Przeznaczenie forum - moja sugestia.

Tutaj zgłaszajcie wszystkie wasze pomysły jak i zauważone błędy na forum. Jest to też miejsce do zgłaszania postów do działu FAQ.

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Caps

Przeznaczenie forum - moja sugestia.

Post autor: Caps »

Witam.
Po ostatnich akcjach w paru tematach, kasowaniu postów (niewygodnych :?: ) chciałbym się dowiedzieć od "góry" forum dla kogo to forum jest?
Bo jeśli kasuje się posty, które według niektórych są mieleniem jęzora, a wg. mnie i wielu innych są to pytania i wytykania błędów jakiemuś produktowi, to czy to nie zmierza do stworzenia forum idealnego nie dla użytkownika, który chce się dowiedzieć jakichkolwiek informacji na dane radio, antene itp, czy to dobrą czy to złą, a dla pokazywania jakie wszystkie rzeczy są idealne i że warto kupować i brać?
I chciałbym poruszyć temat także tego jak pewna osoba napisała, iż "kiedyś na forum było lepiej". Odpowiedz przyszła bardzo szybko typu: "było lepiej, bo nikt nie mielił jęzorem w postach". WTF :?: :!:
Było lepiej, to fakt, bo nikt nie kasował postów, atmosfera była rodzinna, gdzie zawsze można było się pośmiać, przeczytać i odpowiedzieć. Teraz jest pisanie samych ochów i achów.
Gdzie się podziała stara gwardia z forum? Dlaczego ich nie ma? Pytanie bodajże retoryczne. Każdy chyba wie to dlaczego jest tak a nie inaczej.
Zapraszam do rozmowy, do znalezienia wspólnego rozwiązania, bo taka atmosfera, to powinna być na pogrzebie, a nie na forum zrzeszająca miłośników radiokomunikacji.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Hasan-Łódź
Posty: 7776
Rejestracja: 2009-11-27, 21:49
Znak/ranga: KIEROWNIK REŻYSER
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Przeznaczenie forum - moja sugestia.

Post autor: Hasan-Łódź »

Miło, że poruszyłeś temat.

Offtopic nie będzie tolerowany, podobnie jak argumenty ad personam. A ostrzeżenia będą się sypały dopóki nie będzie zdrowej sytuacji.
#
Jam jest KONEKTOR.
cennik sprzętu radiowego od KONEKTOR dla CBF

wyborne ceny na Yaesu, Icom, Kenwood, TYT - info PW

montaż 3er
montaż X6
Awatar użytkownika
Rafi
Posty: 3844
Rejestracja: 2010-05-28, 07:48
Znak/ranga: 161CBF057 / SQ7RJQ
Lokalizacja: JO91QW

Przeznaczenie forum - moja sugestia.

Post autor: Rafi »

Caps pisze:Po ostatnich akcjach w paru tematach, kasowaniu postów (niewygodnych :?: ) chciałbym się dowiedzieć od "góry" forum dla kogo to forum jest?
........ raczej posty nie związane z tematem.
Caps pisze:I chciałbym poruszyć temat także tego jak pewna osoba napisała, iż "kiedyś na forum było lepiej". Odpowiedz przyszła bardzo szybko typu: "było lepiej, bo nikt nie mielił jęzorem w postach". WTF
........ raczej w odpowiedzi było, że nikt nie śmiecił w tematach, jak jest obecnie.
Caps pisze:Było lepiej, to fakt, bo nikt nie kasował postów
:lol: :lol: :lol:
Caps pisze:Teraz jest pisanie samych ochów i achów.
:lol: :lol: :lol:
Caps pisze:atmosfera była rodzinna
... a teraz jeden próbuje dokopać drugiemu.

Ale oczywiście winna jest tylko administracja :-?

Jak to mówią, najlepszą obroną jest atak.

Forum to teraz samo zło :-|
CRE 8900 + Densei EC 2002, Sirtel Santiago 1200 / Sirio Silver 90
Icom IC-2730 KNKTR + Diamond NR-770 R / NR-77S

Ekipa KONEKTOR
Awatar użytkownika
Pietern
Posty: 944
Rejestracja: 2013-02-05, 22:37
Lokalizacja: JO90LF

Przeznaczenie forum - moja sugestia.

Post autor: Pietern »

Ja podziwiam Twoją ewolucję Paskudniolu w dobrą stronę. :mrgreen:
Trochę gratuluję.
A teraz do rzeczy...
"Starej gwardii" mi nie żal, bo posiadanie olbrzymiej anteny w ogrodzie nie daje kwalifikacji do moderowania cudzych ekspresji. Chęci do pracy też nie daje i moderowanie sprowadzało się do grupowych ataków oraz dawania pasków i nieumiejętności przyznania się do błędu (prawda Cas?).
Teraz widać jakieś usiłowanie zmiany, bo tematy są ogarniane a nie tylko wywalane do kosza. Rafi i Antoni nie palą się tak do dawania pasków. Dla mnie to plus.
Pamiętaj, że to forum ma właściciela, który jest handlowcem z branży. Myślę, że to stanowi o jego obliczu i tak naprawdę uniemożliwia obiektywizm. I to nawet bez udziału samego właścicela, który już nieraz prostował działania "gorliwych" modów. Bo oni bywają tak wierni, że aż szkodzą. Polska ma taką specyfikę, że ludzie, od których coś zależy, muszą chronić anus (to nie jest wulgaryzm Cas!) przed wślizgami pretorian.

