Na czym polega demokracja - w odniesieniu do naszego forum

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
SP9
Posty: 8032
Rejestracja: 2011-05-22, 13:01
Lokalizacja: NH

Na czym polega demokracja - w odniesieniu do naszego forum

Post autor: SP9 »

zaraz będziemy mieć forumowego Kijowskiego i własny KOD :lol: mamy jakiś alimenciarzy na forum ????
FT 450D, FT 7800E, FT 857D, VX6
Moonraker GP-2500, Lafayette MA 1500
Awatar użytkownika
kgb14
Posty: 6309
Rejestracja: 2007-12-23, 12:41
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Na czym polega demokracja - w odniesieniu do naszego forum

Post autor: kgb14 »

Jako stary mod i admin tego forum wtrawce swoje trzy grosze. Przeglądałem wątek i wg mnie prawidłowo został podzielony , wyodrębniony z wątku technicznego. Pozostawiono link i odnośniki. Zrobiono nowy watek aby tu dyskutować na powstały problem nie zaśmiecając wątku technicznego.
Co do tego, ze mod daje wcześniej jak to ujęto d... bez podania szczegółów lub linków to jest faktycznie trochę nad wyrost i w takim momencie modowi przestaje się chcieć ... sam miałem wiele razy chęć pierdzielnać tym wszystkim...no ale ktoś musi być tym złym ;-) Prszy czym nadmieniam , ze nie wiem gdzie mod ewentualnie dał ciała i czy w ogóle dał - nie staje po niczyjej stronie w tym kontekście.
Dalej...demokracji na forum ...raczej nie ma ... w klubie to kiedyś przerabialiśmy , tez nie zdało egzaminu, potem , prezes, głowny wódz i inne cuda.... nie ktoś musi mieć własna politykę i tyle.
Co do tego ,ze mod się kogoś boi czy nie , to też tak troche nie teges , bo albo podajemy przykłady albo nie ruszamy ...bo o po prostu nie w porządku.
Przykład o demokracji poza tym mi sie bardzo podoba :-D
Co do wywalenia tego wątku do kosza - słuszna jest decyzja moda, ze to nie on ma zrobić a któryś z adminów.
Ogólnie proponuję rozluźnić wornidła i umówić jakiś zlot aby przy wodzie ognistej omówić problemy i sukcesy forum :hopla:
,,One To Day is Worth Two To- Morrows''
Mobil Subaru Forester Kpo DX 5000 +ASTATIC ROAD DEVIL + SIRIO MEGAWATT 4000 w ,,dziurce'' Ręczniak CB: Alan-80A Baza : Radmor AFM 871
http://www.formaniak.aaf.pl/
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
kubaopp
Posty: 4917
Rejestracja: 2012-04-02, 17:14
Lokalizacja: LN32DW Benoy-Vedeno
Kontakt:

Na czym polega demokracja - w odniesieniu do naszego forum

Post autor: kubaopp »

Wojtek KR pisze:zaraz będziemy mieć forumowego Kijowskiego i własny KOD
to nie widać że od dawna już mamy :!: :!: :!: :!: :!:
ML145 +DNT Strato FM
Awatar użytkownika
tarnus
Posty: 1699
Rejestracja: 2009-07-24, 14:38
Lokalizacja: Mobilek

Na czym polega demokracja - w odniesieniu do naszego forum

Post autor: tarnus »

Kuba na moderatora. Zaraz zrobi porządek.
Awatar użytkownika
DR-DM
Posty: 1763
Rejestracja: 2011-10-31, 00:32
Lokalizacja: Osielec / JN99VQ

Re: Na czym polega demokracja - w odniesieniu do naszego for

Post autor: DR-DM »

tarnus pisze:
DR-DM pisze: Swego czasu jeden mądry Grek powiedział:
Demokracja to rządy hien nad osłami.
No tak...Daje do myślenia... Obrazek
Jak by nie było to się tyczy wszystkich od prawa do lewa... Oczywiście nie mam na myśli tych na zdjęciu, a wszystkie ugrupowania polityczne w tym kraju.
Mobil
CB: JMC Supercom 400 / RSN4001A / Turbo 2000

UKF: Yaesu FT-7800, Yaesu FT-2500M, Yaesu VX-6 / Yagi DK7ZB 2m/70cm 4+5 el., MA-1300, HB9CV, SG-7900, CA285L
KF: Kacper II, KPO DX5000 v6 / LW 20,5 m
marekb
Posty: 880
Rejestracja: 2016-01-13, 21:30

Na czym polega demokracja - w odniesieniu do naszego forum

Post autor: marekb »

Deratyzacja
Awatar użytkownika
tarnus
Posty: 1699
Rejestracja: 2009-07-24, 14:38
Lokalizacja: Mobilek

Na czym polega demokracja - w odniesieniu do naszego forum

Post autor: tarnus »

A ja przeciwnie. Podałem celowo to zdjęcie, gdyż najmniej im się dzieje a najwięcej krzyczą o braku demokracji, obrażają każdego z obecnego rządu, personalnie zwłaszcza, a przecież nikt im krzywdy nie robi, nie zamyka do więzień, nie zakazuje podskakiwać.
marekb
Posty: 880
Rejestracja: 2016-01-13, 21:30

