Podstawa magnes neodymowy 16,5cm

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

edwiks
Posty: 11
Rejestracja: 2012-10-05, 18:56
Lokalizacja: Poznań

Post autor: edwiks »

Cześć więc dostałem odp. od producenta, tj. kolega cassiopeia napisał do 100cm, oto cyt.:

" Ta podstawa dedykowana jest do anten nie dluzszych raczej niz ok. 100 cm. Nie mniej wszystko zalezy od konstrukcji anteny, im antena krotsza lub ciensza tym mniejszy opor i tym wieksza predkosc. Ponadto karoseria tez ma roznej grubosci blachy, im blachc grubsza tym przyciaganie mocniejsze pozostaje tez kwestia krzywizny karoserii. Naprawde nikt nie jest w stanie okreslic panu dokladnie tego do jakiej predkosci poniewaz poza w/w sprawami dochodza jeszcze wiatry przeciwene i podmuchy co jest czynnikiem zmiennym. Prosze napisac jaka antene dluga i jakiego typu chce pan wozic to pomorzemy dobrac wlasciwa podstawe, ewentualnie rozwiazanie."

Widze, że z forumowiczów, nikt raczej nie posiada neodymów...
Awatar użytkownika
HOŁDYS
Posty: 664
Rejestracja: 2011-08-08, 23:49
Lokalizacja: KO00GF
Kontakt:

Post autor: HOŁDYS »

Wiec jak to producent zawsze ostrożnie, Ja jednak nie postawilbym neodyma na lakierze
audiatur et altera pars

MÓJ MONTAŻ
http://www.cb-forum.pl/topics148/ranger ... t13485.htm
Awatar użytkownika
Ferbus
Posty: 6215
Rejestracja: 2010-05-02, 11:43
Znak/ranga: 161CBF096
Lokalizacja: KO02LH

Post autor: Ferbus »

Neodym jest przy Piracie, którego mam i fakt jest mocny, ale to zupełnie inna długość anteny. Miałem to tanie dziadostwo i nie polecam. Hmmm, pamiętam, że ktoś ma podstawę z Mitcom`u, ale kto i jaką średnicę? Na pewno ktoś z Warszawskiej grupy...
Saab 9-3 SC: Johnny III ASC + CTE Alan SL / President Ohio na relingu + Motorola RSN 4001a
Astra H: Uniden 520 + Sirio AS100
W zapasie: 2m drutu by RM Italy, Midland ML-145, Lemm AT71, Lemm AT1500, SS600, Pirat.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kable,uchwyty,wtyki itp.”