Forumowe radio

Tutaj zgłaszajcie wszystkie wasze pomysły jak i zauważone błędy na forum. Jest to też miejsce do zgłaszania postów do działu FAQ.

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Młody

Post autor: Młody »

Jak widze, że gdzieś są obowiązkowe składki i wpłaty to mi się odechciewa...
Awatar użytkownika
KiMCIO
Posty: 2442
Rejestracja: 2008-06-04, 19:22
Lokalizacja: Myślibórz

Post autor: KiMCIO »

Młody_Dąbrowa pisze:Jak widze, że gdzieś są obowiązkowe składki i wpłaty to mi się odechciewa...
ja toże :-)

nikt mnie nie będzie zmuszał, bo ja nic nie muszę, ja mogę i takie mam motto życiowe.
Pomagam w zakupach w Chinach.

http://ali.pub/e5dqi" onclick="window.open(this.href);return false;

Gwarantuje dobre ceny :-) Dla Kolorowych specjalne oferty!
Awatar użytkownika
Lech
Posty: 983
Rejestracja: 2010-09-15, 16:37
Lokalizacja: Ostróda ( JO93WP )

Post autor: Lech »

to może inaczej, czy kwota 25-27 zł to dużo?? Myślę że nie ale z drugiej strony każdy ma i zna swoje możliwość. Chociaż może zrobić tak że każdy ma coś wpłacić, cokolwiek
Mobil: plany powstają na nowo
Mobil 2:
*President Walker ASC + President TEXAS + EC 2002 + HP-2
* AOR 8200 + antena konstrukcji kolegi :-)
* YAESU FT-7900 + Antena NAGOYA MAG-79EL-3W + jakiś głośnik zew. NOKIA
Baza:w trakcie budowy- czas około (...)
Młody

Post autor: Młody »

A jak ktoś wpłaci 5zł to będzie gorszy?
Awatar użytkownika
Lech
Posty: 983
Rejestracja: 2010-09-15, 16:37
Lokalizacja: Ostróda ( JO93WP )

Post autor: Lech »

Młody_Dąbrowa, ostatnie moje zdanie, czytaj!! Przy wpłatach dobrowolnych to nie ma opcji żeby były widoczne dla ogółu, kto ile dał.
Mobil: plany powstają na nowo
Mobil 2:
*President Walker ASC + President TEXAS + EC 2002 + HP-2
* AOR 8200 + antena konstrukcji kolegi :-)
* YAESU FT-7900 + Antena NAGOYA MAG-79EL-3W + jakiś głośnik zew. NOKIA
Baza:w trakcie budowy- czas około (...)
Młody

Post autor: Młody »

Dlaczego? Rozumiem, jeśli ktoś zastrzega, że nie chce. To jakiś wstyd?
Awatar użytkownika
Lech
Posty: 983
Rejestracja: 2010-09-15, 16:37
Lokalizacja: Ostróda ( JO93WP )

Post autor: Lech »

Jeżeli nie będzie wyznaczonej kwoty na dany cel to pozostają dobrowolne wpłaty. Jak tak będzie to guzik z tego wyjdzie, trzeba przy dobrowolnych chociaż termin wyznaczyć do kiedy wpłacać. Dobra wycofuje się z przepychanki bo i tak z tego nic nie będzie a dyskutować na temat który jest już wyczerpany nie ma sensu ( składki obowiązkowej)
Mobil: plany powstają na nowo
Mobil 2:
*President Walker ASC + President TEXAS + EC 2002 + HP-2
* AOR 8200 + antena konstrukcji kolegi :-)
* YAESU FT-7900 + Antena NAGOYA MAG-79EL-3W + jakiś głośnik zew. NOKIA
Baza:w trakcie budowy- czas około (...)
Awatar użytkownika
Rafi
Posty: 3844
Rejestracja: 2010-05-28, 07:48
Znak/ranga: 161CBF057 / SQ7RJQ
Lokalizacja: JO91QW

Post autor: Rafi »

