AKCJA: KOLEGO NIE PRZEKLINAJ NA RADIU 21. grudnia

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
Fireheaven
Posty: 10
Rejestracja: 2010-12-09, 21:39
Lokalizacja: Mazowsze

Post autor: Fireheaven »

Witam,
Rozumiem,że w tym roku akcja także 21.12? Bardzo chętnie się dołączę bo jak jeszcze lecąc przez puławską jest dość kulturalnie to na krakowskiej już o tym zapomnieć można. Zjawisko ciekawe - jeśli dam znać,że jestem na cb jest całkiem miło ale kiedy jestem tylko na nasłuchu to aż uszy więdną. I czy z waszego doświadczenia także wynika,że osobóweczki zachowują się kulturalniej?
Pozdr,
"To możliwość spełniania marzeń sprawia,że życie jest tak fascynujące"
----------------------------------
Yosan Pro 120 + Sirio ml-145
Awatar użytkownika
KiMCIO
Posty: 2442
Rejestracja: 2008-06-04, 19:22
Lokalizacja: Myślibórz

Post autor: KiMCIO »

Dziadostwo jest wszędzie, w osobówkach, w ciężarówkach i na bazach...to zależy od ludzi w nie miejsca w którym aktualnie używają radia.
Pomagam w zakupach w Chinach.

http://ali.pub/e5dqi" onclick="window.open(this.href);return false;

Gwarantuje dobre ceny :-) Dla Kolorowych specjalne oferty!
Awatar użytkownika
ToleDo
Posty: 75
Rejestracja: 2009-01-03, 21:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ToleDo »

Niby autor nic nie mówi o powtórce ale myślę że nie będzie źle jak pociągniemy kolejny raz tą akcję.

Każdy ma takiego
ToleDo
na jakiego zasłużył.

SQ5STV 161OLA012
Awatar użytkownika
HjeniuC
Posty: 1813
Rejestracja: 2009-11-24, 21:22
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: HjeniuC »

Pomoże taka akcja jak umarłemu kadzidło. Szkoda prądu.
Awatar użytkownika
kgb14
Posty: 6309
Rejestracja: 2007-12-23, 12:41
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: kgb14 »

Dziś było tak słodko na 19 , że nie miałem komu zwracając uwagi :-D
,,One To Day is Worth Two To- Morrows''
Mobil Subaru Forester Kpo DX 5000 +ASTATIC ROAD DEVIL + SIRIO MEGAWATT 4000 w ,,dziurce'' Ręczniak CB: Alan-80A Baza : Radmor AFM 871
http://www.formaniak.aaf.pl/
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
HjeniuC
Posty: 1813
Rejestracja: 2009-11-24, 21:22
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: HjeniuC »

A u nas "radiooperatorzy" umilają standardowo wszystkim jazdę w zakorkowanym mieście lapidarnymi oraz ciepłymi, przepełnionymi świątecznym klimatem, bluzgami.
Awatar użytkownika
KiMCIO
Posty: 2442
Rejestracja: 2008-06-04, 19:22
Lokalizacja: Myślibórz

Post autor: KiMCIO »

Wrocław to jednak przyjazne miasto :-D :mrgreen:
Pomagam w zakupach w Chinach.

http://ali.pub/e5dqi" onclick="window.open(this.href);return false;

Gwarantuje dobre ceny :-) Dla Kolorowych specjalne oferty!
Awatar użytkownika
ToleDo
Posty: 75
Rejestracja: 2009-01-03, 21:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ToleDo »

Poranne 45 minut na #19 zaowocowało w dużej wiosce tylko dwu krotnym zwróceniem uwagi :mrgreen: .
Było w sumie miło :evill:

Każdy ma takiego
ToleDo
na jakiego zasłużył.

SQ5STV 161OLA012
Awatar użytkownika
HjeniuC
Posty: 1813
Rejestracja: 2009-11-24, 21:22
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: HjeniuC »

We Wrocku "poranna audycja dla mobilków".
Awatar użytkownika
waldek2758
Posty: 26
Rejestracja: 2010-10-04, 20:39
Lokalizacja: SJ759Leszczyny-Czerwionka

Re: AKCJA: KOLEGO NIE PRZEKLINAJ NA RADIU 21. grudnia

Post autor: waldek2758 »

ToleDo pisze:Propaguje słuszną akcje:
UWAGA:
Jeżeli tytuł już powiedział Ci wszystko i skręciło Cię z niesmakiem - odpuść sobie czytanie tekstu poniżej i nie pisz głupot w temacie.

