Przeznaczenie forum - moja sugestia.

Tutaj zgłaszajcie wszystkie wasze pomysły jak i zauważone błędy na forum. Jest to też miejsce do zgłaszania postów do działu FAQ.

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
SP9
Posty: 8032
Rejestracja: 2011-05-22, 13:01
Lokalizacja: NH

Przeznaczenie forum - moja sugestia.

Post autor: SP9 »

I znowu zaczyna sie robić kwas na forum...szkoda, forum traci na tym szczególnie w oczach nowych userów, no i stali bywalcy też zaczynają miec dość.
FT 450D, FT 7800E, FT 857D, VX6
Moonraker GP-2500, Lafayette MA 1500
AntekPabianice
Posty: 6655
Rejestracja: 2011-11-20, 20:42
Znak/ranga: 161CBF131
Lokalizacja: JO91QP
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Przeznaczenie forum - moja sugestia.

Post autor: AntekPabianice »

Caps pisze:Było lepiej, to fakt, bo nikt nie kasował postów
:rofl: sam straciłem kilkanaście, że "nie na temat", bez żadnego komentarza i nikomu w mankiet nie płakałem, a było to jeszcze za czasów Marka. Kilka poleciało "z automatu" razem z innymi.
Caps pisze:Gdzie się podziała stara gwardia z forum? Dlaczego ich nie ma? Pytanie bodajże retoryczne. Każdy chyba wie to dlaczego jest tak a nie inaczej.
Te pytania, to raczej do tej gwardii trzeba skierować. (pomijam dawnych CS-ów, bo tu faktycznie, można się domyślić.


Poza tym:, rgulamin forum:
2. Użytkownik zobowiązany jest dbać o porządek na forum; w tym celu należy:
(...)
7. Powstrzymywać się od nadmiernego wyrażania dezaprobaty z powodu tematu wątku, poziomu czyjeś wypowiedzi etc. Jeżeli uważasz, że czyjś post narusza regulamin lub prowokuje do tego innych, proponujemy zgłosić go administratorowi/moderatorowi.
8. Powstrzymywać się od zamieszczania postów nic niewnoszących do dyskusji, np. o treści "lol", "zgadzam się w pełni z przedmówcą" "x2" "x3", oraz postów będących wyłącznie powtórzeniem informacji podanych już w wątku przez innego uczestnika forum. Niedozwolone jest umieszczanie postów o treści "Było!", "Szukaj!" bez podania pytającemu dokładniejszych wskazówek (np. linka do tematu, w którym dane zagadnienie było omawiane, lub haseł pomocnych przy korzystaniu z wyszukiwarki forum/internetowej).

Caps, przeanalizuj swoje posty (wiem, trochę się nazbierało ;-) ) i odpowiedz sobie a'propos tego śmiecenia.

Pietern pisze:Pamiętaj, że to forum ma właściciela, który jest handlowcem z branży. Myślę, że to stanowi o jego obliczu i tak naprawdę uniemożliwia obiektywizm.
:shock: :shock: :shock:
Zwłaszcza, że Hasan mało się udziela, zwłaszcza w dziale "co kupić".
Pietern pisze:I to nawet bez udziału samego właścicela, który już nieraz prostował działania "gorliwych" modów. Bo oni bywają tak wierni, że aż szkodzą. Polska ma taką specyfikę, że ludzie, od których coś zależy, muszą chronić anus (to nie jest wulgaryzm Cas!) przed wślizgami pretorian.
Tu już wdepnąłeś na śłiski temat. Teraz miej cywilną odwagę i napisz personalnie,kogo miałeś na myśli :evil:
Bo rzucać oskarżenia pod jakimś adresem, ale nie bezpośrednio personalnie, każdy potrafi.
Pietern pisze:PS. Rafi się w końcu podpisał, czekam kiedy to zrobi również Antoni... :mrgreen:
,
I tuś się popisał, kolego. Znowu piszesz na temat, o którym nie masz pojęcia.
Nigdy nie robiłem tajemnicy ze swego zawodu. Zresztą nikt z moderatorów nie pracuje w Konektorze.
Ekipa KONEKTOR
MOJE RADIO...
"Nie wie, bo ma muszki w oczach - wyjaśniał Orr z przesadną cierpliwościa - Jak może zobaczyć, że ma muszki w oczach, skoro ma muszki w oczach?"
161CBF131/SQ7AIS
Caps

Przeznaczenie forum - moja sugestia.

