• Dane propagacyjno-pogodowe
  • Mapa

Dzieci do sportu - hokej w Łodzi!!!

Dzieci do sportu - hokej w Łodzi!!!

Postprzez AntekPabianice » 2012-09-28, 23:12

Ponieważ jest sporo forumowiczów z Łodzi i okolic, ośmieliłem się założyć ten wątek.

Łódzki Klub Hokejowy :arrow: ŁKH zaprasza wszystkie dzieci (chłopców i dziewczynki) lubiące lub chcące się nauczyć jazdy na łyżwach na treningi hokeja na lodzie do grupy naborowej.
Zajęcia rozpoczynają się w poniedziałek 01.10.2012 r o godz. 18:30 na lodowisku Retkinia (jest to godzina wejścia na lód, więc lepiej być trochę wcześniej). W pozostałe dni tygodnia zgodnie z terminarzem :arrow: Kalendarz treningów - szukać "Nabór".

„Każdy może spróbować bez żadnych zobowiązań. Naukę wszystkie dzieci niezależnie od wieku rozpoczynają od grupy naborowej, w której uczą się jazdy na łyżwach a następnie ją doskonalą. Na tym etapie nie potrzebny jest żaden specjalistyczny sprzęt, wystarczą łyżwy, kask (może być np. rowerowy, narciarski), przydałyby się również ochraniacze na łokcie i kolana np. z rolek oraz zwykłe rękawiczki zimowe, a po kilku tygodniach, gdy dziecko będzie już wiedziało, czy hokej to jest właśnie to, kij hokejowy. Klub dysponuje pewną ilością sprzętu: łyżew, ochraniaczy i kasków. Można wypożyczamy go na czas zajęć nieodpłatnie. W miarę postępów dziecko przechodzi do grupy o wyższych umiejętnościach zgodnie ze swoim wiekiem (o momencie przejścia decydują trenerzy), w której może rozpocząć swoją przygodę z hokejem. Na tym etapie niezbędny jest już kompletny sprzęt hokejowy.”
To informacja ze starej wersji strony internetowej ŁKH, więc szczegóły mogły się zmienić, zwłaszcza odnośnie wypożyczenia sprzętu (tego zawsze jest deficyt), więc lepiej mieć własny. Na lodowisku funkcjonuje wypożyczalnia łyżew, więc z tym nie powinno być problemów, jednak nie gwarantuję, że nieodpłatnie.
Ze swej strony mogę gorąco zachęcić rodziców potencjalnych hokeistów: na lodzie zabawa jest przednia, nie mówiąc o wyjazdach na turnieje. Podczas meczów emocje są chyba większe, niż na meczach NHL.
Gdyby ktoś chciał zobaczyć „na żywo”, jak grają dzieciaki, to w sobotę o godz. 14.00 drużyna żaka starszego gra z HC-GKS Katowice, a w niedzielę żak młodszy gra z HC-GKS Katowice o godz. 11:45. Oba mecze rozegrane będą na :arrow: lodowisku Bombonierka
Ekipa KONEKTOR
MOJE RADIO...
"Nie wie, bo ma muszki w oczach - wyjaśniał Orr z przesadną cierpliwościa - Jak może zobaczyć, że ma muszki w oczach, skoro ma muszki w oczach?"
161CBF131/SQ7AIS
AntekPabianice
Avatar użytkownika
 
Posty: 6455
Dołączył(a): 2011-11-20, 20:42
Lokalizacja: JO91QP
Podziękował : 17
Podziękowań: 228
Znak/ranga: 161CBF131

Powrót do Sport.

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości