Montaż ALAN SP-S INOX

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

AntekPabianice
Posty: 6655
Rejestracja: 2011-11-20, 20:42
Znak/ranga: 161CBF131
Lokalizacja: JO91QP
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Montaż ALAN SP-S INOX

Post autor: AntekPabianice »

Trochę ode mnie na temat Inoxa, chociaż juz o tym pisałem tutaj:
http://www.cb-forum.pl/viewtopic.php?p=331576#p331576" onclick="window.open(this.href);return false;

Inoxa woziłem na klapie Octavii 2,5 roku. Najpierw była antena Sirio Super Carbonium, potem Turbo 5000, Astatic Dominator 2500, czasem Solarcon Prowler 203.
Po przekładce anteny w dziurkę w dachu, zdemontowałem Inoxa i wygląda tak:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Po wyczyszczeniu sprayem WD40 wygląda tak:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Zostały jeszcze przebarwienia, ale wydaje się, że bez problemów można je usunąć. Wżerów rdzawych żadnych nie ma, a klapa bagażnika zdrowa, bez śladu "rudej". Jedyna zabezpieczenie, jakie zastosowałem, to posmarowałem wazeliną techniczną miejsce styku szpilek z blachą i to też po prawie dwóch latach użytkowania Inoxa.
Ekipa KONEKTOR
MOJE RADIO...
"Nie wie, bo ma muszki w oczach - wyjaśniał Orr z przesadną cierpliwościa - Jak może zobaczyć, że ma muszki w oczach, skoro ma muszki w oczach?"
161CBF131/SQ7AIS
Awatar użytkownika
abarth
Posty: 956
Rejestracja: 2013-04-28, 18:57
Lokalizacja: Pyrzowice

Montaż ALAN SP-S INOX

Post autor: abarth »

a wstawiłbys zdjęcie klapy jak to wyglada? :)
President Harry III ASC + Sirio ML-145 mag
AntekPabianice
Posty: 6655
Rejestracja: 2011-11-20, 20:42
Znak/ranga: 161CBF131
Lokalizacja: JO91QP
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Montaż ALAN SP-S INOX

Post autor: AntekPabianice »

jak umyję auto, będę robił fotki i coś wrzucę. Od góry śladów nie ma, z boku mały odprysk (krawędź klapy), tu można wstawić podkładkę gumową, to powinno w wystarczający sposób zabezpieczyć lakier. Od spodu zaś (miejsce dokręcenia mocowania) wygląda nieciekawie, śrubki muszą się "wgryźć" w lakier i to trzeba zabezpieczyć.
Ekipa KONEKTOR
MOJE RADIO...
"Nie wie, bo ma muszki w oczach - wyjaśniał Orr z przesadną cierpliwościa - Jak może zobaczyć, że ma muszki w oczach, skoro ma muszki w oczach?"
161CBF131/SQ7AIS
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kable,uchwyty,wtyki itp.”