Palmtop MIO P550m

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Andrzej_88
Posty: 388
Rejestracja: 2008-03-30, 18:21
Lokalizacja: Potok Gorny

Palmtop MIO P550m

Post autor: Andrzej_88 »

Obrazek

Mio P550m jest przeznaczony dla bardziej wymagających użytkowników, umiejących docenić funkcjonalność GPS PDA z systemem "wszystko w jednym". Poza funkcjami takimi jak wbudowany 20 kanałowy GPS (SiRFstar III), synchronizacja z Microsoft Outlook oraz wielofunkcyjny, przyjazny dla użytkownika system Microsoft Windows Mobile 5 w polskiej wersji językowej, Mio P550 posiada wbudowany moduł Bluetooth 2.0, który zapewnia współpracę z dowolnym urządzeniem zewnętrznym wyposażonym w moduł BT. Nowością jest również wbudowany moduł Wi-Fi 802.11b+g, który umożliwia połączenie z Internetem oraz darmowe rozmowy telefoniczne poprzez wcześniej zainstalowany program Skype.

Procesor: Samsung S3C2440A 400 Mhz
Pamięć: dowolna
System operacyjny: Microsoft Windows MobileT 5.0
Aplikacje: Pocket Internet Explorer (przeglądarka internetowa) / Microsoft Pocket WordT/ Pocket ExcelT/Pocket OutlookT, Microsoft Reader/WindowsRMedia Player 9/MSNR Messenger/Terminarz/ Adresy/ Notatnik/ Kalkulator/ Zegar/ Microsoft ActiveSync 3.7/Voice Recorder(dyktafon)
Wyświetlacz: Kolorowy 3.5-calowy (transflective TFT)/65 536 kolorów/rozdzielczość: 240 x 320 pikseli
Sieć bezprzewodowa: wi-fi 802.11 b
Złącze karty rozszerzeń: Secure Digital (SD/MMC)
Bluetooth: Zgodność ze specyfikacją standardu Bluetooth w wersji 1.2
Port podczerwieni (IrDA): Wbudowany port podczerwieni umożliwia wymianę danych (elektroniczne wizytówki, książki telefoniczne, notatki) z innymi palmtopami, notebookami, telefonami komórkowymi, drukarkami etc.
Audio: Zintegrowany mikrofon i głośnik, 3.5mm gniazdo słuchawkowe (stereo)
Multimedia: Nie dotyczy
Urządzenie wskazujące: Rysik, wprowadzanie danych poprzez ekran dotykowy - rozpoznawanie pisma ręcznego
Akcesoria w zestawie: podręcznik użytkownika, bateria, sterownik na krązku, Zasilacz+kabel zasilający, kabel synchronizujący z PC, Uchwyt samochodowy, Zasilacz samochodowy
Bateria Li-Ion: 1250 mAh
Zasilacz AC: 5 V DC, 2A
Waga [kg]: 170 g
Wymiary [mm]: 115.6 x 72 x 17.8 mm

[ Dodano: 2008-10-12, 18:17 ]
osobiście używam z AutoMapą 5.1 i jest zajedwabiście ! Wi-Fi świetna rzecz w domu, jak ktoś ma AP i bezprzewodowy internet ;-) Można ściągać, nie tracąc dużo prądu jak stacjonarny komputer ! Naprawdę polecam !
Marek
Posty: 10456
Rejestracja: 2009-10-19, 20:43
Lokalizacja: Jastrzębie

Post autor: Marek »

Ja używam HP Compaq iPAQ H3900 , Automapa 5.1 i odbiornik GPS Bluetooth.
Do tego słuchawka Bluetooth do motoroli V3 oraz CB Radio.
[you] najlepsze w tym forum jest to ze posiada takiego użytkownika jak [you]

Forum to nie agencja towarzyska-NIE DOGODZIMY KAŻDEMU !!
[scroll]Marek iyi gunler ve allaha emanet ol . Salam alejkum.[/scroll]
Andrzej_88
Posty: 388
Rejestracja: 2008-03-30, 18:21
Lokalizacja: Potok Gorny

