MTECH LEGEND III TUNING KONEKTOR

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
Pietern
Posty: 944
Rejestracja: 2013-02-05, 22:37
Lokalizacja: JO90LF

Post autor: Pietern »


Zdecydowanie zbyt wcześnie. Goni cię ktoś? Pojeździj z nim z tydzień/dwa albo trzy.
Dziś rano miałem straszne larmo na 19, gdy wracałem koło południa był sam miód - tak mi się "filtry" poprawiły. :mrgreen:

A tak mamy pełne fora takich unboksink opinii, wydawanych przez napalonych nowoużyszkodników.
Pietern ochłoń trochę. Opisuje tylko moje pierwsze wrażenie. Zamiast jadu proponuje słownik ortograficzny ;-)

Jestem ochłonięty.
Larmo - http://pl.wiktionary.org/wiki/larmo
pozostale - http://pl.wikipedia.org/wiki/Neologizm
Prezio Jackson II, Albrecht NM500 (cyna&kalafonia)/Farun FD1818 (mod Pherni), Sirtel Gamma 1R/Sirio; Hi-Power 4000/Super Carbonium/Omega 27
Awatar użytkownika
Hasan-Łódź
Posty: 7798
Rejestracja: 2009-11-27, 21:49
Znak/ranga: KIEROWNIK REŻYSER
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Hasan-Łódź »

Z pewnością filtr przeciwzakłóceniowy inaczej odsiewa zakłócenia od silnika o różnej porze dnia i roku :mrgreen:
#
Jam jest KONEKTOR.
cennik sprzętu radiowego od KONEKTOR dla CBF

wyborne ceny na Yaesu, Icom, Kenwood, TYT - info PW

montaż 3er
montaż X6
Awatar użytkownika
Pietern
Posty: 944
Rejestracja: 2013-02-05, 22:37
Lokalizacja: JO90LF

Post autor: Pietern »

Hasan-Łódź pisze:Z pewnością filtr przeciwzakłóceniowy inaczej odsiewa zakłócenia od silnika o różnej porze dnia i roku :mrgreen:
Jakbyś przy tym był.
Chociaż gdzieś w twojej wypowiedzi węszę ironię znawcy. :mrgreen:
Jedno z zakłóceń w Harrym III ujawniła dopiero wiosna, kiedy się zrobiło ciepło i włączyłem klimę (wentylator klimy siał). Przedtem bym przysiągł, że filtry (niestety nie prześwietna murata, która zmienia kulturę) dają radę.
Tak więc nie ma co pieprzyć, tylko zanim pochwalić i podrowić Twojego Konektora, to trochę trzeba pojeździć.
Prezio Jackson II, Albrecht NM500 (cyna&kalafonia)/Farun FD1818 (mod Pherni), Sirtel Gamma 1R/Sirio; Hi-Power 4000/Super Carbonium/Omega 27
Awatar użytkownika
Hasan-Łódź
Posty: 7798
Rejestracja: 2009-11-27, 21:49
Znak/ranga: KIEROWNIK REŻYSER
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Hasan-Łódź »

Być może nie mam takiego tupetu jak Ty, ale powiedzmy, że trochę się na tym znam ;-) Nie muszę przy tym być alfą i omegą ani zgryźliwym burkiem. Jak domniemywam merytoryczna uwaga do Twojej wypowiedzi to zamach na Twoją godność. W takim razie przepraszam i nie dyskutuję więcej z Tobą.
#
Jam jest KONEKTOR.
cennik sprzętu radiowego od KONEKTOR dla CBF

wyborne ceny na Yaesu, Icom, Kenwood, TYT - info PW

montaż 3er
montaż X6
Awatar użytkownika
Pietern
Posty: 944
Rejestracja: 2013-02-05, 22:37
Lokalizacja: JO90LF

Post autor: Pietern »

Będę wdzięczny.
Bo co prawda piszesz, że nie musisz, ale jednak niczego więcej w Twojej wypowiedzi nie ma.
Poprzedniej zresztą też niewiele poza złośliwością jest.
Prezio Jackson II, Albrecht NM500 (cyna&kalafonia)/Farun FD1818 (mod Pherni), Sirtel Gamma 1R/Sirio; Hi-Power 4000/Super Carbonium/Omega 27
Robot
Posty: 74
Rejestracja: 2013-08-18, 19:44
Lokalizacja: Rudziczka

Post autor: Robot »

AntekPabianice pisze:Pietern nie przesadzaj, pierwsze wrażenie też jest ważne, jeśli się to zaznaczy w opinii.
Pierwsze wrażenie owszem, ale jak baba goła przed Tobą rozłożona...
Remi55
Posty: 8
Rejestracja: 2013-11-13, 02:00
Lokalizacja: Strzyzow

Post autor: Remi55 »

Zrobione ok 3.000 km na tym radiu i nadal zdania nie zmieniam :D Działa rewelacyjnie :D Są jednak małe ale bo czasem w miastach wpuszcza ASQ nagle szumy przez dłuższy czas i tez na Local ale dzieje się to tylko czasami.