Post autor: Caps »

forkinpriest, nie jade po nikim, tylko jeśli już ktoś widziałto radio i okazało sie padaką, to wypadaloby skulić ogon i siedzieć cicho, a nie wymądrzać się.
Caps

Przeznaczenie forum - moja sugestia.

Post autor: Caps »

AntekPabianice pisze:Poza tym:, rgulamin forum:
2. Użytkownik zobowiązany jest dbać o porządek na forum; w tym celu należy:
(...)
7. Powstrzymywać się od nadmiernego wyrażania dezaprobaty z powodu tematu wątku, poziomu czyjeś wypowiedzi etc. Jeżeli uważasz, że czyjś post narusza regulamin lub prowokuje do tego innych, proponujemy zgłosić go administratorowi/moderatorowi.
8. Powstrzymywać się od zamieszczania postów nic niewnoszących do dyskusji, np. o treści "lol", "zgadzam się w pełni z przedmówcą" "x2" "x3", oraz postów będących wyłącznie powtórzeniem informacji podanych już w wątku przez innego uczestnika forum. Niedozwolone jest umieszczanie postów o treści "Było!", "Szukaj!" bez podania pytającemu dokładniejszych wskazówek (np. linka do tematu, w którym dane zagadnienie było omawiane, lub haseł pomocnych przy korzystaniu z wyszukiwarki forum/internetowej).

Caps, przeanalizuj swoje posty (wiem, trochę się nazbierało ) i odpowiedz sobie a'propos tego śmiecenia.
Tylko co to ma do mojej osoby? Śmiem zauważyć, że pół forum ludzi tak pisze. I nic z tym nie zrobisz. U Ciebie pewnie też takie posty znalazłyby się;-)
Awatar użytkownika
cassiopeia
Posty: 6364
Rejestracja: 2011-03-26, 23:06
Znak/ranga: 161CBF081
Lokalizacja: Kalisz - najstarsze miasto w Polsce
Has thanked: 3 times
Kontakt:

Re: Przeznaczenie forum - moja sugestia.

Post autor: cassiopeia »

Antek kolega Pietern wylewa zale o pasek ktory mu dalem.
Poza tym nikt po mnie nic nie musial prostowac. Nie kasuje niewygodnych tematow. Kasuje pyskowki i wycieczki personalne.
Jesli ktokolwiek ma zastrzezenia co do jakiegos moda niech to zglosi a nie poplakuje w kącie czy na PW.
NIEZNAJOMOŚĆ PRAWA SZKODZI

-.-. .- ... ... .. --- .--. . .. .-
schism55

Re: Przeznaczenie forum - moja sugestia.

Post autor: schism55 »

Hasan-Łódź pisze:...podobnie jak argumenty ad personam....
Nie staję w niczyjej obronie, ale niestety w wiadomym temacie, większość ataków tego typu, wychodziła od jednej osoby, nie musze chyba wskazywać, której? Jednocześnie ataki te, wzbogacone były o elementy klasycznego offtopa. W tym upatruję źródło smrodu, który rozlał się po całym forum.
Awatar użytkownika
poweredge
Posty: 934
Rejestracja: 2012-05-30, 09:23
Lokalizacja: Łódź

Przeznaczenie forum - moja sugestia.

Post autor: poweredge »

Niestety muszę się zgodzić że forum podupada :cry: ... Generalnie obserwuję to od momentu kiedy forum zostało przebudowane i od tej pory bardzo mocno się zmieniło :-(

Mi osobiście bliżej do starych czasów gdzie Np. Zintegrowana gałka Yosan 120 budziła kontrowersję prawdziwych userów można było to przeżyć , przyzwyczaić się do tego , albo nie zaakceptować .. Ale było to szczere i dawało temat do dyskusji ...

... Dzisiaj wygląda to tak jak by ta sama gałka była jedyną słuszną gałką i że to nie prawda i że tak powinno być bo ktoś się na tym nie zna albo ma wiedzę bliską zeru :-( ...

Niestety To Administracja i Moderatorzy budują to forum i od Was zależy w którą stronę będzie to dalej zmierzać ... Od razu powiem że jeżeli w stronę nachalnego marketingu to ja tu nie mam co więcej szukać :-/
....
Awatar użytkownika
SP9
Posty: 8032
Rejestracja: 2011-05-22, 13:01
Lokalizacja: NH

Przeznaczenie forum - moja sugestia.

