• Dane propagacyjno-pogodowe
  • Mapa

Antena Leem AT-107 SUPER 16

Ogłoszenia dodawane po akceptacji administracji.

Postprzez fifi » 2018-07-14, 14:33

Witam, Sprzedam antenę jak w tytule w bardzo ładnym stanie, jestem jej drugim właścicielem od 6 miesięcy. Wcześniejszy właściciel zaraz po zakupie wbił w przeciwwagi pręty z włókna szklanego w 3/4 ich długości dzięki czemu są prościutkie jak nówki ;-) Antena ostatnio ponad 15 lat nie używana, nie utleniona, zero rdzy, jedynie ślady na pierścieniach dociskowych od pewnie żabki (klucza). Moja ingerencja w tą antenę polegała na wzmocnieniu izolatora między promiennikiem, a dołem z przeciwwagami, wymianie gniazda antenowego wraz z przewodem miedzianym FI 4mm, gniazdo teraz jest przykręcone na trzech śrubkach, orginalnie było na dwóch nitach. Wszystkie elementy anteny są w 100% orginalne jedynie moje poprawki. Do anteny posiadam orginalne pudło. Sprzedaję ją tylko dlatego że nie jestem DX-OWCEM, a to jest antena typowo DX 3/4 i trzeba wiedzieć jak ją zamontować i do czego ona służy. U mnie na maszcie teleskopowym zachowywała się tak że czym była niżej tym local lepiej ściągało im wyżej tym słabiej i wchodziły zagraniczne stacje, ja jakby to napisać jestem CB 19ch :shrek: i w localu u mnie lepiej pracuje spectrum 1600, dx-y mnie nie interesują, a jeśli ktoś takiej potrzebuje to szkoda żeby leżała i się marnowała. Konstrukcja anteny jest jak ruski czołg :) kilka fotek anteny i moich poprawek.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Tutaj moje poprawki, izolator owinięty włóknem szklanym z 7 warstw
Obrazek
Obrazek
i jeszcze dodatkowo kilka zwojów
Obrazek
i gotowe, koniec świata tego nie ruszy :idea:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Cena za antene 500zl + koszty wysyłki lub dostawa gratis 50km od Rzeszowa, kontakt PW
Ostatnio edytowano 2018-07-14, 14:54 przez AntekPabianice, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Poprawa tytułu
fifi

Podziękował : 5
Podziękowań: 0

Postprzez fifi » 2018-07-18, 22:09

Nowa cena 450zl lub zamienię na Montoave Turbo 5/8f w dobrym stanie.
fifi

Postprzez fifi » 2018-08-06, 14:42

Cena w dół 400zl, taniej już nie będzie.
fifi

Powrót do Sprzedam