KLUB

Forum klubowe dostępne dla wszystkich

Moderatorzy: cassiopeia, Francuz, Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Klub forumowy???

Czas głosowania minął 2008-05-28, 17:58

TAK
18
90%
NIE
2
10%
 
Liczba głosów: 20

Marek
Posty: 10456
Rejestracja: 2009-10-19, 20:43
Lokalizacja: Jastrzębie

KLUB

Post autor: Marek »

Chyba już dorośliśmy (jest nas na tylu) aby pomyśleć nad założeniem własnego klubu.
Logo/naklejka się robi (ankieta) , trza by pomyśleć nad jakąś częstotliwością , nazwą itp.

Co wy na to ????? ;-)
I ankietka dla zobrazowania. :mrgreen:
[you] najlepsze w tym forum jest to ze posiada takiego użytkownika jak [you]

Forum to nie agencja towarzyska-NIE DOGODZIMY KAŻDEMU !!
[scroll]Marek iyi gunler ve allaha emanet ol . Salam alejkum.[/scroll]
Awatar użytkownika
migar
Posty: 236
Rejestracja: 2007-12-13, 21:21
Lokalizacja: Mysłowice

Post autor: migar »

Jestem za wszyćkimi kończynami :mrgreen:
Laguna TTi 770b+ sirtel s9 plus (zapas sirio AS100)
Obrazek
Awatar użytkownika
kgb14
Posty: 6309
Rejestracja: 2007-12-23, 12:41
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: kgb14 »

jak już to napisał jeden mądry admin cyt. ciekaw jestem frekwencji ....

oczywiście jestem za :-D
,,One To Day is Worth Two To- Morrows''
Mobil Subaru Forester Kpo DX 5000 +ASTATIC ROAD DEVIL + SIRIO MEGAWATT 4000 w ,,dziurce'' Ręczniak CB: Alan-80A Baza : Radmor AFM 871
http://www.formaniak.aaf.pl/
Obrazek
Obrazek
STARTER Cinek
Posty: 539
Rejestracja: 2008-03-28, 21:26
Lokalizacja: Marki-Wawa KO02NI

Post autor: STARTER Cinek »

W końcu ktoś sie za to zabrał :-D Jestem za!!!!!!!!!!!!!!!
STARTER

http://www.32fm.pl
STARTER
SQ5OMO

mobil -SS 360FM+SANTIAGO 600
BAZA
KENWOOD TS 450 S +YAESU FT747+SIRIO GPE27
+ALINCO DR130T na 2 metry :)
bob96
Posty: 115
Rejestracja: 2008-03-11, 20:34
Lokalizacja: Jastrzebie Zdrój

Post autor: bob96 »

Jestem za :-)
Uniden 78 elite +Sirio ML 145

Marea Weekend 1,8
Awatar użytkownika
kgb14
Posty: 6309
Rejestracja: 2007-12-23, 12:41
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: kgb14 »

widze 5 osób za a głosowań 3 :shock: :shock: :?:

czy to znaczy jestem za ale się trochę waham :mrgreen: :?:
,,One To Day is Worth Two To- Morrows''
Mobil Subaru Forester Kpo DX 5000 +ASTATIC ROAD DEVIL + SIRIO MEGAWATT 4000 w ,,dziurce'' Ręczniak CB: Alan-80A Baza : Radmor AFM 871
http://www.formaniak.aaf.pl/
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
venon666
Posty: 2054
Rejestracja: 2008-03-22, 13:39
Lokalizacja: JO81VV PLESZEW

Post autor: venon666 »

jestem za
Obrazek
Marek
Posty: 10456
Rejestracja: 2009-10-19, 20:43
Lokalizacja: Jastrzębie

Post autor: Marek »

za
[you] najlepsze w tym forum jest to ze posiada takiego użytkownika jak [you]

Forum to nie agencja towarzyska-NIE DOGODZIMY KAŻDEMU !!
[scroll]Marek iyi gunler ve allaha emanet ol . Salam alejkum.[/scroll]
Awatar użytkownika
rystom1
Posty: 376
Rejestracja: 2007-11-24, 14:59
Lokalizacja: KN19JS Podkarpackie

Post autor: rystom1 »

jak najbardziej za
Awatar użytkownika
ya1
Posty: 761
Rejestracja: 2007-12-04, 18:20
Lokalizacja: Ostrów Wlkp
Kontakt:

Post autor: ya1 »

KLUB to bardzo wielkie słowo. I obowiązek... Przynajmniej tak powinno być.

Zagwarantujesz mi, że nasz zapał znajdzie ujście w tym co się tu dzieje [a może powinienem napisać: NIE DZIEJE] na forum?

Czy ktoś założy oddzielne podforum dla członków klubu [jeśli to oczywiście ma być klub forumowy]?

Czy coś na tym forum drgnie jeśli utworzymy takie oficjalne zgromadzenie?

