Główka DV - wymiary

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Pan Hyde
Posty: 11
Rejestracja: 2009-12-15, 14:53
Lokalizacja: Mikołów

Główka DV - wymiary

Post autor: Pan Hyde »

Witam,

Koledzy, czy ktoś z Was byłby tak miły i zmierzył wymiary główki DV? Interesuje mnie szczególnie średnica podstawy która styka się z autem oraz wysokość do góry główki już po zamontowaniu. Średnica montażowa to 16 mm, prawda?

Konkretniej - chciałbym zamontować antenę w dziurkę w klapie bagażnika Cinquecenta. Nie wiem tylko, czy wtedy mi się klapa otworzy, stąd pytanie.
Czytając forum wymyśliłem, żeby kupić antenę Sirio Super 9, która ma właśnie główkę DV - jeśli ktoś ma inne pomysły to chętnie przeczytam.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Ferbus
Posty: 6215
Rejestracja: 2010-05-02, 11:43
Znak/ranga: 161CBF096
Lokalizacja: KO02LH

Re: Główka DV - wymiary

Post autor: Ferbus »

Pan Hyde pisze:Witam,

Koledzy, czy ktoś z Was byłby tak miły i zmierzył wymiary główki DV? Interesuje mnie szczególnie średnica podstawy która styka się z autem
Ok 38mm. Z uszczelką ok 40mm.
Pan Hyde pisze:oraz wysokość do góry główki już po zamontowaniu.
OK 40-41mm. Z uszczelką ok 43-44mm.
Pan Hyde pisze:Średnica montażowa to 16 mm, prawda?
12,5mm ;-)



Gdzie chcesz konkretnie w dziurkę dać tą antenę? Ogólnie klapa w CC to raczej zły pomysł... Nie lepiej zrobić "po Bożemu" w dachu? :-)
Saab 9-3 SC: Johnny III ASC + CTE Alan SL / President Ohio na relingu + Motorola RSN 4001a
Astra H: Uniden 520 + Sirio AS100
W zapasie: 2m drutu by RM Italy, Midland ML-145, Lemm AT71, Lemm AT1500, SS600, Pirat.
Pan Hyde
Posty: 11
Rejestracja: 2009-12-15, 14:53
Lokalizacja: Mikołów

Post autor: Pan Hyde »

Tak sobie wymyśliłem, że w klapę bo:
a) nie trzeba wzmacniać
b) nie trzeba ściągać podsufitki
c) nie żal mi jej :mrgreen:
d) nie ma strachu że będzie ciekło

(chyba) Jedyny problem - wiercenie przez podwójną blachę.

A konkretnie to chciałem ją umieścić w lewym górnym rogu klapy.

Jak już kupię antenę to zobaczę czy uda mi się ją tam zamontować czy nie - jeśli będzie to niemożliwe to pozostanie montaż "po bożemu" w dachu, gdzieś na środku z tyłu, żeby ładnie wyglądało.
Ale zaraz idę pomierzyć czy w teorii się zmieści :-D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kable,uchwyty,wtyki itp.”