przelewy za ciuchy

Forum klubowe dostępne dla wszystkich

Moderatorzy: cassiopeia, Francuz, Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
drovid
Posty: 1413
Rejestracja: 2011-08-26, 22:39
Lokalizacja: UK / PL

Post autor: drovid »

Jak szmelc to do zwrotu i negatywną opinia dla sprzedawcy za zmarnowanie naszego czasu.
Mobil: President jackson 2 / Megawat 4000
Baza: President Lincoln / Sirio GejMajster
QTH : JO00DT
Awatar użytkownika
kgb14
Posty: 6309
Rejestracja: 2007-12-23, 12:41
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: kgb14 »

polo jest ..średnie tzn. logo w mojej ocenie zdecydowanie za małe i kolorystycznie niezbyt :-/
,,One To Day is Worth Two To- Morrows''
Mobil Subaru Forester Kpo DX 5000 +ASTATIC ROAD DEVIL + SIRIO MEGAWATT 4000 w ,,dziurce'' Ręczniak CB: Alan-80A Baza : Radmor AFM 871
http://www.formaniak.aaf.pl/
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
KiMCIO
Posty: 2442
Rejestracja: 2008-06-04, 19:22
Lokalizacja: Myślibórz

Post autor: KiMCIO »

kgb14 pisze:polo jest ..średnie tzn. logo w mojej ocenie zdecydowanie za małe i kolorystycznie niezbyt :-/
Też mi się tak wydaje...kolor loga zrypali. Ale niech już będzie, odsyłać nie będę, jednak więcej proszę nic nie brać w obu firmach, ewentualnie prosiłbym nawet o podesłanie nicków sprzedających, na wszelki wypadek dodam ich do czarnej listy :-P
Pomagam w zakupach w Chinach.

http://ali.pub/e5dqi" onclick="window.open(this.href);return false;

Gwarantuje dobre ceny :-) Dla Kolorowych specjalne oferty!
Młody

Post autor: Młody »

Apropo moge polecić gościa :

www.hds69.pl

koszulki po roku dalej jak nowe
jero

Post autor: jero »

KiMCIO pisze: Ale niech już będzie, odsyłać nie będę, jednak więcej proszę nic nie brać w obu firmach, ewentualnie prosiłbym nawet o podesłanie nicków sprzedających, na wszelki wypadek dodam ich do czarnej listy :-P
Właśnie,po co sobie robić dodatkowe koszty a i tak nic z tego może nie wyjść.
Jak już są takie niech będą.

Mam taka prośbę jak ktoś posiada logo w większej rozdzielczości to niech wklei,wtedy kto chce sam może sobie zamówic koszulkę w innej firmie.I ewentualnie klubowe logo bym prosił.
Awatar użytkownika
Pyrek
Posty: 1287
Rejestracja: 2012-01-13, 17:12
Lokalizacja: masz to radio!

Post autor: Pyrek »

jero pisze:Mam taka prośbę jak ktoś posiada logo w większej rozdzielczości to niech wklei,wtedy kto chce sam może sobie zamówic koszulkę w innej firmie.I ewentualnie klubowe logo bym prosił.
Był taki temat i jakoś nikt nie raczył wrzucić...
Nie ma ludzi normalnych i nie normalnych są Ci którzy nie zostali przebadani i Ci który pozamykani są w zakładach.
Kenwood TS 480sat LW 41,5m
HR5500 SS1200 EC2002 i kl203p
Uniden Grant...
Awatar użytkownika
kgb14
Posty: 6309
Rejestracja: 2007-12-23, 12:41
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: kgb14 »

jero pisze:Mam taka prośbę jak ktoś posiada logo w większej rozdzielczości to niech wklei,wtedy kto chce sam może sobie zamówic koszulkę w innej firmie.I ewentualnie klubowe logo bym prosił.
Zdecydowanie popieram pomysł i proszę osobę która posiada takie logo o dokonanie takiej czynności ( o ile to możliwe ) - temat wtedy wyodrębnię .
,,One To Day is Worth Two To- Morrows''
Mobil Subaru Forester Kpo DX 5000 +ASTATIC ROAD DEVIL + SIRIO MEGAWATT 4000 w ,,dziurce'' Ręczniak CB: Alan-80A Baza : Radmor AFM 871
http://www.formaniak.aaf.pl/
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Pyrek
Posty: 1287
Rejestracja: 2012-01-13, 17:12
Lokalizacja: masz to radio!

