Gdzie warto zjeść !

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
Eazy
Posty: 2227
Rejestracja: 2011-09-28, 21:53
Lokalizacja: KO02KC

Post autor: Eazy »

kubaopp pisze:Wylot z Łodzi na Pabianice " Port Łódź Ikea " robimy kartę klienta za darmo, i mamy kawę i herbatę za darmochę :mrgreen: hot-dog 1 zł z surówką 2 zł do wyboru, musztarda majonez, keczup zapiekanka 4 zł dość duża szeroka 450mmX100mmm .
Jedząc hot doga za 1zł lepiej się nie zastanawiać z czego zrobiona jest parówka :shrek:
The clock is running. Make the most of today. Time waits for no man. Yesterday is a history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift... That's why it is called the present.
.
Awatar użytkownika
chodzik
Posty: 140
Rejestracja: 2011-01-17, 07:23
Lokalizacja: KO02LF77

Post autor: chodzik »

noid pisze:Poleci ktoś jakiś fajny bar/restaurację w centrum Warszawy? Za tydzień się wybieram i na pewno zgłodnieję :)
Kiedyś miejsce prawie kultowe. Dziś już trochę jako ciekawostka.
żarcie super, ceny już trochę mniej.
Obowiązkowy punkt programu - herbata z kardamonem.
jest też świetnie zaopatrzony sklep z orientalnymi ingrediencjami.

http://www.samira.pl/
Awatar użytkownika
kubaopp
Posty: 4917
Rejestracja: 2012-04-02, 17:14
Lokalizacja: LN32DW Benoy-Vedeno
Kontakt:

Post autor: kubaopp »

Eazy pisze:
kubaopp pisze:Wylot z Łodzi na Pabianice " Port Łódź Ikea " robimy kartę klienta za darmo, i mamy kawę i herbatę za darmochę :mrgreen: hot-dog 1 zł z surówką 2 zł do wyboru, musztarda majonez, keczup zapiekanka 4 zł dość duża szeroka 450mmX100mmm .
Jedząc hot doga za 1zł lepiej się nie zastanawiać z czego zrobiona jest parówka :shrek:
po prostu nie nastawiają się na tą jadłodajnie jako wielki biznes tylko taka reklama , klient przyjdzie kupić krzesła i stół zgłodnieje i może przekąscić coś na szybko . Jest też restauracjia w której są szwedzkie potrawy nie jest zbyt droga, a co do parówek są takie same jak na stacjach typu shell które kosztują 5zł no i są inne sosy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ML145 +DNT Strato FM
Awatar użytkownika
Eazy
Posty: 2227
Rejestracja: 2011-09-28, 21:53
Lokalizacja: KO02KC

Post autor: Eazy »

kubaopp pisze:
Eazy pisze:
kubaopp pisze:Wylot z Łodzi na Pabianice " Port Łódź Ikea " robimy kartę klienta za darmo, i mamy kawę i herbatę za darmochę :mrgreen: hot-dog 1 zł z surówką 2 zł do wyboru, musztarda majonez, keczup zapiekanka 4 zł dość duża szeroka 450mmX100mmm .
Jedząc hot doga za 1zł lepiej się nie zastanawiać z czego zrobiona jest parówka :shrek:
po prostu nie nastawiają się na tą jadłodajnie jako wielki biznes tylko taka reklama , klient przyjdzie kupić krzesła i stół zgłodnieje i może przekąscić coś na szybko . Jest też restauracjia w której są szwedzkie potrawy nie jest zbyt droga, a co do parówek są takie same jak na stacjach typu shell które kosztują 5zł no i są inne sosy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Niedawno czytałem 'ranking' parówek w hot-dogach na stacjach. Większość parówek posiadała jedynie 50% mięsa. Reszta to jakiś syf :-) Jedna stacja chyba, co daje kiełbaskę polską i kabanosa do hot-doga miała 80% mięsa. Do tego większość tego mięsa to MOM... :shrek: Czyli skórki, pazurki... cuda wianki :lol:
The clock is running. Make the most of today. Time waits for no man. Yesterday is a history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift... That's why it is called the present.
.
Awatar użytkownika
kubaopp
Posty: 4917
Rejestracja: 2012-04-02, 17:14
Lokalizacja: LN32DW Benoy-Vedeno
Kontakt:

Post autor: kubaopp »

Jeśli ktoś był by w Zgierzu to polecam pizzerie Decoro na Ul. kolejowej , bardzo smaczna i najniższe ceny w mieście piwo , napoje normalna cena!! nie jak w pozostałych pizzeriach piwo po 7-10 zł i cola 0,3l 4-5zł
ML145 +DNT Strato FM
Awatar użytkownika
kubaopp
Posty: 4917
Rejestracja: 2012-04-02, 17:14
Lokalizacja: LN32DW Benoy-Vedeno
Kontakt:

Post autor: kubaopp »

