Zdjęcia w dziale GIEŁDA -> SPRZEDAM

Tutaj zgłaszajcie wszystkie wasze pomysły jak i zauważone błędy na forum. Jest to też miejsce do zgłaszania postów do działu FAQ.

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

matti201

Zdjęcia w dziale GIEŁDA -> SPRZEDAM

Post autor: matti201 »

nie sugeruję, nie proponuję - domagam się - dla dobra wszystkich forumowiczów !!!!

aby ogłoszenia w dziale SPRZEDAM zawierające zdjęcia sprzedawanego przedmiotu w takiej jakości, ze nie można ocenić faktycznego stanu ( jak na przykład topics23/sprzedam-panel-alan-18-cewka-a ... t19949.htm ) nie były przez moderatorów działu dopuszczane do pojawienia się na forum, ponieważ istnieje możliwość, że skończy się to rozczarowaniem nieprzyjemnościami --> patrz topics168/skomentuj-transakcje-vt6776,810.htm#281283

odpowiedni zapis o jakości zdjęć powinien się pojawić w regulaminie giełdy
Awatar użytkownika
Hummer130
Posty: 794
Rejestracja: 2011-04-14, 15:33
Lokalizacja: JO90NF / Sosnowiec

Post autor: Hummer130 »

matti albo jesteśmy uczciwi albo będą nas porównywać z tablicą.pl... Chyba nie o to chodzi. Nie każdy dysponuje dobrym aparatem... I za to nie można brać wszystkich do jednego wora...
Jesteś bardzo wiele wart jeśli walczysz ze swoimi słabościami.
matti201

Post autor: matti201 »

w przeciętnej rodzinie są 3 telefony, którymś na pewno da się zrobić foto na którym coś widać

a działania prewencyjne zazwyczaj przynoszą skutek
Awatar użytkownika
Hummer130
Posty: 794
Rejestracja: 2011-04-14, 15:33
Lokalizacja: JO90NF / Sosnowiec

Post autor: Hummer130 »

a może nie ma rodziny ;-) nie pękaj ja kiedyś też wtopiłem i to na qrz i żyje i dałem sobie spokój. Odezwie się zwróci kasę i tyle a jak nie to nie będzie go tutaj i tyle a ty zostaniesz pokrzywdzonym i wyciągniesz z tego wnioski... Zresztą inni też... Odsyłaj mu to i tyle zobaczymy co dalej.
Jesteś bardzo wiele wart jeśli walczysz ze swoimi słabościami.
matti201

Post autor: matti201 »

jak gość nie ma aparatu / nie umie zrobić w miarę porządnej foty , to nie ma opcji na sprzedanie towaru na forumowej giełdzie

albo inaczej , w regulaminie jest zapis o zdjęciu POGLĄDOWYM, wystarczy, że moderatorzy zdjęcia bez szczegółów , ostrości i w odcieniach szarości będą traktować jako zdjęcie poglądowe i problem z głowy, bez zmiany regulaminu
Awatar użytkownika
Hummer130
Posty: 794
Rejestracja: 2011-04-14, 15:33
Lokalizacja: JO90NF / Sosnowiec

Post autor: Hummer130 »

Nie klasyfikuj wszystkich jednakowo. kiedyś miełem przypadek podczas rekrutacji że koleś napisał ręcznie podanie i słysze obok "e koleś nawet kompa nie ma" wyrwłem to podanie od kol z innego działu. przyjąłem goscia i po pół roku był moim zastępcą... :-P
Jesteś bardzo wiele wart jeśli walczysz ze swoimi słabościami.
matti201

Post autor: matti201 »

nie klasyfikuje, próbuje podnieść jakość forum wykluczając patologiczne zachowania mogące prowadzić do oszustw
bobik

Post autor: bobik »

Nie ma aparatu to do fotografa mozna sie przejsc i za kilka zl foto zrobic... poprosic znajomego... bez przesady - dla chcacego nic trudnego...
Awatar użytkownika
kgb14
Posty: 6309
Rejestracja: 2007-12-23, 12:41
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: kgb14 »

źle zrozumiałem w poprzednim temacie- sprzedający proszony jest do tematu.
,,One To Day is Worth Two To- Morrows''
Mobil Subaru Forester Kpo DX 5000 +ASTATIC ROAD DEVIL + SIRIO MEGAWATT 4000 w ,,dziurce'' Ręczniak CB: Alan-80A Baza : Radmor AFM 871
http://www.formaniak.aaf.pl/
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Hummer130
Posty: 794
Rejestracja: 2011-04-14, 15:33
Lokalizacja: JO90NF / Sosnowiec

Post autor: Hummer130 »

Moim zdaniem jakość wysoka a że trafiło na ciebie; cóż... pech. A odnośnie zdjęć ofertowych też mam problem z pewną firmą ponieważ według ich prawideł jeżeli wpuszczam dany produkt do referencji moim obowiązkiem jest dostarczyć fotki o określonych parametrach (ściśle określonych... rozmiar ułożenie tło itp.) i tak nieraz odrzucają i powtórka tak ze trzy razy...
Jesteś bardzo wiele wart jeśli walczysz ze swoimi słabościami.
Awatar użytkownika
Hasan-Łódź
Posty: 7776
Rejestracja: 2009-11-27, 21:49
Znak/ranga: KIEROWNIK REŻYSER
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Hasan-Łódź »

Ankieta w tej sprawie to dobry pomysł.
#
Jam jest KONEKTOR.
cennik sprzętu radiowego od KONEKTOR dla CBF

wyborne ceny na Yaesu, Icom, Kenwood, TYT - info PW

montaż 3er
montaż X6
Awatar użytkownika
Mayor7
Posty: 1370
Rejestracja: 2009-10-08, 08:48
Lokalizacja: KO01PG

Post autor: Mayor7 »

Bardzo dobry.
Czy na podstawie przedstawionych zdjęć można było właściwie ocenić towar ?
Osobisty tuning sprzętu dla dziewczyn z CB-forum :mrgreen:
Awatar użytkownika
Hummer130
Posty: 794
Rejestracja: 2011-04-14, 15:33
Lokalizacja: JO90NF / Sosnowiec

Post autor: Hummer130 »

A kto wpuścił to ogłoszenie :-/ może tutaj problem; skoro oczekuje się na akceptację, hmm...
Jesteś bardzo wiele wart jeśli walczysz ze swoimi słabościami.
Awatar użytkownika
Besserwisser
Posty: 3564
Rejestracja: 2010-02-19, 22:35
Lokalizacja: Starting GPS...
Kontakt:

Post autor: Besserwisser »

Na dobrym zdjęciu można zobaczyć czy rdzenie w filtrach nie pokruszone, PRki na maxa w prawo, odpalone ścieżki itp.
M
Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.
God listens to Slayer
matti201

Post autor: matti201 »

Mayor7 pisze:Bardzo dobry.
Czy na podstawie przedstawionych zdjęć można było właściwie ocenić towar ?
tu nie chodzi o czy ja dobrze oceniłem towar, czy nie, już mniejsza o to , ja swoje żale opisałem w komentarzu transakcji i nie roztrząsajmy czy umiem oglądać fotki, czy nie

pytanie do ankiety powinno brzmieć "czy powinny pojawiać się w dziale giełda ogłoszenia ze zdjęciami na podstawie których nie można w 100% ocenić stanu oferowanego przedmiotu, oraz takie w których stan na fotografiach nie jest zgodny z opisem"
Zablokowany

Wróć do „Sugestie, propozycje i błędy”