Nowy mic bede krzyczal .............

Banda "Ojca Dyrektora"

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
Przem78
Posty: 598
Rejestracja: 2009-10-24, 10:14
Lokalizacja: Łódź - Bałuty

Nowy mic bede krzyczal .............

Post autor: Przem78 »

Cześć, droga kupna zanabyłem mic K-PO EC 2018 potrzebne osoby do odsłuchu i wskazania ewentualnych poprawek :-P , jak coś to piszcie i jakoś ustalimy termin. Ze wstępnych ustaleń z Hasanem (kupowany od jego brata) modulacja identyczna z K-PO 452 (czarny) :mrgreen: ogólnie fajny mic 8-)
Mobil: Yosan 3031 Turbo (mod by Konektor)+Densei 2002+Comet 840+Sirio 3K+ESP12 a to wszystko upchane do niemieckiej Skody
Obrazek
Pozdr. Przemek :)
Awatar użytkownika
tomtom
Posty: 647
Rejestracja: 2009-06-17, 21:53
Lokalizacja: Łódź / JO91RT

Post autor: tomtom »

Przem78, nie ma problemu każdy termin w tygodniu po 16:30, daj znać kiedy będziesz gotowy na testy
Black VC kombi
President JFK II + FD-2060 + Sirio ML145 magnes
Awatar użytkownika
domino.pl
Posty: 4127
Rejestracja: 2008-11-10, 00:09
Znak/ranga: 161CBF032 NOWICJUSZ

Post autor: domino.pl »

gdy nie bedzie propy, śmiało mogę słuchać...
Kliknij ☞
____ ☞
domino.pl-Mobil
____ ☞ domino.pl-Baza
____ ☞ domino.pl-allegro

⚡⚡⚡⚡⚡⚡
_
Awatar użytkownika
Przem78
Posty: 598
Rejestracja: 2009-10-24, 10:14
Lokalizacja: Łódź - Bałuty

Post autor: Przem78 »

domino.pl pisze:gdy nie bedzie propy, śmiało mogę słuchać...
Szkoda, że nie dolatuje do Ciebie :cry: ale myślę nad inną antenką więc jest szansa na pogaduchy 8-) myślałem o s 600 ale składanie ma gorsze i chyba wybór padnie na Turbo 2000/3000 bo jakoś to moje Titanium 1400 dobrze słyszy ale gorzej nadaje :->
Mobil: Yosan 3031 Turbo (mod by Konektor)+Densei 2002+Comet 840+Sirio 3K+ESP12 a to wszystko upchane do niemieckiej Skody
Obrazek
Pozdr. Przemek :)
Marek
Posty: 10456
Rejestracja: 2009-10-19, 20:43
Lokalizacja: Jastrzębie

Post autor: Marek »

Przem78 pisze:to moje Titanium 1400 dobrze słyszy ale gorzej nadaje
Jak antena dobrze słyszy tak i dobrze nadaje.
[you] najlepsze w tym forum jest to ze posiada takiego użytkownika jak [you]

Forum to nie agencja towarzyska-NIE DOGODZIMY KAŻDEMU !!
[scroll]Marek iyi gunler ve allaha emanet ol . Salam alejkum.[/scroll]
Awatar użytkownika
domino.pl
Posty: 4127
Rejestracja: 2008-11-10, 00:09
Znak/ranga: 161CBF032 NOWICJUSZ

Post autor: domino.pl »

JanC pisze:Jak antena dobrze słyszy tak i dobrze nadaje.
to zależy! mój helikal lepiej słyszał od S 5000 , gorzej nadaje od S 5000 przy 4 wattach...
Kliknij ☞
____ ☞
domino.pl-Mobil
____ ☞ domino.pl-Baza
____ ☞ domino.pl-allegro

⚡⚡⚡⚡⚡⚡
_
Marek
Posty: 10456
Rejestracja: 2009-10-19, 20:43
Lokalizacja: Jastrzębie

Post autor: Marek »

A co to znaczy lepiej słyszał?
[you] najlepsze w tym forum jest to ze posiada takiego użytkownika jak [you]

Forum to nie agencja towarzyska-NIE DOGODZIMY KAŻDEMU !!
[scroll]Marek iyi gunler ve allaha emanet ol . Salam alejkum.[/scroll]
Awatar użytkownika
domino.pl
Posty: 4127
Rejestracja: 2008-11-10, 00:09
Znak/ranga: 161CBF032 NOWICJUSZ

Post autor: domino.pl »