I.Wstęp:
1.Inspiracje - niniejszym podziękowanie
a) Ziutek Skierniewice - ogólny - za sam pomysł i aktywne temperowanie tępych mobili
b) BartekB - za odpowiednią wypowiedź, w odpowiednim czasie, w odpowiednim miejscu
c) Zibi,RadJan - za kręcenie nosem, szukanie w dziury w całym, totalny brak zrozumienia sensu - co zmusiło mnie to twórczego myślenia w celu tłumaczenia

II. Cel akcji
1.Krótkoterminowy - jednodniowe masowe zwracanie uwagi wulgarnym użytkownikom kanału 19AM.
2.Średnioterminowy - rozpropagowanie akcji i ośmielenie innych użytkowników CB-19AM do zwracania uwagi przeklinającym - uruchomienie w ludziach samonapędzającej się reakcji na zdarzenie.
3.Długoterminowy - Ukrócenie pewnych patologicznych zachowań u kierowców w szczególności zwłaszcza zawodowych - "truckersów" -wywołanie efektu ciągłej niepewności że ktoś zwróci uwagę.

III. Czas, miejsce,zasięg akcji
1.Czas - 21 grudnia 24h - poświęćcie się choć jeden dzień i wytrzymajcie choć trochę na 19tym
2."Miejsce" - kanał 19 "drogowy" 27,180MHz
Nic nie stoi na przeszkodzie stosować go na innych kanałach, no ale wtedy będzie nas mniej na 19 smile.gif więc wytrzymajcie choć ten jeden dzień
3. Zasięg - lokalny Warszawa i okolice. Zależny on będzie od publikatorów na które rozniosę lub rozniesiemy temat akcji i propagacji internetu.

IV. Sposób wykonania
- Ciągły lub częsty odsłuch kanału 19AM
- Szybka reakcja na usłyszany wulgaryzm - zwrócenie uwagi
- Wsparcie swoim głosem (poparcia wink.gif ) innych zwracających uwagę.

V.Sposób zwracania uwagi.
1. Jeśli nie wiesz jak, użyj hasła akcji: "KOLEGO NIE KLNIJ NA RADIU"
2. Nie krzycz.
3. Nie daj się sprowokować do utarczki słownej.
4. Nie daj się wyprowadzić z równowagi. W razie pytań: uzasadnij że "Nie chcesz tego słuchać"
5. Nie zasłaniaj się młodszymi "dzieci słuchają" - to TOBIE ma to przeszkadzać.
6. Nie atakuj
7. W skrajnych przypadkach prób "wojny radiowej" nie reagować na zaczepki poza powtarzaniem "Nie klnij na radiu"

VI.Ustalenia pozostałe
1. Bardzo wskazane wsparcie kolegów silnych w mocy - bazówki, mobilno-bazowe
2. Wymagane zachowanie wysokiej kultury w czasie prowadzenia akcji- wstęgi i inne sposoby "karania" niepokornych typu -bełkot SSB, koziołki, tarzany i inne zakłócenia- stanowczo zakazane
3. Proszę o przekazanie niniejszego zapisu na inne fora społecznościowe - regionalne, moto, cb i inne
4. Jedynym i egocentrycznym Prezesem Honorowym akcji jestem JA - w terenie całość odpowiedzialność za akcję spoczywa jednak na lokalnych przedstawicielach zgodnie z zasadą "prowadzącego kanał" im silniejszy sygnał tym ważniejszy.

VII. Prawa własności
1. Ja Esol-161OLA032 - pozwalam na kopiowanie i rozpowszechnianie pomysłu. Pozwalam na niewielkie modyfikacje niniejszego tekstu nie zmieniające jednak istoty akcji, zasad prowadzenia i praw intelektualnych.
2. Dopuszczam działania komercyjne (gadżety,ulotki)- zezwolenie jedynie po skontaktowaniu się ze mną bezpośrednio. GG126811