Eazy pisze:
kubaopp pisze:
Eazy pisze: Jedząc hot doga za 1zł lepiej się nie zastanawiać z czego zrobiona jest parówka :shrek:
po prostu nie nastawiają się na tą jadłodajnie jako wielki biznes tylko taka reklama , klient przyjdzie kupić krzesła i stół zgłodnieje i może przekąscić coś na szybko . Jest też restauracjia w której są szwedzkie potrawy nie jest zbyt droga, a co do parówek są takie same jak na stacjach typu shell które kosztują 5zł no i są inne sosy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Niedawno czytałem 'ranking' parówek w hot-dogach na stacjach. Większość parówek posiadała jedynie 50% mięsa. Reszta to jakiś syf :-) Jedna stacja chyba, co daje kiełbaskę polską i kabanosa do hot-doga miała 80% mięsa. Do tego większość tego mięsa to MOM... :shrek: Czyli skórki, pazurki... cuda wianki :lol:

ja tam wybredny nie jestem :mrgreen: jak bym miał się zastanawiać co jem to bym umarł z głodu, takie czasy nastały na wszystkim jest oszczędność auta, jedzenie ubrania cb radia itp. :mrgreen: A tu zjem 5 dogów za 5 zł i się człowiek cieszy że Maciek pełny i z kieszeni za wiele nie ubyło . :hopla: :hopla:
ML145 +DNT Strato FM
Awatar użytkownika
noid
Posty: 977
Rejestracja: 2010-03-13, 17:24
Lokalizacja: Norwich [UK]
Kontakt:

Post autor: noid »

kubaopp pisze:Jeśli ktoś był by w Zgierzu to polecam pizzerie Decoro na Ul. kolejowej
pizza OK, ale ja wolę tą: http://www.margherita-zgierz.pl/ Pizzeria znajduje się na krajowej 1 tuż za "kurczakiem"

"Kurczak" jest to parking przed rozjadem na Gdańsk/Kutno w Zgierzu. Przy okazji polecam też kurczaka z budki znajdującej się na tym parkingu. 20zł za całego kurczaka, ale jest wyśmienity.
AntekPabianice
Posty: 6654
Rejestracja: 2011-11-20, 20:42
Znak/ranga: 161CBF131
Lokalizacja: JO91QP
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: AntekPabianice »

Jeśli chodzi o Zgierz, to y czystym sumieniem polecam bar "U Borówy" ul. Narutowicza 26 :arrow: http://mapa.ump.waw.pl/ump-www/?zoom=15 ... 2026%20%20
Jedzenie typowo domowe, smaczne i tanie. Porcje ogromne. Jedyny mankament, to trochę się czeka na jedzonko, ale kotlet musi się usmażyć ;-) (dania przygotowywane na bieżąco).
Ekipa KONEKTOR
MOJE RADIO...
"Nie wie, bo ma muszki w oczach - wyjaśniał Orr z przesadną cierpliwościa - Jak może zobaczyć, że ma muszki w oczach, skoro ma muszki w oczach?"
161CBF131/SQ7AIS
L
Posty: 3
Rejestracja: 2010-02-22, 00:57
Lokalizacja: Łódź

Post autor: L »

My wczoraj z rodzinką byliśmy w Decoro, zmian nie ma, czyli jak zwykle super :-) Pozdrawiam Zgierzaków!
bobik

Post autor: bobik »

Polecam restauracje "Pod Fredrą" na Wrocławskim rynku. Drogo, ale jeszcze nigdzie nie jadlem tak wysmienitych, polskich potraw.
Awatar użytkownika
darelk
Posty: 1655
Rejestracja: 2009-05-24, 20:35
Lokalizacja: Ełk KO13ET

Post autor: darelk »

ja od siebie jeszcze polecę : Skorpion
https://plus.google.com/100815286473189 ... L&hl=pl-PL
oraz Nevada , droga nr 92 ( stara 2 ) miejscowość Poźrzadło
Awatar użytkownika
-F-E-R-A-G-
Posty: 924
Rejestracja: 2012-10-11, 11:33
Znak/ranga: znak
Lokalizacja: Bydgoszcz-Koronowo
Kontakt:

Post autor: -F-E-R-A-G- »

Ja szczerze mogę polecić Skansen Starych maszyn w miejscowości STOPKA
Na trasie Bydgoszcz - Koszalin
25km od Bydgoszczy droga nr 25
Pyszne jedzenie, golonka, żeberka i wiele innych smacznych rzeczy
http://www.stopkarozen.pl/
Awatar użytkownika
kubaopp
Posty: 4917
Rejestracja: 2012-04-02, 17:14
Lokalizacja: LN32DW Benoy-Vedeno
Kontakt:

Post autor: kubaopp »

darelk pisze:ja od siebie jeszcze polecę : Skorpion
https://plus.google.com/100815286473189 ... L&hl=pl-PL
oraz Nevada , droga nr 92 ( stara 2 ) miejscowość Poźrzadło
w Nevadzie pracuje jeden chłopak od nas z forum :D
ML145 +DNT Strato FM
Awatar użytkownika
darelk
Posty: 1655
Rejestracja: 2009-05-24, 20:35
Lokalizacja: Ełk KO13ET

Post autor: darelk »

kubaopp, wiem wiem :)
Awatar użytkownika
noid
Posty: 977
Rejestracja: 2010-03-13, 17:24
Lokalizacja: Norwich [UK]
Kontakt:

Post autor: noid »

A coś z Poznania się znajdzie? Najchętniej w okolicach centrum miasta. Czekam na sensowne propozycje, żeby zjeść sporo, smacznie i za mało. :mrgreen:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Turystyka”