Lech84, niech lepiej 30 osób wpłaci dobrowolnie po 5zł, niż 4 po 27zł pod przymusem :-> bo reszta będzie miała to w d...... :-/
CRE 8900 + Densei EC 2002, Sirtel Santiago 1200 / Sirio Silver 90
Icom IC-2730 KNKTR + Diamond NR-770 R / NR-77S

Ekipa KONEKTOR
Awatar użytkownika
Lech
Posty: 983
Rejestracja: 2010-09-15, 16:37
Lokalizacja: Ostróda ( JO93WP )

Post autor: Lech »

Rafi-Słowik pisze:30 osób wpłaci dobrowolnie
dobrowolnie jest tu mało prawdopodobne ale oczywiście w teorii masz racje. Biorąc pod uwagę że jestem jednym z 30 to się tylko skoncentruje na tym abym ja wpłacił, niech każdy poczuje się podobnie i będzie sukces
Mobil: plany powstają na nowo
Mobil 2:
*President Walker ASC + President TEXAS + EC 2002 + HP-2
* AOR 8200 + antena konstrukcji kolegi :-)
* YAESU FT-7900 + Antena NAGOYA MAG-79EL-3W + jakiś głośnik zew. NOKIA
Baza:w trakcie budowy- czas około (...)
Awatar użytkownika
kgb14
Posty: 6309
Rejestracja: 2007-12-23, 12:41
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: kgb14 »

odniosę siew punktach :
1. mam dość skarbnikowania - wiec kasy zwłaszcza od nieklubowiczów nie będę zbierał
2. jestem obecnie przeciwny jakimkolwiek składkom przymusowym w klubie
3. NIE dam pieniędzy klubowych bez przeprowadzenia odpowiedniej ankiety
4. jestem przeciwny dokupywaniu od Marka radia - jak musi to niech sprzeda i przeznaczy na forum - działalność , promocja czy na klub ..
5. jak juz koniecznie to jestem za kupieniem radia mniejszego np dx-5000 + jakiś zasilacz ( dodatkową zaletą tego radia jest to , żeby je spalić to trzeba chcieć - radio ma zabezpieczenie przeciw zbyt dużemu swr- owi ) - ostatnio Hassan miał na sprzedaż -
6. ogólnie jednak nie jestem przekonany o celowości robienia zrzutki na radio ...... będą niesnaski ..... co jak obieg sie zakończy ...w jakim będzie stanie ....kto będzie naprawiał i za czyje pieniądze ..... no nie wiem
,,One To Day is Worth Two To- Morrows''
Mobil Subaru Forester Kpo DX 5000 +ASTATIC ROAD DEVIL + SIRIO MEGAWATT 4000 w ,,dziurce'' Ręczniak CB: Alan-80A Baza : Radmor AFM 871
http://www.formaniak.aaf.pl/
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Hasan-Łódź
Posty: 7805
Rejestracja: 2009-11-27, 21:49
Znak/ranga: KIEROWNIK REŻYSER
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Hasan-Łódź »

Generalnie mogę pomyśleć o opcji: DX-5000 + zasilacz - w zamian za reklamę. Do uzgodnienia, nie wiem czy Marek będzie zainteresowany.
#
Jam jest KONEKTOR.
cennik sprzętu radiowego od KONEKTOR dla CBF

wyborne ceny na Yaesu, Icom, Kenwood, TYT - info PW

montaż 3er
montaż X6
Awatar użytkownika
Lech
Posty: 983
Rejestracja: 2010-09-15, 16:37
Lokalizacja: Ostróda ( JO93WP )

Post autor: Lech »

Hasan-Łódź pisze:w zamian za reklamę
ogółem super ale co znowu jeden człowiek będzie działał a reszta będzie udawać że się interesuje. W sumie jest to wygodne. Ale patrząc na wypowiedz kgb14, dłużej jest na forum, trochę już tematów pewnie przewałkował to ja już na prawdę nie wiem. Wg mnie to tylko i wyłącznie brak prawdziwej chęci na połapanie tematu. Tworzenie sztucznych problemów jest tego przykładem.
Mobil: plany powstają na nowo
Mobil 2:
*President Walker ASC + President TEXAS + EC 2002 + HP-2
* AOR 8200 + antena konstrukcji kolegi :-)
* YAESU FT-7900 + Antena NAGOYA MAG-79EL-3W + jakiś głośnik zew. NOKIA
Baza:w trakcie budowy- czas około (...)
Awatar użytkownika
kgb14
Posty: 6309
Rejestracja: 2007-12-23, 12:41
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: kgb14 »