Czy komuś się chce Twoją inicjatywę przekuć w czyn? Nie mówię tu o szeregowych userkach forum...

Z całym szacunkiem Marku - klub - nawet jeśli nie używamy takiej nazwy już mamy... Spotykamy się, dyskutujemy, chcemy być ze sobą w kontakcie.

KLUB FORUMOWY - to coś więcej. To logo, znak, miejsce, i oficjalna akceptacja administratora portalu. Masz to wszystko? Chęci tu nie wystarczą.

Co powiesz za tydzień, miesiąc, dwa?... Będziemy mieli logo, może już wydrukowane, ktoś się zajmie wysyłką. Zorganizujemy spocik, jeden, drugi...

Będzie fajnie. Ale to możesz nazwać klubem użytkowników cb-forum, jednak nie będzie to klub cb-forum.

I zresztą tak naprawdę sam nie wiem która forma jest lepsza. Warto jednak od razu takie sprawy czysto organizacyjne wyjaśnić od razu. Ludzie są, chęci są, jest też potrzeba takich działań. Nie dobrze by się stało gdyby kolejny zapał, kolejne rozbudzone nadzieje poszły w gwizdek jak się to już raz stało.

Jest okazja aby się spotkać na Ostrowskim spocie i podyskutować co dalej z tą Pol... chciałem napisać z tym forum ;-) i z nami tutaj zgromadzonymi.

Na tym specyficznym forum doszło do zjawiska rzadko spotykanego gdzieś na innych tego typu forach. Ratujmy te resztki które jeszcze w nas zostały. Źle, że jest potencjał, tylko możliwości brak...

Dzięki Marku za inicjatywę. Pomyślmy teraz jak obejść trudności aby ją wykorzystać dla dobra nas samych.
Obrazek
Obrazek
Marek
Posty: 10456
Rejestracja: 2009-10-19, 20:43
Lokalizacja: Jastrzębie

Post autor: Marek »

ya1 pisze:Zagwarantujesz mi, że nasz zapał znajdzie ujście w tym co się tu dzieje
to już zależy od nas samych.
ya1 pisze:Czy ktoś założy oddzielne podforum dla członków klubu
hmmmmmmmmmmm adminów brak jak narazie , ale mysle że np. temat "klubowiczom" jak narazie wystarczy , będe się starał o podforum.
ya1 pisze:Czy komuś się chce Twoją inicjatywę przekuć w czyn?
Mi i wam. Jeśli wam zależy.
ya1 pisze:KLUB FORUMOWY - to coś więcej. To logo, znak, miejsce, i oficjalna akceptacja administratora portalu. Masz to wszystko? Chęci tu nie wystarczą.
Nie , to jest samowola , mam dość patrzenia jak to wszystko idzie w rozpierduche :!: Mam nadzieje że znowu się zbierzemy i doprowadzimy forum do dawnej świetności.
Wszelkie konsekwencje biore na swoje bary , choć jestem pewien iż administracja wyrazi pełne poparcie. ;-)
ya1 pisze:Co powiesz za tydzień, miesiąc, dwa?...
To my jesteśmy tym forum :!: :!:
ya1 pisze:Ratujmy te resztki które jeszcze w nas zostały. Źle, że jest potencjał, tylko możliwości brak...
i tu tkwi sedno sprawy , wsio zależy od nas samych - naszego wkładu i poświęcenia.
[you] najlepsze w tym forum jest to ze posiada takiego użytkownika jak [you]

Forum to nie agencja towarzyska-NIE DOGODZIMY KAŻDEMU !!
[scroll]Marek iyi gunler ve allaha emanet ol . Salam alejkum.[/scroll]
Awatar użytkownika
kgb14
Posty: 6309
Rejestracja: 2007-12-23, 12:41
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: kgb14 »

Marek, masz moje poparcie w 100% , damy rade , jak coś będzie trzeba zrobić , coś co dam rade lub będę sie znał to na pewno pomoge :-D
,,One To Day is Worth Two To- Morrows''
Mobil Subaru Forester Kpo DX 5000 +ASTATIC ROAD DEVIL + SIRIO MEGAWATT 4000 w ,,dziurce'' Ręczniak CB: Alan-80A Baza : Radmor AFM 871
http://www.formaniak.aaf.pl/
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
rystom1
Posty: 376
Rejestracja: 2007-11-24, 14:59
Lokalizacja: KN19JS Podkarpackie

Post autor: rystom1 »

