Serwisy w łódzkim - DYSKUSJE

Banda "Ojca Dyrektora"

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
Rafi
Posty: 3844
Rejestracja: 2010-05-28, 07:48
Znak/ranga: 161CBF057 / SQ7RJQ
Lokalizacja: JO91QW

Post autor: Rafi »

kochar pisze:ale to zaczyna być nudne
"Mobilki ....................... sprawdzam radio po naprawie, jak to słychać" ............. i robić z siebie super serwisanta :-/
CRE 8900 + Densei EC 2002, Sirtel Santiago 1200 / Sirio Silver 90
Icom IC-2730 KNKTR + Diamond NR-770 R / NR-77S

Ekipa KONEKTOR
Awatar użytkownika
kj9120
Posty: 392
Rejestracja: 2010-11-30, 23:37
Lokalizacja: Łódź

Post autor: kj9120 »

ale wydaje mi sie ze arkady nikomu nic nie zrobil tylko nie umie przyjac krytyki z innej strony, i uwaza chyba ze jego serwis jest najlepszy...skoro ktos mówi mu ze bez sensu jest walkowanie 8 godzin dziennie "koledzy jak mnie slychac..." itd. to po co dalej to robi...a to tego wiekszosc jeszcze mu mowi ze slychac go zle...wiec niech nie dziwi sie ze wszystkim w lodzi ktorzy to slysza zaczynaja sie smiac sami do siebie i to sie wlasnie zrobilo nudne :hopla:
MAGNUM S-9 + RF Limited CR577 + SIRTEL SANTIAGO 1200 + NOKIA SP-3
Awatar użytkownika
k0nr4d
Posty: 2489
Rejestracja: 2010-09-24, 14:37
Znak/ranga: 161CBF075
Lokalizacja: Łódź

Post autor: k0nr4d »

Do tego jeszcze chłop ma w kanciapie drugie radio podłączone do sprawdzania, a w eter leci tylko dla reklamy ;-)
Zamknąć burdele, otworzyć serca.
arkady
Posty: 20
Rejestracja: 2009-11-23, 17:31
Lokalizacja: lodz

Post autor: arkady »

domino.pl i spółka nie wiem co wam zrobił arkady ale to zaczyna być nudne

dobrze kolego kochar to ujęłeś ten ktoś i spółka
żaden z tych wypowiadających się nigdy nie był w serwisie na Kwiatów Polskich
to taka wspólnie nakręcająca sie grupka kolesi,co nie umiejąc pogadać między sobą o czymś mądrym to szukają zastępczego tematu.
A tak naprawde zaczeło się od momentu kiedy w
odległości ok. 800 metrów od istniejącego już dawno CB serwisu Kwiatów Polskich otworzł sie konkurencyjny sklepik z nawigacjami i CB radiami .I wówczas taka miła koleżanka i kolega spotykając sie na spocikach ,czy nowo otwartym sklepiku wspólnie się nakręcali.CB serwis Kwiatów Polskich nigdy w spotach nie uczestniczył by nie zostać posądzonym o kumoterstwo i swoich klientów nie nakręca i nie szczuje na żadną konkurencje.Proponuje by Ci co tak szczują na forum czy w eterze zastanowili się nad swoimi wypowiedziami ,albo choć przemyśleli skąd im się to wzięło.Kto jednego czy drugiego...tak naprawde nakręcił?Uważam że jak ktoś chce kogoś oczerniać a sądzi że ma powody i do tego ma jaja to podjedzie do serwisu na Kwiatów Polskich i powie to w oczy o co mu tak naprawde chodzi,a nie podjudza innych.
Mam nadzieje że co poniektórzy wezmną sobie do serca te wypowied i dwa razy się zastanowią nad tym co smarują.Pozdrawiam
co cie nie zabije-to cie wzmocni
Awatar użytkownika
k0nr4d
Posty: 2489
Rejestracja: 2010-09-24, 14:37
Znak/ranga: 161CBF075
Lokalizacja: Łódź

Post autor: k0nr4d »

Proszę odpowiedź - dlaczego drzesz się w eterze, skoro masz drugie radio na stole do sprawdzania? Dlaczego sprawdzasz radia poodstrajane po pół kilo od zer? Nie chce się, nie ma hercmiarki, czy przestrojenie to już nie na Twoje umiejętności i trzeba gonić do Bogdana z tym?

