Szybka wyświetlacza Herbert I

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Witek3212
Posty: 791
Rejestracja: 2010-12-27, 20:26
Lokalizacja: GDAŃSK ŻABIANKA

Szybka wyświetlacza Herbert I

Post autor: Witek3212 »

Pilnuj Herberta :)
BAZA:
HERBERT 1 + DENSEI 2002 tuning + FUTURA 1 5/8
MAYCOM EM-27 + M60 1/4
MOBIL:
HERBERT 1 + DENSEI 2018 JAPAN tuning + SANTIAGO 1200 W DZIURCE
RĘCZNIAK:
MAYCOM SH-27
MAYCOM AH-27
Wojak
Posty: 83
Rejestracja: 2014-11-21, 15:51
Lokalizacja: małopolska

Re: Szybka wyświetlacza Herbert I

Post autor: Wojak »

Witek3212 pisze:Pilnuj Herberta :)
a będziesz spał spokojnie snem sprawiedliwego, czyt. "nie wystawiającego" :mrgreen: :bravo:
Uniden PC122 + Sirio Titanium 1200 Mag
President Taylor III + Sirio Omega 27 Mag
Awatar użytkownika
Speed
Posty: 1520
Rejestracja: 2012-08-11, 14:27
Znak/ranga: 161 OS 192
Lokalizacja: Lublin

Re: Szybka wyświetlacza Herbert I

Post autor: Speed »

Moja odpowiedź bardziej pasuje do działu "... po paru tu piszemy", ale jak dla mnie to chyba nie do końca "pełnosprawny" jesteś.. Odnoszę się tylko do "aktualnych" Twoich postów, bo nie mam za dużo czasu ani możliwości poczytać Twoje wypociny + później powtarzać lekturę w kilku tematach.. Pierdzielenie takie
electronic334 pisze:gdybym miał już antenę itp to bym nie miał wahań bo kasę bym wydał i musiał by zostać Herbert.A tak to mam póki co kasę,że mogę mieć Herberta i super antenę,mikrofon,głośnik.. a mogę też sprzedać i mieć podstawę Harry III i ML 145.. i tak korci człowieka.Z jednej strony Herbert stan Igła.Z drugiej strony Harry ASC.. tu kręcenie gałkami tam nie.
Jakim cudem Ty chcesz ogarnąć porządnie temat radia skoro nawet anteny nie masz?! Pomijam już kwestię mikrofonu... Kup sobie antenę, mikrofon z odpowiednio zalutowanym wtykiem do swojego radia, podłącz to wszystko jak należy i dopiero próbuj cokolwiek zdziałać...
Mobil: DNT Carat + Solarcon Prowler 203
Na sprzedaż: President Harry III
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hydepark”