Post autor: SP9 »

Smutne to.....ale prawdziwe, dyskusje na forum zaczynają sie robić " puste " albo sie zgadzasz albo nie odzywaj, jak tak bedzie dalej zostanie na forum wąskie i ciasne grono userów
FT 450D, FT 7800E, FT 857D, VX6
Moonraker GP-2500, Lafayette MA 1500
Awatar użytkownika
domino.pl
Posty: 4127
Rejestracja: 2008-11-10, 00:09
Znak/ranga: 161CBF032 NOWICJUSZ

Przeznaczenie forum - moja sugestia.

Post autor: domino.pl »

Forum mnie się podoba, jest wesoło, sympatycznie. Kiedyś admin wyśmiewał się nazywając kogoś : panem trzykropkiem (czy jakoś tak) , teraz widzę że jest czerwony pan wielokropek, ale to adminowi nie przeszkadza. :-D Nie widzę tutaj ograniczania wypowiedzi userów. Jeżeli chodzi o radio AnyTone to przecież każdy może wymienić swoje spostrzeżenia na temat radia. Niech napisze wady, zalety, porównanie z innym radiem, filmik z 2 radiami jednocześnie. Chętnie poczytam.
Kliknij ☞
____ ☞
domino.pl-Mobil
____ ☞ domino.pl-Baza
____ ☞ domino.pl-allegro

⚡⚡⚡⚡⚡⚡
_
Awatar użytkownika
Rafi
Posty: 3844
Rejestracja: 2010-05-28, 07:48
Znak/ranga: 161CBF057 / SQ7RJQ
Lokalizacja: JO91QW

Przeznaczenie forum - moja sugestia.

Post autor: Rafi »

schism55 pisze: Hasan-Łódź napisał(a):...podobnie jak argumenty ad personam....



Nie staję w niczyjej obronie, ale niestety w wiadomym temacie, większość ataków tego typu, wychodziła od jednej osoby, nie musze chyba wskazywać, której? Jednocześnie ataki te, wzbogacone były o elementy klasycznego offtopa. W tym upatruję źródło smrodu, który rozlał się po całym forum.
Tak w szczególności, pewne grono osób, upatrzyło sobie produkty pewnej marki i szukają dziury w całym. Zawiść, być możne :-? lub celowe robienie smrodu na forum. :-?
Gdy padają wyczerpujące odpowiedzi, źle ........ niema odpowiedzi jeszcze gorzej.
Szkoda ze nie ma analiz - tak dogłębnych, np. Jacksona II czy Lincolna II czy innych jeszcze radii.

Nikt nie może się odezwać z administracji, czy strony atakowanej, bo marketing czy inne jeszcze dziadostwo.
Najlepiej atakować.

Czy gdziekolwiek na forum Hasan-Łódź napisał "Kupuj tylko u mnie", czy na forum padają hasła "Kupujcie tylko Any Tone" .

poweredge pisze:Niestety To Administracja i Moderatorzy budują to forum i od Was zależy w którą stronę będzie to dalej zmierzać ... Od razu powiem że jeżeli w stronę nachalnego marketingu to ja tu nie mam co więcej szukać :-/
Z tym się nie zgodzę, użytkownicy budują forum i ich zachowanie wpływa jak ono będzie wyglądać.

Czy udzielanie szczegółowych odpowiedzi przez dystrybutora produktu, na zadawane pytania, to "nachalny marketing" ........ no chyba nie.
Ale trzeba się czegoś uczepić i wywołać "afery koperkowe" jak to powiadał Hjeniu.
CRE 8900 + Densei EC 2002, Sirtel Santiago 1200 / Sirio Silver 90
Icom IC-2730 KNKTR + Diamond NR-770 R / NR-77S

Ekipa KONEKTOR
Awatar użytkownika
poweredge
Posty: 934
Rejestracja: 2012-05-30, 09:23
Lokalizacja: Łódź

Przeznaczenie forum - moja sugestia.

Post autor: poweredge »

Rafi pisze:Z tym się nie zgodzę, użytkownicy budują forum i ich zachowanie wpływa jak ono będzie wyglądać

No to trzeba też czasem tych użytkowników zrozumieć ... Jakoś nie przypominam sobie jak zostałem nazwany Trollem abyś zareagował , czy ktoś inny było to wówczas Ok ? ... Nie chcę tu roztrząsać starych spraw . Na zadawane pytania były toczone batalie wielowątkowe choć by sprawa ANL pewnego radia ... I co się okazało że ANL można zamontować i dziwnym trafem radio działa lepiej ... Takich sytuacji ostatnio jest coraz więcej ...