Tak po za tym pracuje to fajnie i normalnie kręcenia gałkami jest zero tylko naciskam Local i DX :D Jak sa mobile trochę dalej to czasem niestety przez głośnik wbudowany dziwnie słychać głos ze ciężko zrozumieć :lol:

Jedynie to ta gałka od VOL mogla być większa :-|
kubab
Posty: 227
Rejestracja: 2011-10-20, 12:43
Znak/ranga: 161WKP072
Lokalizacja: JO82HG

Post autor: kubab »

Remi55 <= jaka antena jakie auto (benza LPG, diesel?) ?
161WKP072
Remi55
Posty: 8
Rejestracja: 2013-11-13, 02:00
Lokalizacja: Strzyzow

Post autor: Remi55 »

kubab, było strona wcześniej :D

Antena Sirtel Santiago 1200, auto mam Diesla pompo wtryski Vp30 :-)
kubab
Posty: 227
Rejestracja: 2011-10-20, 12:43
Znak/ranga: 161WKP072
Lokalizacja: JO82HG

Post autor: kubab »

Fakt, nie spojrzałem - mea kulka :P
Jak z zakłóceniami od auta? nic nie "pierdzi"?
161WKP072
pampej
Posty: 3
Rejestracja: 2013-10-31, 19:19
Lokalizacja: Wleń

Post autor: pampej »

Remi55 pisze:auto mam Diesla pompo wtryski Vp30 :-)
Sorki za offtop ale VP30 to zdaje się pompa wtryskowa a nie pompowtryski :) Pompowtryski oznacza się z tego co wiem PD :-)
kajoj
Posty: 1992
Rejestracja: 2008-12-15, 00:24
Lokalizacja: kętrzyn,toruń

Post autor: kajoj »

Tak jest vp30 to model pompy wtryskowej
było;alan 48+,78,onwa mk3-2,s9,at1000,sirio s9,mlka 145,as100,kl203 wzmacniacz,baofeng vr-5,cobra 25ltd,
jest;uniden520
+densei2002+gamma2R
alan18+densei,santiago 1200
grant+mlk-a
baza;president jack+zasilacz xbox 19A
+massen 5/8 +747wzma mocy midland,mikrofon wm61-wkładka
Marcin_P1
Posty: 3
Rejestracja: 2013-07-13, 16:43
Lokalizacja: Zawiercie

Post autor: Marcin_P1 »

Witam,
zrobiłem ok. 2000 km i jestem zadowolony (biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości). Oczywiście zmieniłem starą antenę President Montana
na SIRIO ML-145, bo ta pierwsza to z moim autkiem jednak nie dawała rady. Na nowej antenie po ustawieniu radyjka
słyszę ok.15 km. ( Zawiercie - obwodnica Siewierza ). Jednak jeżdżąc po mieście to ASQ + LOCAL bo Zawiercie to DK-78
przez samo "centrum" i ilość samochodów z radyjkami
może powalić. Ogólnie po "Tuningu" dużo większa "kultura pracy".
Moje autko to Toyota Avensis T25, diselek 2.0 D4D

Pozdrawiam ;-)
Remi55
Posty: 8
Rejestracja: 2013-11-13, 02:00
Lokalizacja: Strzyzow

Post autor: Remi55 »

Sorki :D tak tak zwykła pompa wtryskowa :D Jakos tak się mi to napisało :lol:

Nadal z radyjka zadowolony jestem, coraz więcej tys. km zrobionych i daje radyjko naprawdę rade. Używam go w sumie non stop tylko z ASQ i przełączanie local dx :lol:

Są jakieś miejsca gdzie czasem się na kilka km radio wiesza, słychać jakieś szumy zakłóceń i na local i dx przepuszcza asq to :-/

Dzieje sie to tylko w pewnych rejonach moich tras i zawsze w tym samym miejscu :lol:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”