Lech84, ja się na pewno dołożę jeśli będzie wola klubu ..... myślę jednak , że kwota 27 zl wystrzelona w powietrze to zbyt dużo ... 5 zl to max ...zwłaszcza jeśli ktoś ma sie złożyć i nawet nie widzieć tego radia ...żeby choć go posłuchać mógł na własnym radiu to juz byłoby coś ....
,,One To Day is Worth Two To- Morrows''
Mobil Subaru Forester Kpo DX 5000 +ASTATIC ROAD DEVIL + SIRIO MEGAWATT 4000 w ,,dziurce'' Ręczniak CB: Alan-80A Baza : Radmor AFM 871
http://www.formaniak.aaf.pl/
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Lech
Posty: 983
Rejestracja: 2010-09-15, 16:37
Lokalizacja: Ostróda ( JO93WP )

Post autor: Lech »

kgb14 pisze:zwłaszcza jeśli ktoś ma sie złożyć i nawet nie widzieć tego radia
to chyba jest zależne od tej osoby, jeżeli ktoś bedzie chciał to prędzej czy później je zobaczy :mrgreen: A co do składki to nie mam doświadczenia może i masz racje, ale myślę że 26-27 zł to nie taki kosmos. Analizując 30 Klubowiczów x 5 zł wychodzi 150 zł więc nie uzyskamy obranego celu a oto chodzi. Może inaczej należy to wszystko nazwać: obieramy cel, szukamy chętnych, szukamy radia + zasilacza spełniającego jakieś tam wymogi. Wychodzi że radio kosztuje np około 700 zł i co w tedy dzielimy to przez chętnych. Może to nie będzie odebrane jako przymus. A w sumie idzie to za daleko w teorie. Ja tak i Ty i jeszcze kilka pewnie osób, jak przyjdzie do jakiś przelewów to coś tam przeleje.
To pisałem ja głupio naiwny Łukasz ;-)
Mobil: plany powstają na nowo
Mobil 2:
*President Walker ASC + President TEXAS + EC 2002 + HP-2
* AOR 8200 + antena konstrukcji kolegi :-)
* YAESU FT-7900 + Antena NAGOYA MAG-79EL-3W + jakiś głośnik zew. NOKIA
Baza:w trakcie budowy- czas około (...)
Awatar użytkownika
kgb14
Posty: 6309
Rejestracja: 2007-12-23, 12:41
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: kgb14 »

inicjatywa jest cenna i rozwojowa .... tylko czemu na to radio co pójdzie do ludzi mają skałdać siesami klubowicze i jeszcze dokładać z kasy klubowej ( cieżko uciułanej ) ?

Może zróbmy inaczej ...zróbmy listę chętnych na radio , np na te kpo-dx 5000 . Listę chętnych z poza klubu .... jeśli znajdzie sie 20 chętnych ...składka ich po 10 zł to jest 200 zł ...dopiero resztę dołoży klub .... mub klubowicze z dodatkowych składek ( ile kto będzie chciał i mógł ) ..... myślę, ze to jest lepsze rozwiązanie ...10 zł za dobre radio powiedzmy na 2 tyg. całkiem wydaje mi się to atrakcyjna propozycja
,,One To Day is Worth Two To- Morrows''
Mobil Subaru Forester Kpo DX 5000 +ASTATIC ROAD DEVIL + SIRIO MEGAWATT 4000 w ,,dziurce'' Ręczniak CB: Alan-80A Baza : Radmor AFM 871
http://www.formaniak.aaf.pl/
Obrazek
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Sugestie, propozycje i błędy”