SOLARCON ANTRON A-99

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

dziejko196
Posty: 29
Rejestracja: 2015-09-13, 09:03

SOLARCON ANTRON A-99

Post autor: dziejko196 »

Pozwólcie że zapytam,a jak z zakłóceniami czy ta antena mocno sieje ,bo gdzieś na forum czytałem takie opinie na jej temat,głównie chodzi mi o to że np.montaż na dachu a w pobliżu no tak około 4-6 m są anteny TV ,czy w takich warunkach istnieje możliwość występowania zakłóceń w odbiornikach TV .Ewentualnie jaką polecacie do łączności DX pozdro i 73
Awatar użytkownika
kubaopp
Posty: 4917
Rejestracja: 2012-04-02, 17:14
Lokalizacja: LN32DW Benoy-Vedeno
Kontakt:

SOLARCON ANTRON A-99

Post autor: kubaopp »

dziejko196 pisze:Ewentualnie jaką polecacie do łączności DX pozdro i 73
Kierunkową :

Obrazek
ML145 +DNT Strato FM
Awatar użytkownika
Bodvar
Posty: 348
Rejestracja: 2014-07-09, 21:49
Lokalizacja: JO71MD

Re: SOLARCON ANTRON A-99

Post autor: Bodvar »

dziejko196 pisze:Pozwólcie że zapytam,a jak z zakłóceniami czy ta antena mocno sieje ,bo gdzieś na forum czytałem takie opinie na jej temat,głównie chodzi mi o to że np.montaż na dachu a w pobliżu no tak około 4-6 m są anteny TV ,czy w takich warunkach istnieje możliwość występowania zakłóceń w odbiornikach TV .Ewentualnie jaką polecacie do łączności DX pozdro i 73
Ja mam założoną na dachu bloku, w koło anteny satelitarne i TV i jak narazie nikt z sąsiadów się nie skarżył
dziejko196
Posty: 29
Rejestracja: 2015-09-13, 09:03

SOLARCON ANTRON A-99

Post autor: dziejko196 »

http://www.cb-forum.pl/viewtopic.php?f= ... ead#unread" onclick="window.open(this.href);return false;
W tym temacie walczę o zgodę admina na montaż anteny ,na razie odpowiedz negatywna motywowana tym iż ze względu na zakłócenia odbioru TV ,stąd moje zainteresowanie tą anteną pod względem zakłóceń ,może jeszcze ktoś z posiadaczy tej anteny doda swoje opinie.
Awatar użytkownika
angel_dark666
Posty: 1037
Rejestracja: 2013-07-15, 19:45
Lokalizacja: Irlandia

SOLARCON ANTRON A-99

Post autor: angel_dark666 »

Odgrzeje kotleta,
Antena warta swojej ceny, stroi sie ładnie nawet 1m nad ziemią czy trzymając w ręku:):), szybki i prosty montaż, bardzo lekka, w moich warunkach gdzie mam ją jakieś 1,5 od blaszanego dachu, 3m od lini WN i lasu dookoła spisuje sie świetnie, zasięg baza-baza jaki zdołałem uzyskac jak narazie to 45km w lini prostej, mało testowałem bo radio mam w samochodzie a mamy upały to nie wysiedze za długo, jak jest propagacja to zazwyczaj miałem lepsze raporty pod względem nadawania niz odbiorczo, nadawczo szło 5/5 do 5/9+30 a odiorczo juz 5/3 do 5/7 , ale to propagacja to róźnie bywa. Jestem ogólnie zadowolony z zakupu:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Stacjonarne”