Przedstaw się.

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

koszmar

Post autor: koszmar »

nick: koszmar
imię: Piotr
zamieszkały: W-wa
zainteresowania: krótkofalarstwo, modelarstwo
świadectwo operatora kat. A

i to tyle, co mogę o sobie napisać.
Awatar użytkownika
kgb14
Posty: 6309
Rejestracja: 2007-12-23, 12:41
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: kgb14 »

nick kgb14
imię - podaję osobiście osobom z którymi rozmawiam bezpośrednio :mrgreen:
wiek- Chrystusowy :-/

Mieszkam w mieście - Opole. Od urodzenia , a moi dziadkowie od 1945 jeszcze od czasu zanim wojna się skończyła . Pierwotnie mieli jechać do Wrocławia , ale był jeszcze nie zdobyty prze armię radziecką :mrgreen:
Czyli korzenie wschodnie.
Pracuję tutaj ;-) http://wroclaw.hydral.com.pl/19869,obiekt.html

Interesuję się przede wszystkim pracą :shock: . Poza tym modelarstwem , oraz cb.
Gram ( a raczej grałem :-( ) namiętnie w szachy , teraz , brak czasu . W brydża towarzyskiego już częściej mi się zdarza ostatnio .
Grzyby uwielbiam zbierać :mrgreen:
Interesuję się też od najmłodszych lat czasami wojny . ( kopię trochę w ziemi z tej okazji ;-) )
Mam rodzinę , żonę i synka .
Nie mam uprawnień operatora jak Janek , na razie nie zamierzam ich robić .
I tak mam bardzo mało czasu na własne zainteresowania .
Mam domek jednorodzinny - niektórzy go widzieli i w nim byli .

No na razie wystarczy .
Ostatnio zmieniony 2009-04-23, 18:12 przez kgb14, łącznie zmieniany 4 razy.
,,One To Day is Worth Two To- Morrows''
Mobil Subaru Forester Kpo DX 5000 +ASTATIC ROAD DEVIL + SIRIO MEGAWATT 4000 w ,,dziurce'' Ręczniak CB: Alan-80A Baza : Radmor AFM 871
http://www.formaniak.aaf.pl/
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
szpara
Posty: 794
Rejestracja: 2008-01-29, 21:17
Lokalizacja: KO01KX (Tarczyn)

Post autor: szpara »

nick: szpara
imię: Piotr
gg: 6812173
zamieszkały: Tarczyn
zainteresowania: CB, car audio, czasami wędkarstwo
licencji brak i raczej nie będzie
pracuję: http://www.faurecia.com.pl/poland/index.php?mm0=Grójec
Andrzej_88
Posty: 388
Rejestracja: 2008-03-30, 18:21
Lokalizacja: Potok Gorny

Post autor: Andrzej_88 »

Nick: Andrzej_88
Imię: Andrzej
GG: 531896
Wiek: 14 lat.
Hobby: Cb, Motocykle PRL, Muzyka,

Jak narazie jestem w II Gim, i nigdzie nie pracuję. Poza tym dorabiam sobie graniem na imprezach, balach i innych imprez szkolnych. Bardzo lubię wokalować :mrgreen: Prawo Jazdy ? Brak narazie... Od 16 lat chce zrobić A1 i B1. W przyszłości zostane sam, albo założę rodzinę ;-)

Pozdrawiam !
Marek
Posty: 10456
Rejestracja: 2009-10-19, 20:43
Lokalizacja: Jastrzębie

Post autor: Marek »

Nick :Marek
Imie: j.w
Wiek : dzis czuje się na 100 lat ........ 28
Hobby: Kobiety :lol:

Pracuje u siebie , licencja..........chyba na zabijanie :mrgreen: , co do rodziny.....hm. napisze jak się wyjaśni . Lubie........ nic co ludzkie nie jest mi obce.
Jestem z ................. kosmosu , tak mówi mi moja niunia.
[you] najlepsze w tym forum jest to ze posiada takiego użytkownika jak [you]

Forum to nie agencja towarzyska-NIE DOGODZIMY KAŻDEMU !!
[scroll]Marek iyi gunler ve allaha emanet ol . Salam alejkum.[/scroll]
Awatar użytkownika
Dawid
Posty: 2249
Rejestracja: 2008-02-02, 20:47
Lokalizacja: Kościerzyna JO84XC

