kanał 4 w łodzi

Banda "Ojca Dyrektora"

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
Norbi_Zgierz
Posty: 1990
Rejestracja: 2007-12-04, 06:16
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: Norbi_Zgierz »

Przem78 pisze:A zmieniając temat na sianie po kanałach to dzisiaj jak sobie spokojnie konwersowałem z Domino włączył się jakiś koleś i wypala do mnie z tekstem żebym się skręcił trochę bo mu sieje +/- 5 kanałów :-/
Trzeba było mu odpowiedzieć,żeby zatrzymał się przy najbliższym śmietniku i to radio do niego wrzucił :mrgreen: :mrgreen:
Jak ma filtry do "4 litery",to niech go wywali w p.......u :-P
Hehehehe,tylko zaraz Przem78 koledzy z forum powiedzą Ci,że z Unidena520XL nadawałeś :mrgreen:
Sztuczna inteligencja nie może równać się z naturalną głupotą!!!.
Awatar użytkownika
Przem78
Posty: 598
Rejestracja: 2009-10-24, 10:14
Lokalizacja: Łódź - Bałuty

Post autor: Przem78 »

Norbi_Zgierz pisze:
Przem78 pisze:A zmieniając temat na sianie po kanałach to dzisiaj jak sobie spokojnie konwersowałem z Domino włączył się jakiś koleś i wypala do mnie z tekstem żebym się skręcił trochę bo mu sieje +/- 5 kanałów :-/
Trzeba było mu odpowiedzieć,żeby zatrzymał się przy najbliższym śmietniku i to radio do niego wrzucił :mrgreen: :mrgreen:
Jak ma filtry do "4 litery",to niech go wywali w p.......u :-P
Hehehehe,tylko zaraz Przem78 koledzy z forum powiedzą Ci,że z Unidena520XL nadawałeś :mrgreen:



Dzisiaj kolejny przykład ;) kolega kazał mi się poskręcać bo mu o mało głośnika nie wyrwało to usłyszał, że ja nie mam z czego :-P dzisiaj nawet bez echa jeździłem, dopiero później Askier podczas rozmowy stwierdził, że wczoraj było echo a dzisiaj nie, a do tego jakoś nikt z Was nie zauważył żeby było coś nie tak u mnie z nadawaniem. Ech tak to jest ja są promocje na radyjka i widelce zamiast anten

I na koniec dzisiejszy tekst z radia

- mobile sprawdzam radio
- słychać Cię

po chwili ktoś dodaje

- tak to jest jak się kupuje radio z ograniczoną gwarancją - nikt nie gwarantuje że po wyłączeniu i włączeniu znów zadziała :hopla:
Mobil: Yosan 3031 Turbo (mod by Konektor)+Densei 2002+Comet 840+Sirio 3K+ESP12 a to wszystko upchane do niemieckiej Skody
Obrazek
Pozdr. Przemek :)
Awatar użytkownika
tomtom
Posty: 647
Rejestracja: 2009-06-17, 21:53
Lokalizacja: Łódź / JO91RT

Post autor: tomtom »

listwa sorry za OT dopisz się do spisu forumowiczów jeśli jesteś z Łódzkiego

nam propozycje do wszystkich przemieszczających się z włączonymi radiami po Łódzkim, może postaramy się zebrać lokalizacje i kanały na których występują największe zakłócenia, z czasem może uda się wykonać mapkę zakłóceń

koledzy i koleżanki prosimy o raporty: kanał, lokalizacja, godzina, dzień tygodnia, opis zakłócenia
Black VC kombi
President JFK II + FD-2060 + Sirio ML145 magnes
listwa
Posty: 9
Rejestracja: 2009-11-18, 18:00
Lokalizacja: Łódź

Post autor: listwa »

w którym miejscu mogę się dopisać ?
President Johny +ml 145
Awatar użytkownika
Przem78
Posty: 598
Rejestracja: 2009-10-24, 10:14
Lokalizacja: Łódź - Bałuty

Post autor: Przem78 »

listwa pisze:w którym miejscu mogę się dopisać ?
Jest wątek "spis forumowiczów z łódzkiego" skopiuj listę i dopisz się na końcu
Mobil: Yosan 3031 Turbo (mod by Konektor)+Densei 2002+Comet 840+Sirio 3K+ESP12 a to wszystko upchane do niemieckiej Skody
Obrazek
Pozdr. Przemek :)
listwa
Posty: 9
Rejestracja: 2009-11-18, 18:00
Lokalizacja: Łódź

Post autor: listwa »

ok, wpisałem sie
President Johny +ml 145
Awatar użytkownika
domino.pl
Posty: 4127
Rejestracja: 2008-11-10, 00:09
Znak/ranga: 161CBF032 NOWICJUSZ

Post autor: domino.pl »

paapas pisze:z kanałem 4 tak jest że zakłócenia są praktycznie wszędzie, objechałem w tym tygodniu kawałek Polski i wszędzie to samo.
ooo :!: a może propagacja... i jakiś włosko-rusko-francuzki apacz nadaje z 2kw na całą Europę...?
Kliknij ☞
____ ☞
domino.pl-Mobil
____ ☞ domino.pl-Baza
____ ☞ domino.pl-allegro

⚡⚡⚡⚡⚡⚡
_
ODPOWIEDZ

Wróć do „Region Zgiersko-Łódzki”