DRAGON CB-240N

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Noctoorn
Posty: 5
Rejestracja: 2012-07-20, 10:18
Lokalizacja: Katowice

DRAGON CB-240N

Post autor: Noctoorn »

Witam
Nabyłem drogą zamiany za Alana 78 Plus W/W radyjko Dragon. Szukałem na różnych forach czegoś o tym radyjku ale niewiele znalazłem więc pytam tutaj... czy jest mi ktoś w stanie coś tak łopatologicznie powiedzieć o tym radyjku, jakieś wrażenia z użytkowania itd, ewentualnie czy to w ogóle opłacalna zamiana?? Alana dostałem od wujka i leżał także nawet jak się nie popisałem to niewiele straciłem :)
Będę wdzięczny za wszelkie informacje.
mjr088
Posty: 52
Rejestracja: 2013-01-16, 03:31
Lokalizacja: PL

Post autor: mjr088 »

Jeśli chodzi o funkcje i ich porównanie względem Alana to możesz zerknąć tutaj:
http://cbradio.nl/dragon/dragon_cb240n.htm
Noctoorn
Posty: 5
Rejestracja: 2012-07-20, 10:18
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Noctoorn »

Kurde... czyli nikt nie miał/użytkował tego radyjka...??
Jak na moją marną wiedzę w temacie to powiem, że chyba nie jest takie złe. Wszystko słyszę, mnie też słyszą tylko filtry chyba nie do końca działają bo jednak zbiera trzaski.
Awatar użytkownika
Marcin Sandomierz
Posty: 834
Rejestracja: 2011-04-09, 14:28
Lokalizacja: Sandomierz

Post autor: Marcin Sandomierz »

Wydaje mi się że miałem to radio kiedyś. Kojarzy mi się końcówka tego modelu "240N". O ile to było właśnie dokładnie to radio to kiepsko go wspominam. Dokonałem wtedy zamiany za onwę, ale żałowałem później tej decyzji. Straszny szumofon z tego radia był.

Edit
Tak, ten model, jak spojrzałem na zdjęcie na cbradio.nl to jestem pewien tego.
Jak ja nienawidzę poniedziałków
Noctoorn
Posty: 5
Rejestracja: 2012-07-20, 10:18
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Noctoorn »

Onwę też mam ale z nią bym się nie zamienił ;-) A co do Dragona to chyba jednak nie zrobiłem genialnego interesu na zamianie :-/ Czyli lepiej się go pozbyć i poskładać na coś lepszego??
Awatar użytkownika
Marcin Sandomierz
Posty: 834
Rejestracja: 2011-04-09, 14:28
Lokalizacja: Sandomierz

Post autor: Marcin Sandomierz »

Jak masz onwe i dragona to porównaj oba radia. Ja drugi raz bym tego radia nie łyknął. Lepiej zmień na coś lepszego.
Jak ja nienawidzę poniedziałków
Noctoorn
Posty: 5
Rejestracja: 2012-07-20, 10:18
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Noctoorn »

Ja z moją wiedzą to sobie mogę testować... Dla mnie może być ok a przyjdzie ktoś kto słyszał DOBRE radyjko i straci słuch :mrgreen:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”