Baza Łysy

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
krzysiekk
Posty: 363
Rejestracja: 2008-10-11, 14:10
Lokalizacja: Białystok KO13OD

Post autor: krzysiekk »

Moim zdaniem każde radio się sprawdzi ... Ja przez 1,5 roku miałem na "bazie" Alana 102 (i Midlanda ML-145 na dachu :lol: ) ...

Problemy z tym radiem mogłyby być przy antenie bazowej bo trx może się zatykać, będziesz dużo zbierał i "zatykał" radio, zwłaszcza podczas propagacji, czy bliskiej stacji bazowej ... jednym słowem --> ma zbyt mało selektywny odbiornik, ale z tych trzech co wymieniłeś, moim zdaniem, będzie pracował najlepiej ;-)

Mogę Ci szczerze polecić Presidenta Jacksona :-)
Łysybiker
Posty: 30
Rejestracja: 2009-06-17, 12:41
Lokalizacja: Łagiewniki

Post autor: Łysybiker »

Dzięki, decyduje sie na TTI 770
BAZA
POZDRAWIAM ŁYSYBIKER
Awatar użytkownika
Skrzydło
Posty: 3066
Rejestracja: 2008-07-30, 19:15
Lokalizacja: JO91AS/ Kalisz
Kontakt:

Post autor: Skrzydło »

Łysybiker, to radio nadaje sie do samochodu a nie na baze .
Powiem ci tak jeżeli bedziesz siedzial tylko na 19 to łeb ci pęknie od szumów i zgrzytów :mrgreen:
Jeżeli chcesz mieć baze to tylko radio na wstęgach.
Kup sobie Performera 5000 załóż w dziurke i też bedziesz słyszał całe miasto , po co inwestować w antene ,zasilacz jak i tak tego nie wykorzystasz .

Szkoda kasy , dozbieraj na ładną baze :-P
http://www.oiris.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Więcej sprzętu niż talentu ;-)





Jeżeli używam tego emota :mrgreen: nie znaczy że jestem szydercą jak również nie ma manii wyższości :-)
Cogito ergo sum
Łysybiker
Posty: 30
Rejestracja: 2009-06-17, 12:41
Lokalizacja: Łagiewniki

Post autor: Łysybiker »

Już kompletnie sie pogubiłem :-(
Jakie radio kupić w granicy 350zł??
antene chce wziasc GPE27
BAZA
POZDRAWIAM ŁYSYBIKER
orba
Posty: 2924
Rejestracja: 2008-11-16, 20:46
Lokalizacja: Poznań

Post autor: orba »

Łysybiker, cierpliwości, poszukaj na aukcjach używanego wstęgowego. Do 400 powinieneś coś znaleźć z tym że czas i jeszcze raz czas. GPE jak najbardziej. Tak jak wyżej:posiadać bazę żeby słuchać 19-stki to nieporozumienie :-?
Każdy ma szansę na ciepłe słowo =)
bartek1706
Posty: 1470
Rejestracja: 2009-07-08, 13:50
Lokalizacja: konstancin KO02NB
Kontakt:

Post autor: bartek1706 »

Nie wygodna obsługa. Alan 102 lepszy jest w obsłudze.
Łysybiker, przyczaj się na coś na allegro. Np alana 87 :)
Awatar użytkownika
krzysiekk
Posty: 363
Rejestracja: 2008-10-11, 14:10
Lokalizacja: Białystok KO13OD

Post autor: krzysiekk »

W Łomży, sklep Trzynastka --> mają do sprzedania za 500zł Super Cheetah --> stan igiełka, idealny (widziałem) i Presidenta Jacksona, ale ceny nie znam ... No i tak jak inni radzą ... ja jak się rozglądałem za radiem dla siebie, każdego dnia wpisywałem na alledrogo --> president jackson, alan 87, ranger, superstar

Pozdrawiam ;-)

P.S. Na prawdę lepiej zaczekać ten ciężki miesiąc, czy dwa, przecierpieć cierpliwie i dołożyć tą stówkę, czy dwie ... I tak z czasem będziesz chciał zmienić tego TTi :-) Ja 2 miesiące po zakupie Alana 102 marzyłem o lepszym trx'ie i czekałem ... 1,5 roku :mrgreen:
orba
Posty: 2924
Rejestracja: 2008-11-16, 20:46
Lokalizacja: Poznań

Post autor: orba »

krzysiekk pisze:marzyłem o lepszym trx'ie i czekałem ... 1,5 roku
podziwiam :) u mnie to by nie przeszło :( cierpliwość mam w granicach 0 :(

Jesli masz radio w aucie to zwyczajnie 19-stka i słuchaj, czesto się ogłaszają. Co prawda mika bym z takiej okazji kupiła ale co do radia to chyba miałabym obawy.....ale jak się ktoś zna na rzeczy i sprawdzi u sprzedającego jak sprzęt chodzi to powinno być ok.
Każdy ma szansę na ciepłe słowo =)
Awatar użytkownika
Nemiroff
Posty: 410
Rejestracja: 2009-04-06, 07:20

Post autor: Nemiroff »

Łysybiker, nie bierz zadnych "wynalazków" , poczekaj nawet miesiac ( w miedzy czasie obserwuj aukcje. Szukaj Alana 87, Super stara 3900, super Cheetaha, jacksona I - ogólnie radyjek z ssb przynajmniej na 5 czterdziestek . Do 450 zł powinienes znalezc takie radyjko w dobrym stanie - naprawde warto poczekac by się przekonac że czesciej bedziesz bywal na 27.555 czy 26.425 niz na podstawie ;-) .
Kupowanie radyjka z jedna 40-tka i bez modulacji USB mija sie kolego z celem . Przemyśl tez kupno
http://allegro.pl/item723307423_dragon_ ... dyjko.html

na tej aukcji jest dosc drogi ale mozna znależć za ok 400 zł ( odpada koszt zasilacza :mrgreen: )

a tu masz fajna aukcje :
http://allegro.pl/item716083826_albrech ... nalow.html

warto "powalczyć" ;-) - oczywiście do rozsadnych "piniendzy" :mrgreen:
Nie sztuka zabić muchę na przedniej szybie, sztuka jest zabić muchę na bocznej szybie
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Stacjonarne”