Na czym polega demokracja - w odniesieniu do naszego forum

Post autor: marekb »

Czerwone świnie i inne lewactwo powinno być wysłane do obozów pracy.
AntekPabianice
Posty: 6655
Rejestracja: 2011-11-20, 20:42
Znak/ranga: 161CBF131
Lokalizacja: JO91QP
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Na czym polega demokracja - w odniesieniu do naszego for

Post autor: AntekPabianice »

Miałem już nie pisać, ale to poważne oskarżenia, a w zasadzie insynuacje:
tarnus pisze:Jest pewna grupka osób których się boisz i nie kiwniesz palcem w najcięższych przypadkach łamaniu regulaminu
Nie boję się nikogo i każdego staram się traktować jednakowo. W przypadku złamania regulaminu, najpierw ostrzegam i to kilkakrotnie (2-3 razy, w zależności od przewinienia). Pokaż przykład, gdzie było inaczej. Bo teraz to opinia Kalego:
"Jak Kali ukraść komuś krowa to być dobrze, a jeśli Kalemu ktoś ukraść krowa to być źle"
tarnus pisze:ale jest też kilka osób które za byle pierdnięcie karcisz paskami.
Jeśli łamią regulamin nagminnie, pomimo upomnień, w ciągu krótkiego czasu, w ten sam sposób, z premedytacją.
Faktycznie, to bardzo mała grupka.
Jak kgb powiedział, na forum nie ma miejsca na demokrację w ogólnym pojęciu przynajmniej niektórych userów, bo by się zrobił totalny bałagan, chaos i samowola, więc ktoś musi mieć nad tym pieczę - to stwierdzenie ogólne, nie personalne. Nawet w klasztorach jest regulamin, jakieś zasady. Jeśli się komuś nie podoba i się do nich nie potrafi dostawać, wylatuje.
Demokracja tutaj odnosi się w moim mniemaniu do ogolnego charakteru forum. Jest odpowiedni dział, można założyć temat i wnieść swoje sugestie. Zawsze można to wspólnie przedyskutować i coś w tym kierunku zrobić. Forum tworzą jego userzy.

DODANE: Nie wkraczajmy w politykę, bo forum nie jest od tego :hym:
Ekipa KONEKTOR
MOJE RADIO...
"Nie wie, bo ma muszki w oczach - wyjaśniał Orr z przesadną cierpliwościa - Jak może zobaczyć, że ma muszki w oczach, skoro ma muszki w oczach?"
161CBF131/SQ7AIS
Awatar użytkownika
SP9
Posty: 8032
Rejestracja: 2011-05-22, 13:01
Lokalizacja: NH

Na czym polega demokracja - w odniesieniu do naszego forum

Post autor: SP9 »

Shitstorm is coming....
Obrazek
jakie to urocze
FT 450D, FT 7800E, FT 857D, VX6
Moonraker GP-2500, Lafayette MA 1500
Awatar użytkownika
cassiopeia
Posty: 6364
Rejestracja: 2011-03-26, 23:06
Znak/ranga: 161CBF081
Lokalizacja: Kalisz - najstarsze miasto w Polsce
Has thanked: 3 times
Kontakt:

Na czym polega demokracja - w odniesieniu do naszego forum

Post autor: cassiopeia »

AntekPabianice pisze:Nie wkraczajmy w politykę, bo forum nie jest od tego
Od tego chcialbym zaczac i nie chce widziec wpisow o zadnych kolorowych zwierzetach bo bedzie urlop ode mnie.
NIEZNAJOMOŚĆ PRAWA SZKODZI

-.-. .- ... ... .. --- .--. . .. .-
Awatar użytkownika
BigMonster
Posty: 905
Rejestracja: 2010-12-06, 16:04
Lokalizacja: UK-Cheshire/PL-Lubelskie

Na czym polega demokracja - w odniesieniu do naszego forum

Post autor: BigMonster »

Kto nigdy nie moderowal albo nie adminowal zadnej grupy nie zrozumie. Wszystkich sie nie zadowoli i zawsze bedzie ktos komu cos nie bedzie pasowalo. Dla takich osob jest jedna odpowiedz, idz i zaloz wlasne forum gdzie bedzie 100% po twojemu.
Jak dla mnie to jest jedno z najporzadniej prowadzonych forow i bardzo bym nie chcial zeby to popsula nadmierna uprzejmosc i poprawnosc polityczna.
Ode mnie propsy dla chlopakow za ciezka prace, nie raz po nocy zeby ta strona jakos wygladala, co niestety wymaga czasem silnej reki. Ktos widze chce zaczac rewolucje zeby tylko zwrocic uwage na siebie...
Whenever there is any doubt, there is no doubt.
JFK II V2 + Densei 2002 + ESP-20 + KL 203P + Santiago 1200
AnyTone 5555N + Dell 18A + Uniden ESP-12 + Dipol 1/2
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hydepark”