Jeśli to możliwe proszę administrację forum o nie zmienianie tego tekstu w celu łatwego kopiowania i podwieszenie tematu do czasu wygaśnięcia akcji
Witam i popieram pomysł kolegi ja mam tez spora antene i upominam i czasem pomaga a jak w mobilku jestem to tez zwracam uwage
Wiecie co koledzy a moze by tak zaproponowac gdzies wyzej ze by inni wiedzieli ze moze im sie to nie opłacic takie zachowanie albo cos w tym sensie
Jezyk POLSKI jest pieknym jezykiem (Polacy nie gesi swoj jezyk maja ) czy to nadal aktualne?
Baza: President Jackson I Alinco DX-70 zasilQJE 30A Anteny 5/8Lem 7m, W3DZZ,Lafayette=UVS-300.Densei EC-2002
Mobil: Hary II antenka Syrio Perfomer (juz jakis czas Licencja KF)
Awatar użytkownika
kopernikos
Posty: 58
Rejestracja: 2014-05-02, 19:11
Lokalizacja: Kościelna Wieś /K.Kalisza

AKCJA: KOLEGO NIE PRZEKLINAJ NA RADIU 21. grudnia

Post autor: kopernikos »

OT -
jak w eterze co drugie jest k....a i zwrócę uwagę - wiecie jaki jest efekt w Kaliszu - jeszcze się dostanie opr.
i od pobożnych i księży wyzywają (oprócz Rydzyka 8-) ) A także poparcia jakoś nie znalazłem u innych mobili.
1 radio miałem w 2008 r - w firmowym aucie, więc z tego co słyszę to było jest a co gorsze będzie jeszcze więcej - taki system i szkolnictwo obrazuje szacunek do innych - jak anonimowy to pozwala sobie na wszystko. Nic dziwnego że temat umarł. :hee:
mobil: xm8082 mod Maraton + FD 1818 + Santiago 1200

zapas: Wilson I /Alan 18 z RF-gainem / Herbert I /Uniden 520XL/cobra 19+/ FD 1818/Densei 2002 by KNKTR i kilka innych jak ME3, HM 350

73!
Awatar użytkownika
Besserwisser
Posty: 3564
Rejestracja: 2010-02-19, 22:35
Lokalizacja: Starting GPS...
Kontakt:

AKCJA: KOLEGO NIE PRZEKLINAJ NA RADIU 21. grudnia

Post autor: Besserwisser »

Będąc w Białymstoku byłem świadkiem pacyfikowania furmanów co nie powiem wzbudziło uśmiech.
2 typów z silnymi stacjami prosiło uprzejmie o nie bluzganie na 19. Niesubordynacja karana była przaśnym discopolo tak, że nikt nie był w stanie na kanale się dogadać. I tak do skutku.
Do prostych umysłów trzeba trafiać prostymi metodami.
Krowa jak parę razy nadzieje się na drut elektrycznego pastucha to przestaje łazić gdzie nie trzeba.
M
Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.
God listens to Slayer
Awatar użytkownika
Andrejjo
Posty: 121
Rejestracja: 2014-01-02, 17:52
Lokalizacja: Załuki / Białystok

Re: AKCJA: KOLEGO NIE PRZEKLINAJ NA RADIU 21. grudnia

Post autor: Andrejjo »

Bess skądś to znam :( tu dużo ludzi nie umie tego zastąpić innymi wyrazami lub nie domyślą się, że mogą iść na inny kanał załatwić takie sprawy. Do tego codziennie po 21 na 19 leci disco polo, które jak wracam do domu a to jest 30km od Białegostoku to cały czas do mnie do latuje a teren zalesiony w duży stopniu.

Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalk 4
Awatar użytkownika
spinnaker
Posty: 242
Rejestracja: 2014-02-26, 09:27
Lokalizacja: Białystok

AKCJA: KOLEGO NIE PRZEKLINAJ NA RADIU 21. grudnia

Post autor: spinnaker »

I tak nic nie przebije tego jegomościa co w niedzielę puszcza msze na #19 :evil:
JFK II V1 by Konektor / Harry III V2 by Konektor
Omega 27 / Titanium 1400
RSN4001A / ESP-12 / HFS-12
Awatar użytkownika
Andrejjo
Posty: 121
Rejestracja: 2014-01-02, 17:52
Lokalizacja: Załuki / Białystok

Re: Odp: AKCJA: KOLEGO NIE PRZEKLINAJ NA RADIU 21. grudnia

Post autor: Andrejjo »

spinnaker pisze:I tak nic nie przebije tego jegomościa co w niedzielę puszcza msze na #19 :evil:
Nie miałem okazji usłyszeć :) ale to tylko utwierdza w przekonaniu, że Białystok kulturą nie grzeszy :(.

Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalk 4
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hydepark”