Post autor: Dawid »

Nick: Dawid
Imię: Dawid
GG: 2688842
Wiek: 16 lat
Hobby: CB, elektronika, motoryzacja
Mieszkam: Koscierzyna - Kaszuby
Praca: konwojent w Piekarni-Cukierni w dniach wolnych od szkoly
Szkola: Technik Mechatronik

Mieszkam w małym miescie, w sercu Kaszub, od urodzenia. Jestem jedynakiem i mam pieska - suczke rasy West Higland White Terier. W wolnych chwilach wychodze z nia na spacery. Pasje do CB zapoczatkowal moj wujek, ktory mial duza baze i jak bylem maly bral mnie do siebie i uczyl jak sie rozmawia. Nie moge doczekac sie prawa jazdy, zeby zmienic moj motocykl na wiekszy, ciezszy, mocniejszy i mogl poruszac sie bez obaw o lamanie prawa. Jednak moim najwiekszym marzeniem jest wybudowac dom, zalozyc rodzine i miec prace do ktorej bede chodzil z przyjemnoscia. Tak mi dopomoz Bog :mrgreen:

- Galaxy DX95T2 + Densei EC 2002 + Lemm AT 107 Super 16 + SS-830 + ......

- Uniden 68 LTW + Diamond CR-11

- Albrecht AE6890 + FD 2020 + Gamma 90 + KLS-120

- Cobra 19 PLUS + Florida

- Intek H-520
orba
Posty: 2924
Rejestracja: 2008-11-16, 20:46
Lokalizacja: Poznań

Post autor: orba »

coś o mnie?

Nick: orba- już od kilkunastu lat ten sam i bardziej reaguje w necie na nick niż na Jolę ale miło jest gdy zobaczy się własne imie :-)


GG: 13772956

Wiek: od września 28 :-D

Hobby: od lat wolontariat w schroniskach dla zwierząt, po długiej przerwie wróciłam do hippiki, trudno to połączyć z resztą życia ale staram się, lubie spływy kajakowe, postaram się żeby z syna był dobry skaut i polubił pasje mamy, dobra książka i teatr animacji, ok wystarczy :->

Mieszkam: aktualnie mieszkam w Poznaniu, jest mi tu dobrze ale odkąd dostałam stempel "wymeldowana"jeszcze w zielonym książkowym dowodzie doszłam do wniosku że dom jest tam gdzie ja a nie odwrotnie. Mam synka 5-latka Tomaszka i męża Karola. Jak na razie mam jednego psa-retrievera ( ale mam zamiar powiększyć sfore)

Praca: przedstawicielka w http://www.navo.pl/pl/ dział Gilette :-D , ostatnio poznałam człowieka który pracuje już 9 lat w tym zawodzie i nadal się tym bawi i ja mam taki sam plan :mrgreen: lubie pracę z ludżmi, rozmowę


motto: jedyna stałą rzeczą w życiu sa zmiany i tak żyję już bardzo długo :-) a (-=+) czasami

Mam wrażenie że wstęp wyszedł dość obszernie :mrgreen: :mrgreen: więc na tym zakończę. Zresztą pewnie będzie kiedyś okazja lepiej się poznać.
Każdy ma szansę na ciepłe słowo =)
sq8ijd
Posty: 82
Rejestracja: 2008-11-09, 22:45
Lokalizacja: jasło

Post autor: sq8ijd »

A ja jestem Jacek od 1972 roku tak do mnie mówia :mrgreen: tak mówili pradziadkowie dzziadkowie rodzice rodzenstwo i cała reszta :mrgreen: Mieszkam na podkarpaciu 25km od granicy słowackiej .Pasjonuje sie fotografia , przyroda ,krótkofalarstwem, lubie góry ptaki i reszte tego wszystkiego co wypełnia środowisko :-) Z racji wykształcenia interesuje sie wszystkim co zwiazane jest z prawem karnym , kryminalistyka , kryminologia ,suicydologią. Zapomniałem napisac na poczatku a to jedna z najwazniejszych spraw : uwielbiam wilki których nie brakuje tutaj :-D pisze zupełnie serio :-) widziałem ich wiele razy ale nie udało mi sie ich uchwycic aparatem :lol: wiecej o mnie mozna sie dowiedziec z profilu na Naszej Klasie (sa zdjęcia) wystarczy tylko zapytac o dane na P W :lol:
Awatar użytkownika
paapas
Posty: 377
Rejestracja: 2008-02-15, 21:57
Lokalizacja: poznań