Post autor: Andrzej_88 »

Janku, zestaw F16 :-) Ale ja mam już w MIO wbudowany odbiornik więc po co ci odbiornik ?
Marek
Posty: 10456
Rejestracja: 2009-10-19, 20:43
Lokalizacja: Jastrzębie

Post autor: Marek »

Palmtop iPAQ nie ma wbudowanego odbiornika. A dokupowanie karty GPS mija się z celem.
[you] najlepsze w tym forum jest to ze posiada takiego użytkownika jak [you]

Forum to nie agencja towarzyska-NIE DOGODZIMY KAŻDEMU !!
[scroll]Marek iyi gunler ve allaha emanet ol . Salam alejkum.[/scroll]
Andrzej_88
Posty: 388
Rejestracja: 2008-03-30, 18:21
Lokalizacja: Potok Gorny

Post autor: Andrzej_88 »

Aha..Nie wiedziałem. Zawsze byłem przekonany ze HP maja odbiorniki wbudowane.. A tu jednak zmyłka.. ;-)
Marek
Posty: 10456
Rejestracja: 2009-10-19, 20:43
Lokalizacja: Jastrzębie

Post autor: Marek »

Nowe mają, starsze modele nie.
[you] najlepsze w tym forum jest to ze posiada takiego użytkownika jak [you]

Forum to nie agencja towarzyska-NIE DOGODZIMY KAŻDEMU !!
[scroll]Marek iyi gunler ve allaha emanet ol . Salam alejkum.[/scroll]
Marek
Posty: 10456
Rejestracja: 2009-10-19, 20:43
Lokalizacja: Jastrzębie

Post autor: Marek »

Ja uzywam MIO p360 i po wgraniu mapy przez Kolege MIGARA śmiga to to że hoho... Ostatnio znajmomy wgral mi cala europa IGO ale to juz nie to samo . Dlatego w Polsce Automapa a poza Ojczyzna IGO
[you] najlepsze w tym forum jest to ze posiada takiego użytkownika jak [you]

Forum to nie agencja towarzyska-NIE DOGODZIMY KAŻDEMU !!
[scroll]Marek iyi gunler ve allaha emanet ol . Salam alejkum.[/scroll]
Awatar użytkownika
aixen
Posty: 915
Rejestracja: 2007-11-29, 17:40
Lokalizacja: Łódź

Post autor: aixen »

Osobiście mam....

Staruszka Mio A200 z zainstalowanym NavRoad 7 (49 krajów Europy, w tym i PL). Systwm operacyjny to Win Mobille 5.0. Dobrej jakości PDA z wbudowanym SirfIII i BT. Przekątna ekranu 3.5". Daje się używać jako zestaw głośnomówiący. Minusem jest brak wifi. Ponadto obsługuje tylko karty SD do 2 GB. Do mocowania używam uchwytu firmy Global model Banana 3. Polecam ten uchwyt każdemu kto ma dość podskakującej w trakcie jazdy nawigacji. Samo PDA można trafić na Alle w cenie ca 200 PLN.

oraz

NavRoad 750F. Przekątna ekranu 7". Ustrojstwo pracuje pod kontrolą Win CE i obsługuje karty SDHC do 8 GB. Śmiga na tym AM 5.1. Ponadto sprzęt oferuje odtwarzacz filmów, MP3, przeglądarkę zdjęć, możliwość podłączenia zewnętrznego źródła obrazu, kamery cofania i kilka innych bajerów. Z ciekawych dodatków - posiada emiter FM. Do mocowania używam uchwytu własnej produkcji bazującego na uchwycie kratkowym firmy Stabilo.

Więcej informacji można znaleźć pod adresem : http://www.navroad.pl/NR750F.php
Pamiętaj... prezentowane opinie stanowią tylko i wyłącznie moje zdanie na dany temat.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze GPS-y”