Wielki problem ku przestrodze

Na tym forum można dyskutować o zagadnieniach prawnych, związanych z cb-radio

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
kubaopp
Posty: 4917
Rejestracja: 2012-04-02, 17:14
Lokalizacja: LN32DW Benoy-Vedeno
Kontakt:

Wielki problem ku przestrodze

Post autor: kubaopp »

Witam w paitek bylem w pewwnym sklepie nadmienie ze poza łodzia
facet proponowal mi antene sirio 145ml zauwazylem ze to chyba podroba antena nie miala opoakownaia tylko magnes byl zapakowany w maly woreczek foliowy oraz miala kilka szczegolow o ktorych czytalem na forach ze moze byc to podrobka (oczywiscie nie twierdze tutaj ze to na 100 % byla podroba)
facet zapewnial ze to orginal i dawal nawet paragon i gwarancjie ,nadmienie ze juz kiedys kupowalem jedna antene u tego goscia i na paragonie nie bylo dokledniej nazwy zakupionego przedmiotu tylko napis cytuje : (akcesoria cb) oraz cena i to wszystko

mianowice moje pytanie brzi jesli ktos kupil by cos takeigo i okazalo by sie ze to podrobka to mozna reklamowac taki przedmiot ???

ps. ceny bardzo atrakcyjne
ML145 +DNT Strato FM
Awatar użytkownika
Leon
Posty: 160
Rejestracja: 2012-03-25, 15:16
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: Leon »

Ja na Twoim miejscu bym nie brał , lepiej dodać parę zlotych ale mieć napewno oryginalny towar.
MISTRZ POLSKI

Falubaz
Zielona
Góra
Awatar użytkownika
Hasan-Łódź
Posty: 7818
Rejestracja: 2009-11-27, 21:49
Znak/ranga: KIEROWNIK REŻYSER
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Hasan-Łódź »

Można zgłosić sprawę do importera Sirio, sam chętnie też pośredniczę w takich sprawach - nie lubię nieuczciwej konkurencji.

Podjedź, porównamy z oryginałem i zobaczymy czy jest podróbka.
#
Jam jest KONEKTOR.
cennik sprzętu radiowego od KONEKTOR dla CBF

wyborne ceny na Yaesu, Icom, Kenwood, TYT - info PW

montaż 3er
montaż X6
Awatar użytkownika
januwojt
Posty: 2236
Rejestracja: 2010-01-20, 15:33
Znak/ranga: SQ9ORF
Lokalizacja: Trzebinia

Post autor: januwojt »

Tylko czy coś ugra , jak nazwa i marka towaru nie napisana w paragonie .....
Awatar użytkownika
Hasan-Łódź
Posty: 7818
Rejestracja: 2009-11-27, 21:49
Znak/ranga: KIEROWNIK REŻYSER
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Hasan-Łódź »

januwojt pisze:Tylko czy coś ugra , jak nazwa i marka towaru nie napisana w paragonie .....
Za zbyt ogólnikową pozycję na paragonie należy się mandat. To jedna sprawa, a druga - można później zrobić zakup kontrolowany - tak jak Sirio robi do tej pory.
#
Jam jest KONEKTOR.
cennik sprzętu radiowego od KONEKTOR dla CBF

wyborne ceny na Yaesu, Icom, Kenwood, TYT - info PW

montaż 3er
montaż X6
Awatar użytkownika
kubaopp
Posty: 4917
Rejestracja: 2012-04-02, 17:14
Lokalizacja: LN32DW Benoy-Vedeno
Kontakt:

Post autor: kubaopp »

Hasan-Łódź pisze:Można zgłosić sprawę do importera Sirio, sam chętnie też pośredniczę w takich sprawach - nie lubię nieuczciwej konkurencji.

