AKCJA: KOLEGO NIE PRZEKLINAJ NA RADIU 21. grudnia

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
ToleDo
Posty: 75
Rejestracja: 2009-01-03, 21:09
Lokalizacja: Warszawa

AKCJA: KOLEGO NIE PRZEKLINAJ NA RADIU 21. grudnia

Post autor: ToleDo »

Propaguje słuszną akcje:
UWAGA:
Jeżeli tytuł już powiedział Ci wszystko i skręciło Cię z niesmakiem - odpuść sobie czytanie tekstu poniżej i nie pisz głupot w temacie.

I.Wstęp:
1.Inspiracje - niniejszym podziękowanie
a) Ziutek Skierniewice - ogólny - za sam pomysł i aktywne temperowanie tępych mobili
b) BartekB - za odpowiednią wypowiedź, w odpowiednim czasie, w odpowiednim miejscu
c) Zibi,RadJan - za kręcenie nosem, szukanie w dziury w całym, totalny brak zrozumienia sensu - co zmusiło mnie to twórczego myślenia w celu tłumaczenia

II. Cel akcji
1.Krótkoterminowy - jednodniowe masowe zwracanie uwagi wulgarnym użytkownikom kanału 19AM.
2.Średnioterminowy - rozpropagowanie akcji i ośmielenie innych użytkowników CB-19AM do zwracania uwagi przeklinającym - uruchomienie w ludziach samonapędzającej się reakcji na zdarzenie.
3.Długoterminowy - Ukrócenie pewnych patologicznych zachowań u kierowców w szczególności zwłaszcza zawodowych - "truckersów" -wywołanie efektu ciągłej niepewności że ktoś zwróci uwagę.

III. Czas, miejsce,zasięg akcji
1.Czas - 21 grudnia 24h - poświęćcie się choć jeden dzień i wytrzymajcie choć trochę na 19tym
2."Miejsce" - kanał 19 "drogowy" 27,180MHz
Nic nie stoi na przeszkodzie stosować go na innych kanałach, no ale wtedy będzie nas mniej na 19 smile.gif więc wytrzymajcie choć ten jeden dzień
3. Zasięg - lokalny Warszawa i okolice. Zależny on będzie od publikatorów na które rozniosę lub rozniesiemy temat akcji i propagacji internetu.

IV. Sposób wykonania
- Ciągły lub częsty odsłuch kanału 19AM
- Szybka reakcja na usłyszany wulgaryzm - zwrócenie uwagi
- Wsparcie swoim głosem (poparcia wink.gif ) innych zwracających uwagę.

V.Sposób zwracania uwagi.
1. Jeśli nie wiesz jak, użyj hasła akcji: "KOLEGO NIE KLNIJ NA RADIU"
2. Nie krzycz.
3. Nie daj się sprowokować do utarczki słownej.
4. Nie daj się wyprowadzić z równowagi. W razie pytań: uzasadnij że "Nie chcesz tego słuchać"
5. Nie zasłaniaj się młodszymi "dzieci słuchają" - to TOBIE ma to przeszkadzać.
6. Nie atakuj
7. W skrajnych przypadkach prób "wojny radiowej" nie reagować na zaczepki poza powtarzaniem "Nie klnij na radiu"

VI.Ustalenia pozostałe
1. Bardzo wskazane wsparcie kolegów silnych w mocy - bazówki, mobilno-bazowe
2. Wymagane zachowanie wysokiej kultury w czasie prowadzenia akcji- wstęgi i inne sposoby "karania" niepokornych typu -bełkot SSB, koziołki, tarzany i inne zakłócenia- stanowczo zakazane
3. Proszę o przekazanie niniejszego zapisu na inne fora społecznościowe - regionalne, moto, cb i inne
4. Jedynym i egocentrycznym Prezesem Honorowym akcji jestem JA - w terenie całość odpowiedzialność za akcję spoczywa jednak na lokalnych przedstawicielach zgodnie z zasadą "prowadzącego kanał" im silniejszy sygnał tym ważniejszy.

