Lark 50.1

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
Checiel
Posty: 124
Rejestracja: 2009-05-26, 15:28
Lokalizacja: KO01BW/Skierniewice

Lark 50.1

Post autor: Checiel »

Lark FreeBird 50.1 - najnowsza nawigacja GPS z 5-calowym ekranem, 30-kanałowym odbiornikiem GPS oraz funkcją nadajnika radiowego umożliwiającą odsłuchiwanie komunikatów nawigacyjnych i muzyki poprzez głośniki samochodowego radia.

- Nie wytrzymałem i musiałem ją kupic. Ceny wachają się na allegro od 378 zł do 420 zł.

W Sklepie można wyrwac zazwyczaj w okolicach 399 zł do 499zł ( dałem 399, nie chciałem czekac na wysyłkę ) ale w AVANSie mają po 350zł.( w skiernniewicach musiałbym zamówi, bo nie mieli na stanie)

Fabrycznie zainstalowana jest MapaMap 6.1 PL. Po przejechaniu z tą mapą z miasta do domu, zrezygnowałem z jej korzystania. jako że jest to wszystko na Windowsie, mozna wrzucic od groma przydantnych rzeczy. Ja zmieniłem sobie mapę ale pierw pocztyałem różne specjalistyczne fora na temat GPSu jak to zrobic co wgrac co dograc.

W tej chwili mam zainstalowaną AM 5.5.1 PL ale chce ją zmienic gdyż mam wersję nieorginalną.

Ogólnie polecam! Zrobiłem już na niej dziś 350 km. świetny czytelny wyświetlacz.

Dane tech.

Nawigacja sprzedawana jest w postaci „ready-to-go”, czyli po wyjęciu z pudełka jest gotowa do użytku. Nowa nawigacja dostępna będzie w sklepach od ok. 10 lipca br. w sugerowanej cenie detalicznej 449 zł (z VAT). Gwarancja 24 miesiące.

Specyfikacja techniczna:

# Ekran dotykowy o przekątnej 5-cali o rozdzielczości 480x272
# Procesor Centrality Atlas III, 396 MHz
# Pamięć 64 MB SDRAM
# Wbudowana pamięć flash 1GB (plus rozszerzenie pamięci kartą SD z obsługą kart SDHC do pojemności 16 GB)
# Transmiter FM
# Menu w języku polskim
# Funkcje multimedialne- obsługuje wma i wmv
# Wbudowany głośnik 1,5W
# Złącze USB 2.0
# Wyjście słuchawkowe
# Akumulator litowo-jonowy
# System operacyjny WIN CE 5.0 Core
# Dynamiczna nawigacja od drzwi do drzwi MapaMap Easy 6.1
# Komunikaty głosowe po polsku
# Przegląd zdjęć (JPEG)
# Funkcja przeglądania plików tekstowych (txt)
Octavia: Lafayette Atena tuning Konektor v2 + President Missouri
Isuzu: Yosan CB-100 + President Florida
Baza: Po rozbiórce
Garażowe graty: President Taylor ASC tuning Konektor , KM-2018
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze GPS-y”