Loża Szyderców II

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
konikks
Posty: 549
Rejestracja: 2012-10-10, 22:15
Lokalizacja: Kraków

Post autor: konikks »

"prawdziwy facet to ma dziurkę, magnes jest dla dziewczynek"
:shock:
! HAM I AM !
master2991

Post autor: master2991 »

Ja żadnej dziurki nie mam :D
Awatar użytkownika
drail
Posty: 280
Rejestracja: 2011-11-02, 22:23
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: drail »

Ale pojechał :lol: Nie przemyślał swojej wypowiedzi :-)
Jak coś jest do wszystkiego, jest do niczego.
PrzemoTC
Posty: 10
Rejestracja: 2012-12-19, 22:35
Lokalizacja: JO92VO

Post autor: PrzemoTC »

hehe przemyślał przemyślał, to żarcik, nie mający na celu nikogo urazić :)
Awatar użytkownika
konikks
Posty: 549
Rejestracja: 2012-10-10, 22:15
Lokalizacja: Kraków

Post autor: konikks »

Mam pytanie jak podłaczyć do zapalniczki w/w radio może ktoś ma fotkę takiego kabla bądź samej wtyczki,ewentualnie z jakiego innego podejdzie,ile volt ma gniazdo w radiu?
i jak tu delikatnie napisać żeby nie dotykał niczego zanim spali radio, auto lub zrobi sobie bądź co gorsze komuś krzywdę?
! HAM I AM !
Awatar użytkownika
Pawciu
Posty: 1111
Rejestracja: 2009-09-22, 18:42
Lokalizacja: Skierniewice KO01BW87

Post autor: Pawciu »

Witam.
Zastanawiam się nad zamontowaniem anteny w miejscu niewidocznym dla innych użytkowników dogi. Czy montaż na podwoziu auta jest dobrym pomysłem? Pozdrawiam
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
M1. Johnny III tuning + President texas 208 + ESP-12

Nigdy nie narzekaj , że w życiu masz pod górę , jeżeli zdecydowałeś ,że idziesz na sam szczyt
Awatar użytkownika
Ferbus
Posty: 6215
Rejestracja: 2010-05-02, 11:43
Znak/ranga: 161CBF096
Lokalizacja: KO02LH

Post autor: Ferbus »

:mrgreen:
Pawciu pisze:
Witam.
Zastanawiam się nad zamontowaniem anteny w miejscu niewidocznym dla innych użytkowników dogi. Czy montaż na podwoziu auta jest dobrym pomysłem? Pozdrawiam
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol:
Saab 9-3 SC: Johnny III ASC + CTE Alan SL / President Ohio na relingu + Motorola RSN 4001a
Astra H: Uniden 520 + Sirio AS100
W zapasie: 2m drutu by RM Italy, Midland ML-145, Lemm AT71, Lemm AT1500, SS600, Pirat.
Gonzo

Post autor: Gonzo »

:lol: :lol: :mrgreen:
Awatar użytkownika
bub
Posty: 348
Rejestracja: 2012-07-26, 18:13
Lokalizacja: WLKP JO82KD

Post autor: bub »

Można zawinąć wewnątrz opony :lol:
161RC018
President Jackson I/ Densei EC-2002/4 ele yagi homemade/Antron A99 /Bamby homemade
master2991

Post autor: master2991 »

Bez komentarza :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
michalzawodzie
Posty: 259
Rejestracja: 2010-09-04, 19:06
Lokalizacja: z DX Katowice
Kontakt:

Post autor: michalzawodzie »

Pawciu pisze:
Witam.
Zastanawiam się nad zamontowaniem anteny w miejscu niewidocznym dla innych użytkowników dogi. Czy montaż na podwoziu auta jest dobrym pomysłem? Pozdrawiam
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
to pewnie ten sam kretyn , co jak kiedyś byłem w serwisie CB radii gość przyszedł i koniecznie do auta chciał ręczniaka
A na pytanie po co panu ręczniak, przecież osiągi będą marne , gość odpowiedział, że chce nawrzucać innym kierowcom ale żeby nie wiedzieli kto mówi...
__________________________

Jak Cię słyszą , tak Cię widzą...

baza: ICOM IC746, Jackson II, ICOM IC208H, Diamond X510, LW
mobil: Walker, Kenwood D710, Iowa, Comet SBB7
APRS: ON
SQ9RHZ / 161KTW003
Gonzo

Post autor: Gonzo »

michalzawodzie pisze:
Pawciu pisze:
Witam.
Zastanawiam się nad zamontowaniem anteny w miejscu niewidocznym dla innych użytkowników dogi. Czy montaż na podwoziu auta jest dobrym pomysłem? Pozdrawiam
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
to pewnie ten sam kretyn , co jak kiedyś byłem w serwisie CB radii gość przyszedł i koniecznie do auta chciał ręczniaka
A na pytanie po co panu ręczniak, przecież osiągi będą marne , gość odpowiedział, że chce nawrzucać innym kierowcom ale żeby nie wiedzieli kto mówi...
Michał - ciekawa koncepcja. :lol: :mrgreen:
master2991

Post autor: master2991 »

Są dni ,
są chwile,
są ludzie,
są debile.

Niektórzy chcą walczyć z prawami fizyki, w nosie mając dyfrakcje fal, promieniowanie, SWR inne nikomu niepotrzebne osiągnięcia Ohma, Hertza , i paru innych Wielkich ... ale wyzywać nie ma co, trzeba cierpliwie tłumaczyć, czasem przyznać rację żeby na noże nie poszło :)


"Są dwie nieskończone rzeczy: wszechświat i ludzka głupota. Choć mam wątpliwości co do tego pierwszego."

Albert Einstein...
Awatar użytkownika
drovid
Posty: 1413
Rejestracja: 2011-08-26, 22:39
Lokalizacja: UK / PL

Post autor: drovid »

...tylko zwróć uwagę na to ze każdy rejestrujacy się na forum to potencjalny klient Przemka. A jesli zostaje zjechany czy to na forum czy na sb ucieka gdzie
indziej. Źle kojarzy mu sie forum źle kojarzy mu sie firma konektor przez co nie zrobi zakupow u Przemka. Wydaje mi sie ze niektorzy sie chyba nad tym nie zastanawiali wiec nie ma sie co dziwić...
Mobil: President jackson 2 / Megawat 4000
Baza: President Lincoln / Sirio GejMajster
QTH : JO00DT
mjsystem
Posty: 34
Rejestracja: 2013-01-02, 19:04
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mjsystem »

drovid pisze:...tylko zwróć uwagę na to ze każdy rejestrujacy się na forum to potencjalny klient Przemka. A jesli zostaje zjechany czy to na forum czy na sb ucieka gdzie
indziej. Źle kojarzy mu sie forum źle kojarzy mu sie firma konektor przez co nie zrobi zakupow u Przemka. Wydaje mi sie ze niektorzy sie chyba nad tym nie zastanawiali wiec nie ma sie co dziwić...
Empatia, jeszcze raz empatia(oczywiście w ramach rozsądku/rozumu) :lol:
Mitsumaniak
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hydepark”