VII. Prawa własności
1. Ja Esol-161OLA032 - pozwalam na kopiowanie i rozpowszechnianie pomysłu. Pozwalam na niewielkie modyfikacje niniejszego tekstu nie zmieniające jednak istoty akcji, zasad prowadzenia i praw intelektualnych.
2. Dopuszczam działania komercyjne (gadżety,ulotki)- zezwolenie jedynie po skontaktowaniu się ze mną bezpośrednio. GG126811

Jeśli to możliwe proszę administrację forum o nie zmienianie tego tekstu w celu łatwego kopiowania i podwieszenie tematu do czasu wygaśnięcia akcji
Ostatnio zmieniony 2010-12-16, 17:59 przez ToleDo, łącznie zmieniany 1 raz.

Każdy ma takiego
ToleDo
na jakiego zasłużył.

SQ5STV 161OLA012
Awatar użytkownika
kgb14
Posty: 6309
Rejestracja: 2007-12-23, 12:41
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: kgb14 »

ToleDo, a czemu zasięg lokalny Warszawa ??? czy nie można tego zrobić - ogólnokrajowego - :?:
,,One To Day is Worth Two To- Morrows''
Mobil Subaru Forester Kpo DX 5000 +ASTATIC ROAD DEVIL + SIRIO MEGAWATT 4000 w ,,dziurce'' Ręczniak CB: Alan-80A Baza : Radmor AFM 871
http://www.formaniak.aaf.pl/
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
domino.pl
Posty: 4127
Rejestracja: 2008-11-10, 00:09
Znak/ranga: 161CBF032 NOWICJUSZ

Post autor: domino.pl »

Akcja godna pochwały... :-D można zauważyć , że niektórzy stosują już podobne metody dość surowo... czasem jakaś bazówka postawi nośną. czy to sposób? po części też, normalny użytkownik przeczeka 3 minuty o jedzie dalej, inny po 10 sekundach bluzga jeszcze więcej... no ale co się zrobi... jedna rada, nawoływać do porządku :!: :!: :!:

moim sposobem na inną plagę, na często słyszane : "mobile jak mnie słychać?" jest odpowiedź : "nie tak dobrze jak mnie..." :mrgreen: jeden przyzna rację :-) , drugi przemilczy :-> ,trzeci zacznie coś dogryzać :evill: , czwarty podpytuje jak zrobić by tak też było i jego słychać... :idea: ;-)
Kliknij ☞
____ ☞
domino.pl-Mobil
____ ☞ domino.pl-Baza
____ ☞ domino.pl-allegro

⚡⚡⚡⚡⚡⚡
_
pluto82
Posty: 3
Rejestracja: 2009-09-17, 10:46
Lokalizacja: Wawa

Post autor: pluto82 »

Popieram na 110% i chętnie się przyłączę :)
Pozdrawiam
Mobil:Wv polo
Sprzęt: Alan 48+multi i Sirio Performer 5000
Awatar użytkownika
ToleDo
Posty: 75
Rejestracja: 2009-01-03, 21:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ToleDo »

kgb14 pisze:ToleDo, a czemu zasięg lokalny Warszawa ??? czy nie można tego zrobić - ogólnokrajowego - :?:
Nie widzę problemu by rozszerzyć na cały kraj. :evill:

Każdy ma takiego
ToleDo
na jakiego zasłużył.

SQ5STV 161OLA012
Awatar użytkownika
kgb14
Posty: 6309
Rejestracja: 2007-12-23, 12:41
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: kgb14 »

ToleDo, to przekaż może na innych forach na których jesteś , ze 21.12.2009r będziemy tak robili aby miało to zasięg ogólnokrajowy a nie tylko Warszawski - ja na pewno się przyłącze bez względu na to czy będę w mobilu czy na bazie .
,,One To Day is Worth Two To- Morrows''
Mobil Subaru Forester Kpo DX 5000 +ASTATIC ROAD DEVIL + SIRIO MEGAWATT 4000 w ,,dziurce'' Ręczniak CB: Alan-80A Baza : Radmor AFM 871
http://www.formaniak.aaf.pl/
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
ToleDo
Posty: 75
Rejestracja: 2009-01-03, 21:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ToleDo »

A może admini podwiesza ten post ?

Każdy ma takiego
ToleDo
na jakiego zasłużył.