Tu nie chodzi o to, że Ciebie ktoś nie lubi. Chodzi o to, że masz się za nie wiadomo jak renomowanego serwisanta, a w eterze wychodzi co innego. Do tego paniczny strach przed konkurencją, charczenie co pół godziny na #19 i ceny z kosmosu (to akurat konkurencji wychodzi na zdrowie). Gdybyś zaopatrywał się np. w hurtowni, a nie w innych serwisach w Łodzi, to byłbyś w stanie obniżyć ceny i może byś miał więcej klientów.
Zamknąć burdele, otworzyć serca.
Awatar użytkownika
kj9120
Posty: 392
Rejestracja: 2010-11-30, 23:37
Lokalizacja: Łódź

Post autor: kj9120 »

oj tam...mimo tego co napisalem i tak nie umie przyjac krytyki, i nadal uwaza ze całe forum sie uwzielo na nim, prawie jak dziecko, jak Cie to tak boli to czemu jeszcze tu piszesz i czytasz... :shrek:
wlasnie bo po co ma ktos do Ciebie jezdzic jak jest drogo...to nie PRL ze mozna sobie z cenami w kosmos wyleciec...ten kto nie zna innych serwosow przyjedzie...

Proszę odpowiedź - dlaczego drzesz się w eterze, skoro masz drugie radio na stole do sprawdzania? Dlaczego sprawdzasz radia poodstrajane po pół kilo od zer? Nie chce się, nie ma hercmiarki, czy przestrojenie to już nie na Twoje umiejętności i trzeba gonić do Bogdana z tym? - a na to pytanie nie padla odpowiedz od poczatku tematu :P

Red należy do mnie :-P
Ostatnio zmieniony 2011-11-17, 18:28 przez kj9120, łącznie zmieniany 1 raz.
MAGNUM S-9 + RF Limited CR577 + SIRTEL SANTIAGO 1200 + NOKIA SP-3
Awatar użytkownika
Rafi
Posty: 3844
Rejestracja: 2010-05-28, 07:48
Znak/ranga: 161CBF057 / SQ7RJQ
Lokalizacja: JO91QW

Post autor: Rafi »

arkady pisze:A tak naprawde zaczeło się od momentu kiedy w
odległości ok. 800 metrów od istniejącego już dawno CB serwisu Kwiatów Polskich otworzł sie konkurencyjny sklepik z nawigacjami i CB radiami .I wówczas taka miła koleżanka i kolega spotykając sie na spocikach ,
Dziwne nie widziałem ich na żadnym spocie :-?
CRE 8900 + Densei EC 2002, Sirtel Santiago 1200 / Sirio Silver 90
Icom IC-2730 KNKTR + Diamond NR-770 R / NR-77S

Ekipa KONEKTOR
Awatar użytkownika
kj9120
Posty: 392
Rejestracja: 2010-11-30, 23:37
Lokalizacja: Łódź

Post autor: kj9120 »

Rafi pisze:Dziwne nie widziałem ich na żadnym spocie :-?
arkady wie lepiej jak wszystko zreszta :hopla:
MAGNUM S-9 + RF Limited CR577 + SIRTEL SANTIAGO 1200 + NOKIA SP-3
Awatar użytkownika
Przem78
Posty: 598
Rejestracja: 2009-10-24, 10:14
Lokalizacja: Łódź - Bałuty