PS. Rafi się w końcu podpisał, czekam kiedy to zrobi również Antoni... :mrgreen:
Prezio Jackson II, Albrecht NM500 (cyna&kalafonia)/Farun FD1818 (mod Pherni), Sirtel Gamma 1R/Sirio; Hi-Power 4000/Super Carbonium/Omega 27
Awatar użytkownika
Rafi
Posty: 3844
Rejestracja: 2010-05-28, 07:48
Znak/ranga: 161CBF057 / SQ7RJQ
Lokalizacja: JO91QW

Przeznaczenie forum - moja sugestia.

Post autor: Rafi »

Pietern, ale AntekPabianice pracuje gdzie indziej. :mrgreen:
Ekipa KONEKTOR to Przemek, Ja, Kamil_Lodz i Brewka o ile nie pomyliłem nick-ów.
CRE 8900 + Densei EC 2002, Sirtel Santiago 1200 / Sirio Silver 90
Icom IC-2730 KNKTR + Diamond NR-770 R / NR-77S

Ekipa KONEKTOR
Awatar użytkownika
Hasan-Łódź
Posty: 7776
Rejestracja: 2009-11-27, 21:49
Znak/ranga: KIEROWNIK REŻYSER
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Przeznaczenie forum - moja sugestia.

Post autor: Hasan-Łódź »

Lubisz pisać o moim obiektywizmie. Dlatego poproszę o cytaty, które go podważają. Chyba, że po prostu lubisz sobie luźno dywagować.

Szczególnie będę zobowiązany, gdy wkleisz cytat, gdzie komuś coś wciskam (w końcu jestem handlowcem).
#
Jam jest KONEKTOR.
cennik sprzętu radiowego od KONEKTOR dla CBF

wyborne ceny na Yaesu, Icom, Kenwood, TYT - info PW

montaż 3er
montaż X6
Caps

Przeznaczenie forum - moja sugestia.

Post autor: Caps »

Rafi pisze: ........ raczej posty nie związane z tematem.
To dlaczego innych tematów nie czyścisz, tylko temat AnyTone? Bo jesteś jednym z dwóch przedstawicieli, którzy to sprzedają?
Rafi pisze:... a teraz jeden próbuje dokopać drugiemu.
Ciekawe dlaczego :?: Powiem Ci. Bo wszyscy widzą co się dzieje.
Rafi pisze:Ale oczywiście winna jest tylko administracja
Porządek nie tylko administratorzy robią.
Pietern pisze:Ja podziwiam Twoją ewolucję Paskudniolu w dobrą stronę. :mrgreen:
Trochę gratuluję.

Dziękuję.
Pietern pisze:Teraz widać jakieś usiłowanie zmiany
Jakieś konkretne zmiany?
Hasan-Łódź pisze:Lubisz pisać o moim obiektywizmie. Dlatego poproszę o cytaty, które go podważają. Chyba, że po prostu lubisz sobie luźno dywagować.
Szczególnie będę zobowiązany, gdy wkleisz cytat, gdzie komuś coś wciskam (w końcu jestem handlowcem).
Nie chodzi o nagabywanie ludzi pisaniem wręcz. Nie chodzi mi o Ciebie, jeśli to Ty kasujesz posty to i do Ciebie ;-) Po prostu chcę wiedzieć, pewnie nie tylko ja, dlaczego niewygodne posty są kasowane? Dlaczego Rafi jedzie w temacie AT6666 po poweredge, gdzie kolega pokazuje film z działania tegoż urządzenia? Dla mnie takie kasowanie postów i opinii innych jest jasnym pokazywaniem ludziom jakie to wszystko jest cudowne.

Pozdrawiam
:hopla:
Awatar użytkownika
Pietern
Posty: 944
Rejestracja: 2013-02-05, 22:37
Lokalizacja: JO90LF

Re: Przeznaczenie forum - moja sugestia.

Post autor: Pietern »

Hasan-Łódź pisze:Lubisz pisać o moim obiektywizmie. Dlatego poproszę o cytaty, które go podważają. Chyba, że po prostu lubisz sobie luźno dywagować.