SQ5STV 161OLA012
Awatar użytkownika
kgb14
Posty: 6309
Rejestracja: 2007-12-23, 12:41
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: kgb14 »

ToleDo pisze:A może admini podwiesza ten post ?
ja go dam tutaj jako ogłoszenie - natomiast czy w innych działach to już decyzja admina .
,,One To Day is Worth Two To- Morrows''
Mobil Subaru Forester Kpo DX 5000 +ASTATIC ROAD DEVIL + SIRIO MEGAWATT 4000 w ,,dziurce'' Ręczniak CB: Alan-80A Baza : Radmor AFM 871
http://www.formaniak.aaf.pl/
Obrazek
Obrazek
STARTER Cinek
Posty: 539
Rejestracja: 2008-03-28, 21:26
Lokalizacja: Marki-Wawa KO02NI

Post autor: STARTER Cinek »

czesc wszystkim cześć ToleDo
jesli pozwolisz to przyłaczę się i ja-ze swoją anteną chyba mam jakieś szanse by pomoc w "nawracaniu"-mam jako taki zasięg wiec mogę sie przydac :)
STARTER

http://www.32fm.pl
STARTER
SQ5OMO

mobil -SS 360FM+SANTIAGO 600
BAZA
KENWOOD TS 450 S +YAESU FT747+SIRIO GPE27
+ALINCO DR130T na 2 metry :)
Marek
Posty: 10456
Rejestracja: 2009-10-19, 20:43
Lokalizacja: Jastrzębie

Post autor: Marek »

Myślicie że to coś pomoże?

Tak łatwo buraki utemperujecie? chociaż ich miejsce jest w cukrowni

Mam wolne . nasłuch mam na #19 i powiem jedno - atomówka to za mało
Awatar użytkownika
kgb14
Posty: 6309
Rejestracja: 2007-12-23, 12:41
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: kgb14 »

Czy pomoże -- jeśli nie spróbujemy to się nie dowiemy - jeśli akcje będą prowadzone cyklicznie np 1 raz w miesiącu - zasiądą do tej akcji stacje bazowe - jest szansa , że będzie lepiej .
,,One To Day is Worth Two To- Morrows''
Mobil Subaru Forester Kpo DX 5000 +ASTATIC ROAD DEVIL + SIRIO MEGAWATT 4000 w ,,dziurce'' Ręczniak CB: Alan-80A Baza : Radmor AFM 871
http://www.formaniak.aaf.pl/
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
ToleDo
Posty: 75
Rejestracja: 2009-01-03, 21:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ToleDo »

kgb14 pisze:Czy pomoże -- jeśli nie spróbujemy to się nie dowiemy - jeśli akcje będą prowadzone cyklicznie np 1 raz w miesiącu - zasiądą do tej akcji stacje bazowe - jest szansa , że będzie lepiej .
Moze nie jest to akcja jednorazowa ale początek czegoś większego (patrz pkt.2).
Ja planuje, czy to z auta czy to z bazy, już teraz tępić chamstwo i buractwo częściej przebywając na #19. :evi:
IMHO 21 grudnia to taki "D-Day"

Każdy ma takiego
ToleDo
na jakiego zasłużył.

SQ5STV 161OLA012
jacekam
Posty: 11
Rejestracja: 2009-10-30, 14:33
Lokalizacja: Kraków

Post autor: jacekam »

Chciałbym by w Krakowie użytkownicy CB też się przyłączyli do akcji.
Być może wtedy nie byłbym osamotniony w upominaniu "kulturalnych inaczej".

Tak na marginesie jak radzić sobie z "pysiami" , " baranami", "miałczącymi kotami" w eterze???
Czy można gdzieś złożyć donos na takiego osobnika?
Alan 28Plus a obecnie Herbert I, Sirio ML-145
Awatar użytkownika
kgb14
Posty: 6309
Rejestracja: 2007-12-23, 12:41
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: kgb14 »

jacekam pisze:Tak na marginesie jak radzić sobie z "pysiami" , " baranami", "miałczącymi kotami" w eterze???
Czy można gdzieś złożyć donos na takiego osobnika?
można ale to osobny temat
,,One To Day is Worth Two To- Morrows''
Mobil Subaru Forester Kpo DX 5000 +ASTATIC ROAD DEVIL + SIRIO MEGAWATT 4000 w ,,dziurce'' Ręczniak CB: Alan-80A Baza : Radmor AFM 871
http://www.formaniak.aaf.pl/
Obrazek
Obrazek
niebieski
Posty: 0
Rejestracja: 2009-12-03, 18:41
Lokalizacja: strupina

Re: AKCJA: KOLEGO NIE PRZEKLINAJ NA RADIU

Post autor: niebieski »

ToleDo pisze:Propaguje słuszną akcje:
UWAGA:
Jeżeli tytuł już powiedział Ci wszystko i skręciło Cię z niesmakiem - odpuść sobie czytanie tekstu poniżej i nie pisz głupot w temacie.

