Banery reklamowe na forum.

Tutaj zgłaszajcie wszystkie wasze pomysły jak i zauważone błędy na forum. Jest to też miejsce do zgłaszania postów do działu FAQ.

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
5k18a
Posty: 79
Rejestracja: 2007-01-06, 21:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: 5k18a »

Norbi_Zgierz, generalnie nie możesz mieć do mnie żadnych pretensji. A jeżeli takie masz to proszę skorzystać z funkcji o których ponoć wiesz a jak zauważyłem korzystać nie potrafisz. Moja obecność czy nieobecność na forum wiele nie wnosi do tematu, bo jak widać forum istnieje, są moderatorzy i Junior Admini i również jak na każdym forum internetowym malkontenci, których nie brakuje. Z czym masz problem, że nie ma bannerów reklamowych?! A co tak ci ich brakuje? Lubisz jak cała strona jest zawalona mrugającym śmieciem? Za zaletę tego forum uważam to, że utrzymuje je z własnej kieszeni od samego początku i jego istnienie nie jest uzależnione od tego czy znajdzie się jakiś sponsor. A teraz zdradź mi tajemnicę, skoro tak jest tutaj źle to dlaczego nie zaczniesz korzystać z innych for o podobnej tematyce? jest ich pełno w internecie są też takie, które wyglądają jak słupy ogłoszeniowe. Także wybór jest całkiem bogaty.

To tyle z mojej strony. Dalszą dyskusję jeżeli sobie tego życzysz możemy prowadzić na PW.
Mobil => Uniden 520 xl / Alan 9+ (w dziurce)
http://foto.cb.nio.pl/thumbnails.php?album=77
Baza => .......................... Czasowa deaktywacja.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sugestie, propozycje i błędy”