30 filmu . Jak oni zaczną nadawać w ZERACH to już będzie koniec świata :lol: :lol: wszystkie wąskie radia mogą okazać się już nie skuteczne :mrgreen: :mrgreen: I przy ich możliwościach nie zwalimy na propagacje :merygreen:


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=4z8Tq3XedHc[/youtube]
Witek3212
Posty: 791
Rejestracja: 2010-12-27, 20:26
Lokalizacja: GDAŃSK ŻABIANKA

Post autor: Witek3212 »

Kolego, Ci na wschód od nas nadają i w zerach i w piątkach, szczególnie kilku z Ukrainy, w AM, w FM i w SSB nawet na 19 potrafią DX strzelać.
BAZA:
HERBERT 1 + DENSEI 2002 tuning + FUTURA 1 5/8
MAYCOM EM-27 + M60 1/4
MOBIL:
HERBERT 1 + DENSEI 2018 JAPAN tuning + SANTIAGO 1200 W DZIURCE
RĘCZNIAK:
MAYCOM SH-27
MAYCOM AH-27
pampej
Posty: 3
Rejestracja: 2013-10-31, 19:19
Lokalizacja: Wleń

Post autor: pampej »

Witam wszystkich. Chciałbym się dowiedzieć jaki byłby koszt dorobienia płynnego rf gain do radia o którym mowa w temacie ( m-tech legend III ) ?? No i czy jest możliwe ewentualne zachowanie skokowego który jest w radiu fabrycznie ??
Awatar użytkownika
Florek
Posty: 789
Rejestracja: 2012-05-03, 14:27
Lokalizacja: Szczecin / Pyrzyce

Post autor: Florek »

pampej pisze:Witam wszystkich. Chciałbym się dowiedzieć jaki byłby koszt dorobienia płynnego rf gain do radia o którym mowa w temacie ( m-tech legend III ) ?? No i czy jest możliwe ewentualne zachowanie skokowego który jest w radiu fabrycznie ??
dorobienie galki z tyłu radia to koszt 80zl
Nissan Pulsar:
Yosan Micro V2 KNKTR
Sirio Snake 27
Nagoya RB-400V Black

Chevrolet Captiva:
Anytone Apollo Road Blues V2.5
Sirio Titanium 800
pampej
Posty: 3
Rejestracja: 2013-10-31, 19:19
Lokalizacja: Wleń

Post autor: pampej »

Z tyłu radia to trochę niezbyt wygodne do regulacji podczas jazdy. Czy istnieje ewentualna możliwość zastosowania takiego wyciąganego potencjometra ( potrójny ) w miejscu oryginalnego vol/sql ?? Było by to trochę wygodniejsze.
Awatar użytkownika
Pawel2113
Posty: 2444
Rejestracja: 2012-02-15, 05:56
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Pawel2113 »

Najwyżej na boku obudowy można zrobić
Mobil 1: U68XL + FD2020 + Sirio T2000
Baza: Superstar 360FM + Densei EC2002 + Antron A99

Sprzedam: Cobra 21LTD, Alan 18, anteny. Info na PW ;-)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”