Podjedź, porównamy z oryginałem i zobaczymy czy jest podróbka.
kolego poprzedniej antnki nie mam bo sprzdalem to byl wilson sami stroilisce ona nie byla chyba podruba z reszta kto wie, ale kiedys bylem u nich jescze raz w sklepie z ceikawosci wlasnie sprawdzic to sirio ml 145 nawet wam chyba mowilem w sklepie o tym zero jakiejs kartki od anteny i te sroby w magnesie bardzo wypukle troche mi to smierdzilo oczywiscie nie chce tu na forum osadzac nikogo bo nie wiem na 100 % po prostu trzba by bylo kupic w obecnosci innego goscia zeby miec swiadka jak sprzdawca gwarantuje ze to towar orginalny zeby miec dowod i tyle , z reszta mi tam nie zalezy zeby goscia "udupic" tylko po prostu trzba sie wystrzgac takich podrobek tylko z 2 strony jak sie wystrzegac skoro w sklepie byc moze mozna podrobke kupic bardzo to skomplikowane .
ML145 +DNT Strato FM
Awatar użytkownika
Hasan-Łódź
Posty: 7818
Rejestracja: 2009-11-27, 21:49
Znak/ranga: KIEROWNIK REŻYSER
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Hasan-Łódź »

Zacznij stosować przecinki, Twoje posty to jakiś szyfr. Za następne takie posty będą ostrzeżenia. Dbaj o innych.

Zainstaluj Firefox, podkreśla błędy w pisowni.
#
Jam jest KONEKTOR.
cennik sprzętu radiowego od KONEKTOR dla CBF

wyborne ceny na Yaesu, Icom, Kenwood, TYT - info PW

montaż 3er
montaż X6
Awatar użytkownika
Lasmen
Posty: 905
Rejestracja: 2011-10-08, 08:14
Lokalizacja: ścik

Post autor: Lasmen »

kubaopp pisze:kolego poprzedniej antnki nie mam bo sprzdalem to byl wilson sami stroilisce ona nie byla chyba podruba z reszta kto wie, ale kiedys bylem u nich jescze raz w sklepie z ceikawosci wlasnie sprawdzic to sirio ml 145 nawet wam chyba mowilem w sklepie o tym zero jakiejs kartki od anteny i te sroby w magnesie bardzo wypukle troche mi to smierdzilo oczywiscie nie chce tu na forum osadzac nikogo bo nie wiem na 100 % po prostu trzba by bylo kupic w obecnosci innego goscia zeby miec swiadka jak sprzdawca gwarantuje ze to towar orginalny zeby miec dowod i tyle , z reszta mi tam nie zalezy zeby goscia "udupic" tylko po prostu trzba sie wystrzgac takich podrobek tylko z 2 strony jak sie wystrzegac skoro w sklepie byc moze mozna podrobke kupic bardzo to skomplikowane .
Sorry za OT ale to chyba najdłuższe zdanie jakie kiedykolwiek czytałem :)
Awatar użytkownika
kubaopp
Posty: 4917
Rejestracja: 2012-04-02, 17:14
Lokalizacja: LN32DW Benoy-Vedeno
Kontakt:

Post autor: kubaopp »

Hasan-Łódź pisze:Zacznij stosować przecinki, Twoje posty to jakiś szyfr. Za następne takie posty będą ostrzeżenia. Dbaj o innych.

Zainstaluj Firefox, podkreśla błędy w pisowni.

ok ok postaram sie już pisać poprawnie, mam dysleksje i dysgrafie i zazwyczaj wstawiony pisze. :-)

Obiecuję poprawę 8-)
ML145 +DNT Strato FM
Awatar użytkownika
jmaniek
Posty: 1307
Rejestracja: 2011-04-23, 09:00
Lokalizacja: Mielec

Post autor: jmaniek »

Do pisania w takim stanie jest konkretny dział :mrgreen: A co do dysleksji, to zanim napiszesz, możesz sprawdzić w słowniku internetowym.
Awatar użytkownika
Pyrek
Posty: 1287
Rejestracja: 2012-01-13, 17:12
Lokalizacja: masz to radio!

Post autor: Pyrek »

jak chcesz zrobię porównanie mam w domu odziedziczone pirackie sirio
Nie ma ludzi normalnych i nie normalnych są Ci którzy nie zostali przebadani i Ci który pozamykani są w zakładach.
Kenwood TS 480sat LW 41,5m
HR5500 SS1200 EC2002 i kl203p
Uniden Grant...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kącik prawny”