Post autor: paapas »

oto ja:)

Nick: paapas
Imię: Paweł
Wiek: 28
Hobby: muzyka,muzyka i jeszcze raz muzyka

lubię się uśmiechać,czasami czuję na sobie wzrok ludzi, wydaję mi się że patrzą jak na wariata, być szczęśliwym w Polsce to takie niemodne no ale nie dla mnie, uwielbiam spacery,przyrodę, kocham góry, jak już wyżej wspomniałem mam świra na punkcie muzyki, mam marzenie do spełnienia w tym temacie chciałbym się kiedyś nauczyć gry na gitarze,pracuję tu http://pierrerene.pl/, jestem przedstawicielem handlowym, praca ciekawa bywa ciężka ale ile satysfakcji daje, mam Żoncię ochrzczoną przeze mnie Niunią, już w najbliższe walentynki na tym pięknym świecie pojawi się nasza córunia Julia:)) mam marzenie życia, chciałbym mieć dom z pomostem wychodzącym w jezioro, i gdy nadejdzie taki dzień że na jego końcu, w pewien piękny poranek zjemy tam razem śniadanie, będę wiedział że jestem człowiekiem spełnionym, to by było na tyle :mrgreen: :mrgreen:
Jutro jest w świecie baśni więc ciesz się dniem dzisiejszym:)
Awatar użytkownika
Norbi_Zgierz
Posty: 1990
Rejestracja: 2007-12-04, 06:16
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: Norbi_Zgierz »

Nick: Norbi
Imię: Norbert
Wiek: Aż 33 lata ale czuje się na 5 lat :mrgreen:
Hobby:komputery,wycieczki rowerowe,ciężarówki,tunning ciężarówek,sport (piłka nożna,siatkówka,boks,wschodnie sztuki walki),SEX :mrgreen:
Mieszkam: Zgierz
Praca: pomagam rodzicom w prowadzeniu firmy odzieżowej ale myśle też o jakiejś firmie transportowej z racji zdobytych nie dawno uprawnień.

Jestem wesoły czasami zwariowany,wybuchowy (cokolwiek to oznacza),nerwowy :mrgreen:
Lubię polskie morze nad którym się urodziłem oraz od nie dawna góry i piesze wycieczki po nich.
Darze szacunkiem i sympatią ludzi inteligentnych,wesołych i uśmiechniętych,życzliwych,bezinteresownie pomocnych,szczerych.
Nie darze szacunkiem ludzi głupich,prymitywnych,zakłamanych,fałszywych,idiotów,krętaczy,debili i rzucających się jak świąteczny karp w misce :mrgreen:
Od 10 lat jestem z tą samą kobietą a od 5 lat jesteśmy małżeństwem i 27 grudnia tego roku mija nasza rocznica.
Nie mamy dzieci,chociaż się staram ale widocznie Pan Bóg zaopatrzył mnie w ślepaki :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Hmmmmm i co jeszcze,no ogólnie fajny gość jest ze mnie tylko trzeba mnie zrozumieć :mrgreen:
Sztuczna inteligencja nie może równać się z naturalną głupotą!!!.
Awatar użytkownika
Paweł Opole
Posty: 763
Rejestracja: 2008-01-27, 15:02
Lokalizacja: Opole JO80XQ

Post autor: Paweł Opole »

Nick : Paweł Opole
Imię : Paweł
wiek : 29 lat
Miejscowość : Opole
gg : 4090665
Hobby : łączność radiowa,elektronika,mechanika,itp.