Post autor: Przem78 »

arkady pisze:żaden z tych wypowiadających się nigdy nie był w serwisie na Kwiatów Polskich
I tu się kolego mylisz - byłem na strojeniu mojego wynalazku czyli cewki od ML'ki i bata od Turbo 2000 (czarnego) i w/g Ciebie SWR 1.6-1.7 jest normalny przy tego typu połączeniu :-P do tego sposób w jaki mnie prowadziłeś do siebie (było już ciemno) pominę milczeniem bo miałem wrażenie, że tylko przeszkadzam :-/. Dla zainteresowanych dodam, że strojenie kosztuje 20 pln i nie dostaje się rachunku/FV za usługę. Dla jeszcze bardziej zainteresowanych dodam, że nie mam nic wspólnego z serwisem na Traktorowej. A dla super zainteresowanych dodam, że czasami odpowiadam na pytanie "sprawdzam radio w naprawie...." ale tylko wtedy gdy tankuje na Shellu na Traktorowej... :mrgreen:
Mobil: Yosan 3031 Turbo (mod by Konektor)+Densei 2002+Comet 840+Sirio 3K+ESP12 a to wszystko upchane do niemieckiej Skody
Obrazek
Pozdr. Przemek :)
arkady
Posty: 20
Rejestracja: 2009-11-23, 17:31
Lokalizacja: lodz

Post autor: arkady »

przem78-tyś pajac bez jaj,szczekasz za wegła,
masz jaja to powiedz to w twarz,
Stać cie na to?
co cie nie zabije-to cie wzmocni
Awatar użytkownika
Przem78
Posty: 598
Rejestracja: 2009-10-24, 10:14
Lokalizacja: Łódź - Bałuty

Post autor: Przem78 »

arkady pisze:przem78-tyś pajac bez jaj,szczekasz za wegła,
masz jaja to powiedz to w twarz,
Stać cie na to?
No i tym tekstem gamoniu zafundowałeś sobie anty reklamę :mrgreen: :-P

P.S mobilki sprawdzam nową choinkę w naprawie jak to słychać :mrgreen:
Mobil: Yosan 3031 Turbo (mod by Konektor)+Densei 2002+Comet 840+Sirio 3K+ESP12 a to wszystko upchane do niemieckiej Skody
Obrazek
Pozdr. Przemek :)
Awatar użytkownika
Rafi
Posty: 3844
Rejestracja: 2010-05-28, 07:48
Znak/ranga: 161CBF057 / SQ7RJQ
Lokalizacja: JO91QW

Post autor: Rafi »

arkady pisze:masz jaja to powiedz to w twarz,
zapraszam na najbliższego spota .......... kiedy? ........... wyślę Ci osobiste PW. :-D
CRE 8900 + Densei EC 2002, Sirtel Santiago 1200 / Sirio Silver 90
Icom IC-2730 KNKTR + Diamond NR-770 R / NR-77S

Ekipa KONEKTOR
Awatar użytkownika
KiMCIO
Posty: 2442
Rejestracja: 2008-06-04, 19:22
Lokalizacja: Myślibórz

Post autor: KiMCIO »

arkady, zza węgła - jak już, jak nie umiesz pisać to nie pisz, a za obrażanie dostajesz pasek :-)
Pomagam w zakupach w Chinach.

http://ali.pub/e5dqi" onclick="window.open(this.href);return false;

Gwarantuje dobre ceny :-) Dla Kolorowych specjalne oferty!
arkady
Posty: 20
Rejestracja: 2009-11-23, 17:31
Lokalizacja: lodz

Post autor: arkady »

dzieki kimciu-kto nie z nami ten przeciwko nam.
ja bym proponował od razu wykluczenie z partii.
czyścimy konkurencje i plujemy gdzie chcemy.
Przeanalizuj kto i dlaczego cie podpuszcza.
kto mieczem wojuje,od miecza ginie,nie diś to jutro,
zostawiam z przemysleniami-Szcżęśliwego Nowego Roku-dla wszystkich
co cie nie zabije-to cie wzmocni
Awatar użytkownika
k0nr4d
Posty: 2489
Rejestracja: 2010-09-24, 14:37
Znak/ranga: 161CBF075
Lokalizacja: Łódź

Post autor: k0nr4d »

arkady, po co tyle jadu? Dlaczego nie odpowiadasz na żadne postawione pytanie? Konstruktywna krytyka Panie, a nie szczekanie, które uprawiasz Ty, nie oceniający Ciebie.
Zamknąć burdele, otworzyć serca.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Region Zgiersko-Łódzki”