NavRoad NR430BT

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

loss
Posty: 1
Rejestracja: 2009-01-27, 18:13

NavRoad NR430BT

Post autor: loss »

Co myślicie o tej nawigacji ? NavRoad NR430BT + AutoMapa Polska XL + AutoMapa Europa , warto kupić ?
orba
Posty: 2924
Rejestracja: 2008-11-16, 20:46
Lokalizacja: Poznań

Post autor: orba »

sama użytkuję ta automapę i ani razu nie wyjechałam z nią w rzekę :-D mapy Europy nawet nie znam więc nie mam zdania. Co do samego sprzętu to wolę HP bo go sama sprawdziłam a na nowalijki których nie znam to sie nie wypowiadam. Jedno co mnie drażni to kabel który jest sprężynką i nigdy nie jest wystarczający a w zime jak sie z deka schłodzi to już całkiem tragedia, przynajmniej w moim odczuciu.

http://www.allegro.pl/item537639170_nav ... sklep.html


tutaj masz wersje z normalnym kablem :mrgreen:
Każdy ma szansę na ciepłe słowo =)
Awatar użytkownika
aixen
Posty: 915
Rejestracja: 2007-11-29, 17:40
Lokalizacja: Łódź

Post autor: aixen »

Osobiście użytkuje model NR750F. Szybko łapie sygnał i trzyma go nawet w trudnych warunkach. Ekran jest dobrej jakości o dużym kontraście. Podświetlenie równomierne i regulowane od "słabo" do "wypal gały" ;-) Oddanie barw jest poprawne, przejścia tonalne są płynne. W trakcie nawigacji ekran nie smuży. Głośniki "głośne" i czytelne w odbiorze. Wykonanie mechaniczne bardzo dobre. Pomimo dwu lat nic nie skrzypi, nic nie trzeszczy. Zastosowanie Win CE nieco ogranicza możliwość instalowania darmowych programów, ale wbudpwany odtwarzacz MP3 i MP4 dają rade.
Dodatkowym plusem jest zasilanie +12V, które nie wymaga transformatora.
Generalnie - polecam. Sam używam dwu oprogramowań - NavRoad 7.3 Europa + PL oraz AM 5.3. Bez problemów z kompatybilnością itp. Sprzęt wart swojej ceny...
Pamiętaj... prezentowane opinie stanowią tylko i wyłącznie moje zdanie na dany temat.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze GPS-y”