Aplikacji Android YANOSIK

Wszystko na temat autek i nietylko.

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
arturbizior
Posty: 166
Rejestracja: 2011-12-11, 18:39
Lokalizacja: Bystre

Aplikacji Android YANOSIK

Post autor: arturbizior »

Witam Chciałbym zachęcić wszystkich użytkowników forum do pobrania na swój telefon z androidem aplikacji YANOSIK.Nie piszę tego w celu reklamowym tylko po to żeby było nas więcej i działało skuteczniej.Aplikacja jest w pełni darmowa i fajnie działa Polecam :)
Zestaw:
Audi B7:PRESIDENT TEEDY + LEMM AT-106
Focus:PRESIDENT JOHNNY III+ SIRIO AS-100
Clio:YOSAN 120 PRO + PRESIDENT MISSOURI EXPORT
Zapas:SIRIO SG-CB 1000

"Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."
mig25
Posty: 290
Rejestracja: 2011-05-21, 09:29
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: mig25 »

Aplikacja jest nie tylko na androida ,rowniez na iPhone i ostatnio Blackberry.
Tez polecam.

EDIT: no i jest jeszcze wersja na Windows Phone
Ostatnio zmieniony 2013-03-16, 19:34 przez mig25, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Bartecki
Posty: 3057
Rejestracja: 2011-12-02, 14:40
Lokalizacja: Dolny Śląsk JO80JT
Kontakt:

Post autor: Bartecki »

lepsze od cebe?
Uniden PC122xl - Sirio ml 145/T5000
Mój montaż
mig25
Posty: 290
Rejestracja: 2011-05-21, 09:29
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: mig25 »

Cebe to cos w stylu internetowego cb, tu idea jest inna. Na mapie na zywo uzytkownicy zaznaczaja ostrzezenia , ktore sa wyswietlane innym. A samo ostrzezenie jest wypowiadane przez glosnik. Ale ja tego dobrze nie wytlumacze :-)
Awatar użytkownika
arturbizior
Posty: 166
Rejestracja: 2011-12-11, 18:39
Lokalizacja: Bystre

Post autor: arturbizior »

To działa na zasadzie że ma się normalną nawigację i jeżeli spotakmy po drodze np krokodylów.policje,nieoznakoway radiowóz ,radar,fotoradar,wypadek,korek itp.wciskamy zgłoś wybieramy co jest i wtedy ludziom w okolicy jadącym tą trasą mówi że np za 1 km fotoradar
Zestaw:
Audi B7:PRESIDENT TEEDY + LEMM AT-106
Focus:PRESIDENT JOHNNY III+ SIRIO AS-100
Clio:YOSAN 120 PRO + PRESIDENT MISSOURI EXPORT
Zapas:SIRIO SG-CB 1000

"Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."
Awatar użytkownika
konikks
Posty: 549
Rejestracja: 2012-10-10, 22:15
Lokalizacja: Kraków

Post autor: konikks »

no fajne.
! HAM I AM !
Awatar użytkownika
Kasztelan
Posty: 1483
Rejestracja: 2012-11-06, 13:43
Lokalizacja: JO82OT

Post autor: Kasztelan »

Instalacja darmowa, ale żeby działać musi łączyć się z netem, ile to pobiera danych? O koszty nie pytam, bo zalezą od operatora.
Mobil: Uniden PC 68 XL KNKTR & Sirio Turbo 1000 Black
Mobil: Uniden 520 PRO XL & Sirio Omega 27
Baza : Uniden PC 68 LTW KNKTR & Sirio Signal Keeper 27
161BD909 - 161CBF139

Obrazek
mig25
Posty: 290
Rejestracja: 2011-05-21, 09:29
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: mig25 »

Użytkownicy twierdza ,ze max 3-4Mb na 100km (zalozenie z duzym zapasem) , jesli trasa jedziemy pierwszy raz i Yanosik musi sciagnac rowniez dane mapy.
Dzemu
Posty: 17
Rejestracja: 2013-09-27, 11:12
Lokalizacja: Zielona/Zuromin

Post autor: Dzemu »

Podlacz sie gdzies pod darmowe wifi sciagnij sobie jak Ci zalezy zeby jak najmniej pozarl transferu.
A aplikacje mam dosc dluzszy czas i naprawde sprawdza sie. Ostatnio w Poznianiu uratowala mi dupe przed nieoznakowanym.
[...] Jestem poj*****, jestem nienormalny, jestem Inny - i niech tak zostanie [...]
AntekPabianice
Posty: 6654
Rejestracja: 2011-11-20, 20:42
Znak/ranga: 161CBF131
Lokalizacja: JO91QP
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: AntekPabianice »