Marek pisze:
ya1 pisze:Zagwarantujesz mi, że nasz zapał znajdzie ujście w tym co się tu dzieje
to już zależy od nas samych.
ya1 pisze:Czy ktoś założy oddzielne podforum dla członków klubu
hmmmmmmmmmmm adminów brak jak narazie , ale mysle że np. temat "klubowiczom" jak narazie wystarczy , będe się starał o podforum.
ya1 pisze:Czy komuś się chce Twoją inicjatywę przekuć w czyn?
Mi i wam. Jeśli wam zależy.
ya1 pisze:KLUB FORUMOWY - to coś więcej. To logo, znak, miejsce, i oficjalna akceptacja administratora portalu. Masz to wszystko? Chęci tu nie wystarczą.
Nie , to jest samowola , mam dość patrzenia jak to wszystko idzie w rozpierduche :!: Mam nadzieje że znowu się zbierzemy i doprowadzimy forum do dawnej świetności.
Wszelkie konsekwencje biore na swoje bary , choć jestem pewien iż administracja wyrazi pełne poparcie. ;-)
ya1 pisze:Co powiesz za tydzień, miesiąc, dwa?...
To my jesteśmy tym forum :!: :!:
ya1 pisze:Ratujmy te resztki które jeszcze w nas zostały. Źle, że jest potencjał, tylko możliwości brak...
i tu tkwi sedno sprawy , wsio zależy od nas samych - naszego wkładu i poświęcenia.
czyż nie o takie nastawienie do sprawy nam tu chodzi brawo Marek oby więcej takich userów o takim nastawieniu a na pewno wszystko będzie dobrze.
Popieram i róbmy co tylko jest możliwe aby przywrócić to co było [fade]FORUM TO MY[/fade]
Awatar użytkownika
ya1
Posty: 761
Rejestracja: 2007-12-04, 18:20
Lokalizacja: Ostrów Wlkp
Kontakt:

Post autor: ya1 »

rystom1 pisze:Popieram i róbmy co tylko jest możliwe aby przywrócić to co było FORUM TO MY
My to forum... Forum to my...

I tak i nie...

Nie - bo wystarczy, że ktoś nie zapłaci za korzystanie z serwera na przyszły rok, albo znudzony wykasuje z niego pliki, nie przedłuży domeny...
I nie będzie forum. Ale my ludzie i to co nas łączyło zostaniemy! I nie jest nam niezbędna forma organizacyjna aby dalej się spotykać czy prowadzić korespondencję.

Tak - bo wokół tego forum zebrała się gromada nieprzeciętnych ludzi. Ci ludzie stworzyli tu wspaniałą bazę danych z krociem informacji. Poznali się i polubili. Budowali to forum od podstaw aż stało się tym czym było do tej pory.

Być może ta platforma trzyma nas wszystkich tutaj razem... Ale wierzę w to, że gdyby nawet jej zabrakło wiele w kontaktach między nami by się nie zmieniło.

Tyle, że byłyby to kontakty indywidualne. A nam jest potrzebne miejsce spotkań zbiorowych. Taka Kawiarenka jak i warsztat techniczny. Forum. To forum - które stało się naszym azylem i ucieczką od codzienności.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
rystom1
Posty: 376
Rejestracja: 2007-11-24, 14:59
Lokalizacja: KN19JS Podkarpackie

Post autor: rystom1 »

ya1 pisze:Nie - bo wystarczy, że ktoś nie zapłaci za korzystanie z serwera na przyszły rok, albo znudzony wykasuje z niego pliki, nie przedłuży domeny...
I nie będzie forum. Ale my ludzie i to co nas łączyło zostaniemy! I nie jest nam niezbędna forma organizacyjna aby dalej się spotykać czy prowadzić korespondencję.
Jareczku w pewnym sensie masz tu rację ale zawsze można się doszukać tych dobrych stron ze wszystkiego złego np: jeśli nie przedłużyłby domeny zawsze można ją wykupić kontynuować to, co ktoś zaczął z całkiem nowym adminem, lecz nie z tą bazą danych co ludziska tu wypocili, po prostu wszystko od nowa, a niektórych mogłoby to zniechęcić (lecz nie od razu Kraków zbudowano). Gorzej jednak miałoby się to do serwera gdyby to umowa wcześniej wygasła na serwer niż domenę byłaby ona przez jakiś czas przyblokowana i niedostępna i niemożna byłoby jej wykupić i do jej wykupienia minęło by troszeczkę czasu, w którym niektórzy by zapomnieli o istnieniu w ogóle o cb-forum, więc tutaj Apel do wszystkich, że gdyby coś takiego miało miejsce to trzeba byłoby troszeczkę cierpliwości i moglibyśmy się spotykać nadal jak ty to nazywasz w naszej kawiarence i utrzymywać to co staraliśmy się do tej pory utworzyć.
Więc co :?: jest tutaj więcej takich ludzi co by chcieli kontynuacji mimo wszystko :?: Czy w razie kłopotów poddajemy się i dajemy spokój :?:
Potraktujcie to jak coś w rodzaju ankiety w połączeniu z Klubem.

Pozdrawiam
Zablokowany

Wróć do „Klub - forum ogólne”