Szczególnie będę zobowiązany, gdy wkleisz cytat, gdzie komuś coś wciskam (w końcu jestem handlowcem).
Nie lubię i nie piszę. Co nie znaczy, że to, co piszę w jakiś sposób nie dotyka Twojej osoby.
Przeczytaj uważnie co napisałem.
Rafi pisze:Pietern, ale AntekPabianice pracuje gdzie indziej. :mrgreen:
Ekipa KONEKTOR to Przemek, Ja, Kamil_Lodz i Brewka o ile nie pomyliłem nick-ów.
Sobie trochę żartowałem. ;-)
Prezio Jackson II, Albrecht NM500 (cyna&kalafonia)/Farun FD1818 (mod Pherni), Sirtel Gamma 1R/Sirio; Hi-Power 4000/Super Carbonium/Omega 27
Awatar użytkownika
Rafi
Posty: 3844
Rejestracja: 2010-05-28, 07:48
Znak/ranga: 161CBF057 / SQ7RJQ
Lokalizacja: JO91QW

Przeznaczenie forum - moja sugestia.

Post autor: Rafi »

Caps pisze:To dlaczego innych tematów nie czyścisz, tylko temat AnyTone? Bo jesteś jednym z dwóch przedstawicieli, którzy to sprzedają?
.... bo jest największy bałagan i dziwne dziecinne podchody niektórych userów.
Muszę Cię rozczarować :-( Nie jestem żadnym przedstawicielem firmy Any Tone. Jestem zwykłym pracownikiem w pewnej firmie.
CRE 8900 + Densei EC 2002, Sirtel Santiago 1200 / Sirio Silver 90
Icom IC-2730 KNKTR + Diamond NR-770 R / NR-77S

Ekipa KONEKTOR
Caps

Przeznaczenie forum - moja sugestia.

Post autor: Caps »

Rafi, nie mam nic do nikogo, tylko po prostu chciałbym wiedzieć, dlaczego kasujesz np. pytania dotyczące pracy tego radia? Parę osób napisało mądrze, dobrze, to i tak śmietnik. WHY?
Awatar użytkownika
Rafi
Posty: 3844
Rejestracja: 2010-05-28, 07:48
Znak/ranga: 161CBF057 / SQ7RJQ
Lokalizacja: JO91QW

Przeznaczenie forum - moja sugestia.

Post autor: Rafi »

Jakie pytania :shock: zostały skasowane?
CRE 8900 + Densei EC 2002, Sirtel Santiago 1200 / Sirio Silver 90
Icom IC-2730 KNKTR + Diamond NR-770 R / NR-77S

Ekipa KONEKTOR
Caps

Przeznaczenie forum - moja sugestia.

Post autor: Caps »

Rafi, np o film z godzin szczytu w dużym mieście. Nikt nie chciał odpowiedzieć na pytanie. Why?
Awatar użytkownika
stevie13
Posty: 250
Rejestracja: 2008-04-30, 21:32
Znak/ranga: 161os183
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Przeznaczenie forum - moja sugestia.

Post autor: stevie13 »

A może tak jak za starych, dobrych czasów usenetu, kiedy nie było moderacji: http://desmond.imageshack.us/Himg245/sc ... es=landing" onclick="window.open(this.href);return false;
Mobil - M-Tech Legend II + PIRAT
Baza - Intek HR-5500 v6 + MASEN ALMAS-ROT 1/2 fali callsign 161os183

73 dla wszystkich :)
Awatar użytkownika
Rafi
Posty: 3844
Rejestracja: 2010-05-28, 07:48
Znak/ranga: 161CBF057 / SQ7RJQ
Lokalizacja: JO91QW

Przeznaczenie forum - moja sugestia.

Post autor: Rafi »

Caps, przecież pytanie nie zostało usunięte :-?


Anytone AT-6666

Postprzez Caps » 13 wrz 2014, o 21:28
Rafi, to konkretnie pytam:
"Kiedy bedzie film z dużego miasta z godzin szczytowych?"


........ będzie czas to się nagra, być może nawet jutro.

Także jakiekolwiek zarzuty, proszę poprzeć konkretami, a nie oczerniać bez podstawnie :roll:
CRE 8900 + Densei EC 2002, Sirtel Santiago 1200 / Sirio Silver 90
Icom IC-2730 KNKTR + Diamond NR-770 R / NR-77S

Ekipa KONEKTOR
forkinpriest
Posty: 108
Rejestracja: 2013-10-23, 21:25
Lokalizacja: Lublin

Przeznaczenie forum - moja sugestia.

Post autor: forkinpriest »

Caps, jak jedziesz z kolegami po userze od Herberta II, że kupił złom (co też jest śmieszne samo w sobie, miałem taką usterkę z falującą mocą w moim egzemplarzu i naprawiłem to sobie sam, bez kosztów) i wyśmiewasz jego niewiedzę, że odblokowane czterdziestki to nie SSB to jest ok? Nie twierdzę żeby on się popisał kulturą. Mam tylko nadzieję, że nie uważasz tego za jedno z 'przeznaczeń forum' :roll: Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień.
Mobil1: Realistic TRC465 - Sirio Megawatt 4000 - Sirio KF100
Mobil2: Uniden PC122 - Solarcon 203/Mag145

Rezerwa/Odsprzedam: President Jack
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sugestie, propozycje i błędy”