Zazwyczaj wesoły,dość często zapracowany,prowadze działalność gospodarczą,w ZTP Opole zajmuje się konserwacją sprzętu łacznosci,który na szczęscie nie robi mi psikusów :-D ,od 1994r Świadectwo Radiooperatora kl. B ,w wolnych chwilach aktywny na pasmach KF i UKF oraz CB.
Aktywny kierowca również za kółkiem samochodu ciężarowego,na "stanie" taksówka osobowa.
Przeróżne pomysły w głowie ale niestety na realizację ich często brak czasu,lubię zwierzęta choć aktualnie żadnego nie mam,był pies przez ok 15lat.
Bądź aktywny na paśmie,pamiętaj o kulturze,pomagaj innym!
President johnny II + AT 1000.
KF: Kenwood Ts 450-S+Kenwood MC-80 + dipol 2x19m + Radmor 32817/1.
UKF:Kenwood Ts 60, Icom IC 821H, Icom IC 2200H, Kenwood TM 255A + Diamond X 700H
Awatar użytkownika
Gwiazdor_1992
Posty: 442
Rejestracja: 2007-04-12, 12:54
Lokalizacja: Opoczno

Post autor: Gwiazdor_1992 »

Nich: Gwiazdor
Imię: Daniel
Nazwisko: można domyśleć się po nicku :-P
GG: 1522578
Wiek: 16lat.

Chodzę do I klasy ZSO im. S. Żeromskiego w Opocznie. Profil matematyczno-fizyczno-informatyczny :mrgreen:
Interesuję się muzyką ( Skończyłem szkołę muzyczną I stopnia w Opocznie, cykl 6-cio letni, klasa fortepianu. Teraz nadal gram i nie zamierzam przestać :-P ), motoryzacją ( kocham samochody oraz motocykle), a także trochę CB , dlatego z Wami jestem, aby pogłębiać swoją wiedzę :-P

Plany na przyszłość?? Chyba jak u wszystkich nastolatków: skończyć dobre studia, założyć rodzinę, mieć własny dom i dobry samochód :lol: Ale zobaczymy co czas pokaże.

To chyba na tyle.

Pozdrawiam, Daniel
VW Lupo 1.0 ALL
President Herbert I & Sirio ML
Awatar użytkownika
KyRy
Posty: 32
Rejestracja: 2008-11-30, 13:48
Lokalizacja: Kotlina Kłodzka
Kontakt:

Post autor: KyRy »

Nick: KyRy
Imię: Krystian
Nazwisko: Rak
Wiek: 22 lata
Miejscowość: Święcko
Hobby: motoryzacja, sport, geografia, mój psiak - Nowofundland ;-)
gg: 2316715

Od urodzenia mieszkam wraz z rodzicami i młodszym bratem w Święcku w Kotlinie Kłodzkiej.
W 1999r. ukończyłem szkołę podstawową w Bożkowie i przez następne 3 lata uczęszczałem do gimnazjum w tej samej miejscowości.
W 2005 roku zdając egzamin maturalny zakończyłem edukację w Liceum Ogólnokształcącym w Kłodzku. W ogólniaku wołali na mnie „MŁODY”. Pewnie dlatego, że nie wyglądam na tyle lat ile mam w rzeczywistości
Obecnie jestem na pierwszym roku studiów magisterskich w WWSZIP w Wałbrzychu na kierunku zarządzanie. Na tej samej uczelni zdobyłem tytuł licencjata na kierunku administracja.

W 2005 roku rozpocząłem także roczny staż w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kłodzku na Powiatowym Stanowisku Kierowania. Parę miesięcy po zakończeniu stażu udało mi się załapać do straży na stałe. I obecnie pracuję już ponad dwa lata w tej samej komendzie w sekcji kwatermistrzowsko-technicznej

Większość wolnych chwil spędzam ze swoją dziewczyną.
Poza tym lubię czasem pograć w piłkę i popływać.
Uniden Pro520XL + ML-145 na Xedosie 6 :)
wiaterwiater
Posty: 10
Rejestracja: 2008-12-28, 21:32
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: wiaterwiater »

Nick-wiaterwiater
Imię-Sławek
Lat-42
Cechy szczególne-defekt muzgó :lol: :lol: :lol:
Hobby-Car Audio
Ulubione zdanie-Łyżeczka nie istnieje.
Na razie tyle.
Johnny II ASC + Vermont
Uniden PRO520XL + Lemm 2001 Turbo
Awatar użytkownika
max
Posty: 2529
Rejestracja: 2008-08-03, 11:21
Znak/ranga: 161CBF023
Lokalizacja: Oświęcim JO90OA

Post autor: max »

Nick- max
Imię- Marcin
Lat - 29
GG - 11677973
Miejscowość:Oświecim
Hobby komputery , cb
Praca- pracuje w zawodzie brukarz na terenie śląska i małopolski
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hydepark”