Anytone AT-666

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Olo.

Post autor: Olo. »

tarnus pisze:
matti201 pisze::mrgreen: chłopie nie pytaj o takie rzeczy , wczoraj zapytaliśmy to 6 postów poleciało do kosza :-D
Ty się nie zapytałeś. Ty stwierdziłeś.

Ja zapytałem i zostałem "zlany"...

Odpowiedzi nawet wstępnej nie dostałem..
matti201

Post autor: matti201 »

po co odpowiadać na trudne pytania? lepiej od razu posty z takimi pytaniami raportować :-D
Awatar użytkownika
noid
Posty: 977
Rejestracja: 2010-03-13, 17:24
Lokalizacja: Norwich [UK]
Kontakt:

Post autor: noid »

trzymajcie się wątku...
matti201

Post autor: matti201 »

ok panie moderatorze ;-)

strasznie podoba mi się desing tego radia, szczególnie w porównaniu z image zapowiadanego Lincolna 2

podejrzewam że technicznie będzie zbliżony do hr5500 i bliźniaków

prawdopodobnym jest , że powstanie też masa klonów ze stajni intek , kpo , superstar w cenie około 250-280 euro

prawdopodobna moc podawana na cbradio.nl sugeruje zastosowanie 2x irf520 lub bliźniaczych z dobrej serii, ewentualnie jednej sztuki ERF7530 (lub zamiennika IRF, nie chce mi się szperać po kartach cóż to za zamiennik)

to takie moje przypuszczenia i skoro dystrybutor nie ma żadnych informacji , będę sobie przypuszczał ile wlezie
bobik

Post autor: bobik »

Mnie natomiast to radio smierdzi kiczem i tanim plastikiem. Choc nie jestem fanem KPO DX5k czy HR5500.... jednak ich design jest calkiem przyzwoity w porownaniu do tego "Toi Toia".
Awatar użytkownika
SP9
Posty: 8032
Rejestracja: 2011-05-22, 13:01
Lokalizacja: NH

Post autor: SP9 »

OK to ile szacunkowo będzie to cudo sosztować?? 800 , 1000, 1200?
FT 450D, FT 7800E, FT 857D, VX6
Moonraker GP-2500, Lafayette MA 1500
Młody

Post autor: Młody »

Skoro radio ma być wielkości 1 DIN to będzie kosztować tyle co Optimka MK3 czy CRE8900 albo nawet nowy Jackson II. Na cenę poniżej 1000 bym nie liczył a radio będzie chodzić pewnie tak samo jak dx5000 czy cre 8900 czyli do dupy.
matti201

Post autor: matti201 »

bobik pisze:Mnie natomiast to radio smierdzi kiczem i tanim plastikiem........".
na foto plastik wygląda na teki chropowaty, jak obudowy ręczniaków baofenga itd., może nie być taki zły
Młody pisze:Skoro radio ma być wielkości 1 DIN .......
Kaj to pisze ?

/edit:

wyliczone ze zdjęcia na podstawie proporcji do wtyku mikrofonowego

wysokość: 50 +/- 2mm
szerokość: 170+/- 2mm
Awatar użytkownika
Bartecki
Posty: 3057
Rejestracja: 2011-12-02, 14:40
Lokalizacja: Dolny Śląsk JO80JT
Kontakt:

Post autor: Bartecki »

Dobra pany,koniec przepychanek :!:
Temat zamykam.
Jak będziecie mieli pewne info to napiszcie do administracji w sprawie ponownego otwarcia,bo na razie nie ma to większego sensu.
Uniden PC122xl - Sirio ml 145/T5000
Mój montaż
Awatar użytkownika
Hasan-Łódź
Posty: 7798
Rejestracja: 2009-11-27, 21:49
Znak/ranga: KIEROWNIK REŻYSER
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Hasan-Łódź »

tarnus pisze:
Hasan-Łódź pisze:
Besserwisser pisze:W sumie wyświetlacz częstotliwości w AM tez potrzebny, bo na ucho to nie wiadomo czy się jest w piątkach czy w zerach w nowych radiach :) Jeden pies.
Zależy przy jakich. Przy tych z Anytone faktycznie można się zdziwić (prawie jak U520 :mrgreen:) , ale niektóre (Yosan, Lafayette) są wystarczająco selektywne dla przeciętnego usera.
1. Założę się że nie miałeś żadnego Anytone w ręku. Jeśli już to może Lafayette Ares który poza identyczną obudową z AT-300 jest zupełnie innym radiem z inną płytą innego producenta.

2. Anytone to nie jakiś chłopek roztropek. Ta firma produkuje od czasu do czasu różne radiotelefony dla Alinco i innych znanych producentów które ci sobie tylko brendują.
Daruj sobie protekcjonalny ton, bo odechciewa się z Tobą pisać. Chyba, że zawsze musi wyjść na Twoje - wtedy przepraszam, takich ludzi omijam z daleka.

K-PO DX-5000, Intek HR-5500 czy CRE 8900 są produkcji Anytone - selektywność w tych modelach pozostawia trochę do życzenia.

Tylko tyle i aż tyle. Nie trzeba się nadymać, bo nie o to tu chodzi.
#
Jam jest KONEKTOR.
cennik sprzętu radiowego od KONEKTOR dla CBF

wyborne ceny na Yaesu, Icom, Kenwood, TYT - info PW

montaż 3er
montaż X6
Zablokowany

Wróć do „Inne”