... Jak Wam to odpowiada to co zrobić :-( .Nawet w twojej wypowiedzi zapewne jestem w gronie ludzi szukających celowo robienia smrodu na forum (jak bym miał w tym interes :-( )

Przykre jest to że na forum nie napływa nowa fala userów (nie liczę 1-10 postowców co wpadną na chwilę ) a ci co jeszcze zaglądają tu regularnie piszę udziela się coraz mnie . Tak naprawdę gdyby nie AnyTone nic wielkiego by się nie działo :mrgreen:
....
Awatar użytkownika
Pietern
Posty: 944
Rejestracja: 2013-02-05, 22:37
Lokalizacja: JO90LF

Re: Przeznaczenie forum - moja sugestia.

Post autor: Pietern »

cassiopeia pisze:Antek kolega Pietern wylewa zale o pasek ktory mu dalem.
Poza tym nikt po mnie nic nie musial prostowac. Nie kasuje niewygodnych tematow. Kasuje pyskowki i wycieczki personalne.
Jesli ktokolwiek ma zastrzezenia co do jakiegos moda niech to zglosi a nie poplakuje w kącie czy na PW.
Oczywiście, że zgłosiłem - Tobie. Właściwej osobie, bo to Ty go przydzieliłeś. Chciałem to załatwić bez hałasu, bo po co rozróba? Każdy może się pomylić.
Robiłem raban na forum? Poleciałem na skargę do właściciela?
POPROSIŁEM o cofnięcie niesłusznie przydzielonego paska. Prośbę podparłem i potwierdziłem stosownymi linkami do Słownika Języka Polskiego, i Wikipedii, gdzie jasno napisano, że "burdel" nie jest wulgaryzmem.
I co?
Postanowiłeś sobie po tkwić w uporze, przy swoim. Przyznać się do błędu, to walor nie dla każdego.
A teraz jeszcze dodatkowo pokazujesz na co cię stać, usiłując mnie wyśmiać, że ci popłakiwałem na PW. :roll:
Wywołany do tablicy napiszę, że co napisałeś powyżej nie jest prawdziwe, bo wsadzałeś do kosza niewygodne tematy, szybko i sprawnie (np; "Kto jest kim na CBF)". I (chyba) dopiero Hasan je wyciągał z powrotem. Nie gniewaj się, ale wsadzanie do kosza, to jedno co ci naprawdę w moderowaniu wychodzi.
A danie mi paska za "burdel" jest ewidentnym czepianiem się, w sumie pewnie tylko Ty wiesz z jakiego powodu.
Prezio Jackson II, Albrecht NM500 (cyna&kalafonia)/Farun FD1818 (mod Pherni), Sirtel Gamma 1R/Sirio; Hi-Power 4000/Super Carbonium/Omega 27
Caps

Przeznaczenie forum - moja sugestia.

Post autor: Caps »

Rafi, pamiętaj: żeby wszystko funkcjonowało, trzeba zacząć od początku, czyli od góry.
Awatar użytkownika
Rafi
Posty: 3844
Rejestracja: 2010-05-28, 07:48
Znak/ranga: 161CBF057 / SQ7RJQ
Lokalizacja: JO91QW

Przeznaczenie forum - moja sugestia.

Post autor: Rafi »

poweredge pisze: Jakoś nie przypominam sobie jak zostałem nazwany Trollem abyś zareagował
........ a czy muszę przeglądać wszystkie posty, sam nie jestem.
poweredge pisze: Przykre jest to że na forum nie napływa nowa fala userów
......... dziwne, nie było dnia aby nikt się nie zarejestrował na forum, po za tym co dziennie forum przegląda średnio powyżej 50 osób.
poweredge pisze: Tak naprawdę gdyby nie AnyTone nic wielkiego by się nie działo :mrgreen:
Ktoś napędza te tematy.
Ostatnio nowości jakoś brak, ale niedługo pewnie coś się pojawi. Pechem pewnie będzie, jak coś wyjdzie pod marką Any Tone. :-P
CRE 8900 + Densei EC 2002, Sirtel Santiago 1200 / Sirio Silver 90
Icom IC-2730 KNKTR + Diamond NR-770 R / NR-77S

Ekipa KONEKTOR
Awatar użytkownika
Olo..
Posty: 1510
Rejestracja: 2014-04-02, 19:11

Przeznaczenie forum - moja sugestia.

Post autor: Olo.. »

Oj przestańcie już płakać....czepiacie się biednego usera. On tylko robi swoje. Forum było kiedyś fajne.Niestety zepsuło go kilku nadgorliwych fanatyków. :-/
Mistrz ciętej riposty

Sprzedam:
JFK 2, Harry 3, Johnson 2 i wiele innych rzeczy! Pytać!!
info PW
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sugestie, propozycje i błędy”