Najlepsza nawigacja to własny rozum i rozsądek. Reszta powinna być środkiem pomocniczym w dotarciu do celu.
Poczytać trochę na forach niezależnych, to się dowiesz, że każdą nawigację jedni wychwalają, a inni psy wieszają. Nie ma jedynej najwspanialszej.
Ekipa KONEKTOR
MOJE RADIO...
"Nie wie, bo ma muszki w oczach - wyjaśniał Orr z przesadną cierpliwościa - Jak może zobaczyć, że ma muszki w oczach, skoro ma muszki w oczach?"
161CBF131/SQ7AIS
s3 8l amk
Posty: 7
Rejestracja: 2010-01-29, 18:01
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: s3 8l amk »

Ja również używam Yanosika, bardzo przydatna aplikacja, super uzupełnienie dla CB. W dużych miastach a szczególnie w Warszawie nawet lepiej się sprawdza od radyjka, jeśli chodzi o wioski i mało uczęszczane drogi to różnie to bywa. Używając jednego i drugiego mam wystarczające rozeznanie na trasie i dość pewnie można śmigać. W trybie nawigacji pobiera do 4MB na 100km, a w trybie samego ostrzegania o zagrożeniach po całym dniu jazdy (ok 600 km) chyba ok 1 MB. Jako osoba jeżdżąca w pracy non stop z czystym sumieniem POLECAM.
s3 8l amk
Awatar użytkownika
BeBek
Posty: 567
Rejestracja: 2012-07-19, 15:19
Znak/ranga: SP9PP
Lokalizacja: Nowy Sącz (KN09IO)

Post autor: BeBek »

Na głównych drogach to może się sprawdza - ostatnio coś zgłaszł jak wracałem z nad soliny. U mnie albo nikt nie używa albo trzeba wiele zgłoszeń aby pojawił się komunikat o patrolu lub suszarce. Generalnie polecam ale w dużych miastach.
Sprzęt: Apollo Road Blues 2.5, President Taylor III, CRT 2000H, CRT MIKE, AT-5555N, UBC125XLT, Baofeng UV-3R;
SP9PP
'AKTUALNE' Sprzedam: CRT MIKE v2 (RFG, bez ARFG), Sirio MEGAWATT 4000 i FLEX LOG 4, Baofeng UV-3R możliwa wymiana na: radia CB i UKF i anteny CB
Awatar użytkownika
Kilobajt
Posty: 476
Rejestracja: 2010-01-11, 22:43
Lokalizacja: Opole

Post autor: Kilobajt »

Używam Yanosika. Na głównych trasach tranzytowych działa bardzo dobrze. Na prowincji pozostawia dużo do życzenia. W tygodniu w godzinach 7-17 jest około 50tyś użytkowników online. Gdyby było więcej użytkowników skuteczność wzrosła by. Obecna ilość wydaje mi się za mała.

Transferu potrzebuje ok 2MB na 100km.
Poczytać trochę na forach niezależnych, to się dowiesz, że każdą nawigację jedni wychwalają, a inni psy wieszają. Nie ma jedynej najwspanialszej.
To nie do końca jest nawigacja. Polegać na tym wręcz bym odradzał. Yanosik kilka razy uratował mi portfel choć na cb nikt nie wspominał o suszarce w tym miejscu. Rozsądku nic nie zastąpi.
Awatar użytkownika
Besserwisser
Posty: 3564
Rejestracja: 2010-02-19, 22:35
Lokalizacja: Starting GPS...
Kontakt:

Aplikacji Android YANOSIK

Post autor: Besserwisser »

Odgrzeję kotleta.
Zrobiłem 20tyś km z Yanosikiem. Nie włączałem cymbała.
Żadnych bluzgów, nośnych, itp.
U mnie CB jako antymisiek karierę zakończyło czego i Wam życzę.
M
Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.
God listens to Slayer
Awatar użytkownika
poweredge
Posty: 934
Rejestracja: 2012-05-30, 09:23
Lokalizacja: Łódź

Re: Aplikacji Android YANOSIK

Post autor: poweredge »

Besserwisser pisze:Odgrzeję kotleta.
Zrobiłem 20tyś km z Yanosikiem. Nie włączałem cymbała.
Żadnych bluzgów, nośnych, itp.
U mnie CB jako antymisiek karierę zakończyło czego i Wam życzę.
M

:mrgreen: A ja 25 km ze Zgierza do Łodzi i radio się darło o laserówce na Przybyszewskiego w Łodzi a Yanek cisza ... Odinstalowałem bo jako nawigacja daremny
....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Motoryzacja.”