testy

Tutaj zgłaszajcie wszystkie wasze pomysły jak i zauważone błędy na forum. Jest to też miejsce do zgłaszania postów do działu FAQ.

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

orba
Posty: 2924
Rejestracja: 2008-11-16, 20:46
Lokalizacja: Poznań

testy

Post autor: orba »

Jak już rewolucja na forum to może rozważmy dział z testami. Jest tego trochę na forum w postaci luźnych porównań.

Należałoby określić jakie testy są miarodajne, czyli np: z bazówka, 2 lub więcej anten wymiennie do tego samego radia na postoju, z wklejeniem mapki bądź opisem terenu., opisem auta i zastosowanego podłączenia do instalacji czy też innymi rzeczami takimi jak dodatkowe filtry.

Zapewne to za mało co napisałam..
Awatar użytkownika
kgb14
Posty: 6309
Rejestracja: 2007-12-23, 12:41
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: kgb14 »

orba, pomysł dobry , byłbym nawet za ..... , jakiś dodatkowy kącik , może nawet jak dobrze poszukam to cos tam poprzenoszę z innych działów --- Marek , Krecik - Unkas co Wy na to ?
,,One To Day is Worth Two To- Morrows''
Mobil Subaru Forester Kpo DX 5000 +ASTATIC ROAD DEVIL + SIRIO MEGAWATT 4000 w ,,dziurce'' Ręczniak CB: Alan-80A Baza : Radmor AFM 871
http://www.formaniak.aaf.pl/
Obrazek
Obrazek
Marek
Posty: 10456
Rejestracja: 2009-10-19, 20:43
Lokalizacja: Jastrzębie

Post autor: Marek »

Konkretna propozycja - to rozumiem ;-)
Awatar użytkownika
domino.pl
Posty: 4127
Rejestracja: 2008-11-10, 00:09
Znak/ranga: 161CBF032 NOWICJUSZ

Post autor: domino.pl »

Moim zdaniem, Należało by dodatkowo skupić się na tym: czy owe testy mają mieć

a)charakter wnikliwej analizy na przyrządach pomiarowych i dodatkowo testy łacznosci ,

b)czy po prostu obrazowe wyjaśnienie co i mniej więcej jak się zachowuje podczas łączności...

pamiętacie temat o unidenku 520... moze byc gorąco... :lol:
myślę że nalezało by pomyślec nad zrobieniem jakiegoś wzoru, co po koleji nalezało by czynić podczas takiego Testu... mapkę najlepiej jednego rodzaju...

dużo nie szukałem, ale od roku korzystam z http://mapa.szukacz.pl, tutaj klikasz na punkt a stanięciem myszką na innym punkcie na mapie powoduje ukazanie się pod mapą odległości w prostej linii...
sa zapewne bardziej zaawansowane strony, ale tylko po prostu podsuwam temat...
Kliknij ☞
____ ☞
domino.pl-Mobil
____ ☞ domino.pl-Baza
____ ☞ domino.pl-allegro

⚡⚡⚡⚡⚡⚡
_
orba
Posty: 2924
Rejestracja: 2008-11-16, 20:46
Lokalizacja: Poznań

Post autor: orba »

domino.pl pisze:myślę że nalezało by pomyślec nad zrobieniem jakiegoś wzoru, co po koleji nalezało by czynić podczas takiego Testu... mapkę najlepiej jednego rodzaju...
Dokładnie tego potrzeba więc koledzy do dzieła, ustalić jakie muszą być spełnione wymogi żeby takie testy były do zaakceptowania.
Każdy ma szansę na ciepłe słowo =)
Awatar użytkownika
Dawid
Posty: 2249
Rejestracja: 2008-02-02, 20:47
Lokalizacja: Kościerzyna JO84XC

Post autor: Dawid »

orba pisze:ustalić jakie muszą być spełnione wymogi żeby takie testy były do zaakceptowania.
ja napewno bym odrzucał
- "to moj pierwszy zestaw"
- brak"podstawowej znajomosc gałkologi przez opisującego
- wszystkie malo rzetelne informacje zawarte w tresci.

- Galaxy DX95T2 + Densei EC 2002 + Lemm AT 107 Super 16 + SS-830 + ......

- Uniden 68 LTW + Diamond CR-11

- Albrecht AE6890 + FD 2020 + Gamma 90 + KLS-120

- Cobra 19 PLUS + Florida

- Intek H-520
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sugestie, propozycje i błędy”