Cobra HIGHGEAR M75 & ASTATIC RD104E Road Devi

Dyskusje na temat mikrofonów i ich przeróbek

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
daniel e36
Posty: 140
Rejestracja: 2010-07-31, 20:34
Lokalizacja: kalisz

Cobra HIGHGEAR M75 & ASTATIC RD104E Road Devi

Post autor: daniel e36 »

Witam jak w temacie Cobra HIGHGEAR M75 a szalony diabeł RD 104E . Osobiście posiadam Astatica i bardzo dobrze sprawuje się z Corą 200 dx , lecz mam problem z suwakiem ptt . Nie mogę nigdzie dostać takiego i jestem zmuszony wymienić na innego mika . Astatic to jeszcze ten z pierwszych z tłoczonymi napisami a nie nadrukowanymi , ciężko jest już spotkać nówkę . Więc zaciekawił mnie właśnie mikrofonik Cobry . I moje pytanie skłania się ku temu czy ma ktoś takowy mikrofon , jak on wypada w porównaniu z Astaticem . Proszę o pomoc w temacie , albo inna propozycja co do mika . Pana dm 432 mt i kpo nm 452 w czarnej obudowie mam i nie bardzo chcą współpracować z cobrą . Modulacja jest do bani jest głośna czysta ale strasznie basowa tka ciężka .
1 mobil- President George President Missouri PAN DM 432 MT i głośnik Benefon
2 mobil cobra 200 GTL DX SS 1200 KPO NM 452 filipińczyk ASTATIC ROAD DEVIL RD 104
3 mobil Alan 18 President Missouri Astatic Road Devil RD 104
Caps

Cobra HIGHGEAR M75 & ASTATIC RD104E Road Devi

Post autor: Caps »

daniel e36, daruj go sobie. Szkoda kasy. Lepiej kupic Fd1818 i modzić. ;-)
Awatar użytkownika
daniel e36
Posty: 140
Rejestracja: 2010-07-31, 20:34
Lokalizacja: kalisz

Cobra HIGHGEAR M75 & ASTATIC RD104E Road Devi

Post autor: daniel e36 »

No właśnie :-D lepiej dwa razy spytać niż utopić kaskę :roll: . Tak się zastanawiam właśnie co zrobić , miałem ugadanego Astatica 575 M6 ale gość mnie wystawił i za przeproszeniem d..a :cry: :cry: :evil: :evil: :evil: . Potrzebuje mika z ostra sopranową modulacją , wtedy moja barwa głosu się zgrywa z mikrofonem . Tak to nie wiem czy dobrze ująłem . A Astatic najbardziej mnie podpasował :shrek:
1 mobil- President George President Missouri PAN DM 432 MT i głośnik Benefon
2 mobil cobra 200 GTL DX SS 1200 KPO NM 452 filipińczyk ASTATIC ROAD DEVIL RD 104
3 mobil Alan 18 President Missouri Astatic Road Devil RD 104
Caps

Cobra HIGHGEAR M75 & ASTATIC RD104E Road Devi

Post autor: Caps »

daniel e36, kup zwykłego FD1818, zagadaj do Florka, podpowie ci co i jak zrobić, żebys miał sopranowy, bądź Florek ci zrobi tak, że bedzie git malina ;-)
_zero_
Posty: 7
Rejestracja: 2014-06-16, 17:56

Cobra HIGHGEAR M75 & ASTATIC RD104E Road Devi

Post autor: _zero_ »

Cobrę musisz na dzień dobry modyfikować:
Tu masz PDF-a z modem i wyjaśnieniem.
Caps

Cobra HIGHGEAR M75 & ASTATIC RD104E Road Devi

Post autor: Caps »

daniel e36, masz fajny folder pokazujący ten mikrofon z danych. Masz tu wykresy charakterystyki przenoszenia i wzmocnienia w oryginale, co nie wygląda za ciekawie :->
http://s3.amazonaws.com/szmanuals/8e6be ... ad2ede2623" onclick="window.open(this.href);return false;
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mikrofony”