Zdjęcia w dziale GIEŁDA -> SPRZEDAM

Tutaj zgłaszajcie wszystkie wasze pomysły jak i zauważone błędy na forum. Jest to też miejsce do zgłaszania postów do działu FAQ.

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

matti201

Post autor: matti201 »

Wojtek KR pisze:Nie wiem czy to dobry pomysł - ale ograniczyłbym możliwość wystawianie sprzętu osobą, które mają jeszcze status "żółtodziób" - tak by uniknąć sytuacji że, ktoś zakłada konto na forum tylko po to by pozbyć się bubla.
A klubowicz, CS, albo mod będzie się mógł pozbyć bubla ?
Awatar użytkownika
SP9
Posty: 8032
Rejestracja: 2011-05-22, 13:01
Lokalizacja: NH

Post autor: SP9 »

Każdy może próbować pozbyć się bubla- to fakt - ale tak jak pisałem, podałem ten pomysł, by uniknąć sytuacji że ktoś zakłada konto na forum tylko po to by się pozbyć szajsu, bo nie che sobie "psuć" konta na allegro, na którym jak się naprawdę uprzesz, to możesz dochodzić swoich praw. A a giełdzie forumowej wystawiasz sprzedajesz i znikasz ....
FT 450D, FT 7800E, FT 857D, VX6
Moonraker GP-2500, Lafayette MA 1500
Młody

Post autor: Młody »

Na allegro też miałem taką sytuacje, telefon przyszedł uszkodzony. Dalej normalny tok policja i allegro. Ale policja stwierdziła, że nie widzi znamion przestępstwa i na tym się skończyło. 600zł w plecy i bubel który się do niczego nie nadawał.
Awatar użytkownika
SP9
Posty: 8032
Rejestracja: 2011-05-22, 13:01
Lokalizacja: NH

Post autor: SP9 »

Zawsze możesz złożyć zażalenie na sposób przeprowadzonego postępowania - jako osoba poszkodowana.
FT 450D, FT 7800E, FT 857D, VX6
Moonraker GP-2500, Lafayette MA 1500
matti201

Post autor: matti201 »

dlatego powinno się wymagać czytelnych zdjęć, a nie tylko opisu ze coś jest w stanie dobrym, zapewnień sprzedającego że tak jest i zdjęcia z którego nie można jego słów zweryfikować.
Awatar użytkownika
cassiopeia
Posty: 6364
Rejestracja: 2011-03-26, 23:06
Znak/ranga: 161CBF081
Lokalizacja: Kalisz - najstarsze miasto w Polsce
Has thanked: 3 times
Kontakt:

Post autor: cassiopeia »

matti201, może to było w 20sto stopniowej skali :?: ;-)
NIEZNAJOMOŚĆ PRAWA SZKODZI

-.-. .- ... ... .. --- .--. . .. .-
Awatar użytkownika
januwojt
Posty: 2236
Rejestracja: 2010-01-20, 15:33
Znak/ranga: SQ9ORF
Lokalizacja: Trzebinia

Post autor: januwojt »

Kończycie piątą stronę , a wnioski jakie ???
Awatar użytkownika
sp9le
Posty: 469
Rejestracja: 2011-09-14, 20:23
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: sp9le »

januwojt pisze:Kończycie piątą stronę , a wnioski jakie ???

Wg. mnie wprowadzić przy weryfikacji ogłoszenia sprawdzenie jakości zdjęć w granicach rozsądku aby takie perełki nie miały racji bytu.
Obrazek
Jest tylu moderatorów, że raczej sobie poradzą z tym. Co do żółtodziobów - to bardziej należało by opierać się na dacie rejestracji niż grupie, bo nie każdy leje wodę w każdym poście pisząc o wyższości jednej anteny nad drugą. Co do rang - dawno już przestały mieć tu znaczenie - tylko nielicznym są słusznie przyznane.
Awatar użytkownika
noid
Posty: 977
Rejestracja: 2010-03-13, 17:24
Lokalizacja: Norwich [UK]
Kontakt:

Post autor: noid »

Każdy korzystający z giełdy korzysta z niej dobrowolnie! Jakość zdjęć jest dla kogoś za słaba? Poproś o inne lub nie kupuj. Chcesz dodatkowe zabezpieczenie? Poproś o wystawienie towaru na aukcji allegro lub tablicy.

Proste.
Awatar użytkownika
Rafi
Posty: 3844
Rejestracja: 2010-05-28, 07:48
Znak/ranga: 161CBF057 / SQ7RJQ
Lokalizacja: JO91QW

Post autor: Rafi »

161CBF060 pisze:Każdy korzystający z giełdy korzysta z niej dobrowolnie! Jakość zdjęć jest dla kogoś za słaba? Poproś o inne lub nie kupuj. Chcesz dodatkowe zabezpieczenie? Poproś o wystawienie towaru na aukcji allegro lub tablicy.

Proste.
KONIEC TEMATU.
CRE 8900 + Densei EC 2002, Sirtel Santiago 1200 / Sirio Silver 90
Icom IC-2730 KNKTR + Diamond NR-770 R / NR-77S

Ekipa KONEKTOR
Zablokowany

Wróć do „Sugestie, propozycje i błędy”