Alan 78 + multi certyfikat zgodności

Na tym forum można dyskutować o zagadnieniach prawnych, związanych z cb-radio

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

taraxacus
Posty: 17
Rejestracja: 2009-09-30, 20:01

Alan 78 + multi certyfikat zgodności

Post autor: taraxacus »

Witajcie
Czy wasze deklaracje zgodności do alana 78 +multi są po angielsku? Ja mam radio kupione w sklepie internetowym w Polsce, i było ustawione na częstotliwość EC przestawiłem na pl zadzwoniłem do tego sklepu i pytam kolesia skąd maja te radia on mi mówi że ze sklepu który zbankrutował, ale ten sklep brał je od dystrybutora w Polsce, tak mi powiedział. Dzisiaj patrze sobie w te papiery co mi dali a tam certyfikat po angielsku karta gwarancyjna po włosku , w instrukcji obsługi jest co prawda język polski tak samo ograniczenia używania są po polsku. A tak w ogóle to wozicie te deklaracje ze sobą? I jeszcze jedno macie może linka do takiej deklaracji, żebym mógł sobie wydrukować jak by była potrzebna do kontroli drogowej bo nie wiem czy nasi policjanci są na tyle wyedukowani żeby sobie poradzić z tym tekstem (nie obrażając polskich policjantów). pozdrawiam

[ Dodano: 2009-10-04, 20:59 ]
Już znalazłem deklaracje w necie , a jak jest u was jeździcie z tym czy nie??
kajoj
Posty: 1992
Rejestracja: 2008-12-15, 00:24
Lokalizacja: kętrzyn,toruń

Post autor: kajoj »

ja nie jeżdże z deklaracją,,,a tym bardziej midlanda 78,te radio jest dopuszczone do obrotu użytkowania jak i sprzedaży,więc na pewno nie będą sprawdzać,,,ale jak chcesz możesz wozić na pewno nie zaszkodzi.deklaracja taka sama jak do midland 78+,multi różni się tylko dodatkowym bandami,radio jest przystosowane na kraje unii tym się różni,poszukaj i poczytaj na forum było o tym
było;alan 48+,78,onwa mk3-2,s9,at1000,sirio s9,mlka 145,as100,kl203 wzmacniacz,baofeng vr-5,cobra 25ltd,
jest;uniden520
+densei2002+gamma2R
alan18+densei,santiago 1200
grant+mlk-a
baza;president jack+zasilacz xbox 19A
+massen 5/8 +747wzma mocy midland,mikrofon wm61-wkładka
Awatar użytkownika
Krecik
Posty: 2259
Rejestracja: 2008-06-09, 12:23
Lokalizacja: Kazimierz Biskupi
Kontakt:

Post autor: Krecik »

alan 78 ma 5 band
alan 78+ ma 10 band
alan 78+multi ma multi standard
taraxacus
Posty: 17
Rejestracja: 2009-09-30, 20:01

Post autor: taraxacus »

aha dzięki bardzo. pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kącik prawny”