Post autor: Pyrek »

Młody pisze:Apropo moge polecić gościa :

www.hds69.pl

koszulki po roku dalej jak nowe
I dopiero teraz o tym piszesz?!
Nie ma ludzi normalnych i nie normalnych są Ci którzy nie zostali przebadani i Ci który pozamykani są w zakładach.
Kenwood TS 480sat LW 41,5m
HR5500 SS1200 EC2002 i kl203p
Uniden Grant...
Młody

Post autor: Młody »

Przecież Ty organizowałeś wszystko, byłeś pewny w tym co robisz. Ja koszulki bawełniane dobrej jakości z nadrukiem full color mam za 25zł. Przy takiej ilości bym załatwił na pewno za 20zł jak nie mniej.
Awatar użytkownika
drovid
Posty: 1413
Rejestracja: 2011-08-26, 22:39
Lokalizacja: UK / PL

Post autor: drovid »

Nie ma co bic piany, teraz to jest musztarda po obiedzie.
Mobil: President jackson 2 / Megawat 4000
Baza: President Lincoln / Sirio GejMajster
QTH : JO00DT
Awatar użytkownika
Pyrek
Posty: 1287
Rejestracja: 2012-01-13, 17:12
Lokalizacja: masz to radio!

Post autor: Pyrek »

Młody, bo najłatwiej odezwać się po sprawie był temat mogłeś mi pw napisać "jest tak tak i tak za tyle i tyle" a nie po całej imprezie i teraz jesteś taki mądry....

Bo jakoś nikt poza Damianem nie zapytał się czy nie potrzebuję jakiej kolwiek pomocy w działaniu....
Nie ma ludzi normalnych i nie normalnych są Ci którzy nie zostali przebadani i Ci który pozamykani są w zakładach.
Kenwood TS 480sat LW 41,5m
HR5500 SS1200 EC2002 i kl203p
Uniden Grant...
Młody

Post autor: Młody »

Szczerze to nie śledziłem tematu, nie zamawiałem koszulki więc po co?
Gdybym wiedział, że temat Cie przerośnie....
Awatar użytkownika
kgb14
Posty: 6309
Rejestracja: 2007-12-23, 12:41
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: kgb14 »

niejasności proszę na PW. :evill:



adikpn, w imieniu zamawiających tak czy siak DZIĘKUJĘ bardzo za poświęcony czas i chęci na zrobienie czegoś dla forum . Oby więcej takich osób :-D

Młody a Ty jak wiedziałeś a nie powiedziałeś to delikatnie mówiąc ...troszkę szkoda . :-/
,,One To Day is Worth Two To- Morrows''
Mobil Subaru Forester Kpo DX 5000 +ASTATIC ROAD DEVIL + SIRIO MEGAWATT 4000 w ,,dziurce'' Ręczniak CB: Alan-80A Baza : Radmor AFM 871
http://www.formaniak.aaf.pl/
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Skorupa
Posty: 1361
Rejestracja: 2011-03-18, 10:49
Lokalizacja: Wieluń JO91GF

Post autor: Skorupa »

Młodego wina, że się nie wcinał?
Awatar użytkownika
Eazy
Posty: 2227
Rejestracja: 2011-09-28, 21:53
Lokalizacja: KO02KC

Post autor: Eazy »

Ja również dziękuję :-) Z polarków jestem bardzo zadowolony (zwłaszcza, że się w ten mój zmieściłem :mrgreen: )
The clock is running. Make the most of today. Time waits for no man. Yesterday is a history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift... That's why it is called the present.
.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klub - forum ogólne”