I.Wstęp:
1.Inspiracje - niniejszym podziękowanie
a) Ziutek Skierniewice - ogólny - za sam pomysł i aktywne temperowanie tępych mobili
b) BartekB - za odpowiednią wypowiedź, w odpowiednim czasie, w odpowiednim miejscu
c) Zibi,RadJan - za kręcenie nosem, szukanie w dziury w całym, totalny brak zrozumienia sensu - co zmusiło mnie to twórczego myślenia w celu tłumaczenia

II. Cel akcji
1.Krótkoterminowy - jednodniowe masowe zwracanie uwagi wulgarnym użytkownikom kanału 19AM.
2.Średnioterminowy - rozpropagowanie akcji i ośmielenie innych użytkowników CB-19AM do zwracania uwagi przeklinającym - uruchomienie w ludziach samonapędzającej się reakcji na zdarzenie.
3.Długoterminowy - Ukrócenie pewnych patologicznych zachowań u kierowców w szczególności zwłaszcza zawodowych - "truckersów" -wywołanie efektu ciągłej niepewności że ktoś zwróci uwagę.

III. Czas, miejsce,zasięg akcji
1.Czas - 21 grudnia 24h - poświęćcie się choć jeden dzień i wytrzymajcie choć trochę na 19tym
2."Miejsce" - kanał 19 "drogowy" 27,180MHz
Nic nie stoi na przeszkodzie stosować go na innych kanałach, no ale wtedy będzie nas mniej na 19 smile.gif więc wytrzymajcie choć ten jeden dzień
3. Zasięg - lokalny Warszawa i okolice. Zależny on będzie od publikatorów na które rozniosę lub rozniesiemy temat akcji i propagacji internetu.

IV. Sposób wykonania
- Ciągły lub częsty odsłuch kanału 19AM
- Szybka reakcja na usłyszany wulgaryzm - zwrócenie uwagi
- Wsparcie swoim głosem (poparcia wink.gif ) innych zwracających uwagę.

V.Sposób zwracania uwagi.
1. Jeśli nie wiesz jak, użyj hasła akcji: "KOLEGO NIE KLNIJ NA RADIU"
2. Nie krzycz.
3. Nie daj się sprowokować do utarczki słownej.
4. Nie daj się wyprowadzić z równowagi. W razie pytań: uzasadnij że "Nie chcesz tego słuchać"
5. Nie zasłaniaj się młodszymi "dzieci słuchają" - to TOBIE ma to przeszkadzać.
6. Nie atakuj
7. W skrajnych przypadkach prób "wojny radiowej" nie reagować na zaczepki poza powtarzaniem "Nie klnij na radiu"

VI.Ustalenia pozostałe
1. Bardzo wskazane wsparcie kolegów silnych w mocy - bazówki, mobilno-bazowe
2. Wymagane zachowanie wysokiej kultury w czasie prowadzenia akcji- wstęgi i inne sposoby "karania" niepokornych typu -bełkot SSB, koziołki, tarzany i inne zakłócenia- stanowczo zakazane
3. Proszę o przekazanie niniejszego zapisu na inne fora społecznościowe - regionalne, moto, cb i inne
4. Jedynym i egocentrycznym Prezesem Honorowym akcji jestem JA - w terenie całość odpowiedzialność za akcję spoczywa jednak na lokalnych przedstawicielach zgodnie z zasadą "prowadzącego kanał" im silniejszy sygnał tym ważniejszy.

VII. Prawa własności
1. Ja Esol-161OLA032 - pozwalam na kopiowanie i rozpowszechnianie pomysłu. Pozwalam na niewielkie modyfikacje niniejszego tekstu nie zmieniające jednak istoty akcji, zasad prowadzenia i praw intelektualnych.
2. Dopuszczam działania komercyjne (gadżety,ulotki)- zezwolenie jedynie po skontaktowaniu się ze mną bezpośrednio. GG126811

Jeśli to możliwe proszę administrację forum o nie zmienianie tego tekstu w celu łatwego kopiowania i podwieszenie tematu do czasu wygaśnięcia akcji
niebieski666
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hydepark”