UWAGA SKRADZIONO

Na tym forum można dyskutować o zagadnieniach prawnych, związanych z cb-radio

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

stasiaq
Posty: 41
Rejestracja: 2010-09-15, 19:16
Lokalizacja: Konstancin

Post autor: stasiaq »

Kiedyś był takie urządzenia, że cb i radio fm zwykłe miało i chyba kasety czy coś to może i TV miało:D

Młody_Dąbrowa pisze:albo zakup via allegro
a jak za 3 lata ktoś będzie chciał sprawdzić skąd to jak mnie aukcja allegro uchroni??
(ja to sie na tym nie znam dlatego tak dopytuje)
kamil_lodz

Post autor: kamil_lodz »

Ja kiedyś kupowałem zegarek na Allegro. Wydrukowałem sobie wtedy aukcję, wszystkie zdjęcia (widać na nich numer seryjny), oraz maile od Allegro z potwierdzeniem wygrania aukcji i danymi sprzedawcy. Trzymam to jako dokumentację zakupu i mam nadzieję, że w razie czego takie coś wystarczy :-)
Awatar użytkownika
rsroka
Posty: 124
Rejestracja: 2010-01-20, 16:59
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: rsroka »

Jeżeli będziesz kupować sprzęt bezpośrednio od sprzedawcy a nie za pośrednictwem portali internetowych, to zawsze możesz zaproponować sprzedawcy wizytę w komisariacie i poprosić tam o sprawdzenie nr. ser. sprzętu.
Opel Vectra C: President Johnny III + Sirio T3-27+ Motorola RSN 4001
stasiaq
Posty: 41
Rejestracja: 2010-09-15, 19:16
Lokalizacja: Konstancin

Post autor: stasiaq »

no tak to dobry sposób tylko jak sprzedawca sam kupił od kogoś to może się bać mimo że radio będzie ok. ale sposób dobry.

jeszcze jedno pytanie już chyba ostatnie. czyli jeśli sprzedawca na allegro napisze i zapewni ze nie kradzione to nie może być żadnych problemów? nawet przy ewentualnej późniejszej odsprzedaży???
dzięki za odpowiedzi.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kącik prawny”