JanC pisze:Jak antena dobrze słyszy tak i dobrze nadaje.
tak samo jak u ciebie...
Kliknij ☞
____ ☞
domino.pl-Mobil
____ ☞ domino.pl-Baza
____ ☞ domino.pl-allegro

⚡⚡⚡⚡⚡⚡
_
Awatar użytkownika
Hasan-Łódź
Posty: 7805
Rejestracja: 2009-11-27, 21:49
Znak/ranga: KIEROWNIK REŻYSER
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Hasan-Łódź »

Przem78 pisze:
domino.pl pisze:gdy nie bedzie propy, śmiało mogę słuchać...
Szkoda, że nie dolatuje do Ciebie :cry: ale myślę nad inną antenką więc jest szansa na pogaduchy 8-) myślałem o s 600 ale składanie ma gorsze i chyba wybór padnie na Turbo 2000/3000 bo jakoś to moje Titanium 1400 dobrze słyszy ale gorzej nadaje :->
Przemku, spróbuj z innym radiem zrobić test - jak coś to mam kilka wynalazków na użyczenie (np. JFK I).
#
Jam jest KONEKTOR.
cennik sprzętu radiowego od KONEKTOR dla CBF

wyborne ceny na Yaesu, Icom, Kenwood, TYT - info PW

montaż 3er
montaż X6
Awatar użytkownika
Przem78
Posty: 598
Rejestracja: 2009-10-24, 10:14
Lokalizacja: Łódź - Bałuty

Post autor: Przem78 »

Hasan-Łódź pisze:
Przem78 pisze:
domino.pl pisze:gdy nie bedzie propy, śmiało mogę słuchać...
Szkoda, że nie dolatuje do Ciebie :cry: ale myślę nad inną antenką więc jest szansa na pogaduchy 8-) myślałem o s 600 ale składanie ma gorsze i chyba wybór padnie na Turbo 2000/3000 bo jakoś to moje Titanium 1400 dobrze słyszy ale gorzej nadaje :->
Przemku, spróbuj z innym radiem zrobić test - jak coś to mam kilka wynalazków na użyczenie (np. JFK I).
No to super tylko zastanawiam się czy będzie duża różnica w porównaniu z Herbatnikiem ??!!!
Mobil: Yosan 3031 Turbo (mod by Konektor)+Densei 2002+Comet 840+Sirio 3K+ESP12 a to wszystko upchane do niemieckiej Skody
Obrazek
Pozdr. Przemek :)
Awatar użytkownika
Przem78
Posty: 598
Rejestracja: 2009-10-24, 10:14
Lokalizacja: Łódź - Bałuty

Post autor: Przem78 »

JanC pisze:A co to znaczy lepiej słyszał?
Cześć, u mnie mam taki objaw, że ja przy swoim przygłuchym Herbatniku słyszę innych (w tym wypadku Tomtoma dobrze 3s z zestawem JFK2 + ML 145 + FD2060 - załączone wszystkie filtry AL/NB/HICUT) a jak nadaje to Tomtom już mnie nie odbiera ( u mnie zestaw Hebratnik I + EC 2018 + Titanium 1400 w dziurce na dachu) stąd wniosek, że lepiej słyszę niż nadaje podobnie miałem z Hasanem (Turbo 3000) ja go odbierałem zrozumiale a do niego już nie dolatywałem :shock:

P.S antena wystrojona na 1.2 - 1.4, radio sprawdzone w Caro stoi w częstotliwości i idzie z 5 Watt, na oscyloskopie mic i modulacja dograne z radiem
Mobil: Yosan 3031 Turbo (mod by Konektor)+Densei 2002+Comet 840+Sirio 3K+ESP12 a to wszystko upchane do niemieckiej Skody
Obrazek
Pozdr. Przemek :)
Awatar użytkownika
Hasan-Łódź
Posty: 7805
Rejestracja: 2009-11-27, 21:49
Znak/ranga: KIEROWNIK REŻYSER
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Hasan-Łódź »

Przem78 pisze:
Hasan-Łódź pisze:
Przem78 pisze: Szkoda, że nie dolatuje do Ciebie :cry: ale myślę nad inną antenką więc jest szansa na pogaduchy 8-) myślałem o s 600 ale składanie ma gorsze i chyba wybór padnie na Turbo 2000/3000 bo jakoś to moje Titanium 1400 dobrze słyszy ale gorzej nadaje :->
Przemku, spróbuj z innym radiem zrobić test - jak coś to mam kilka wynalazków na użyczenie (np. JFK I).
No to super tylko zastanawiam się czy będzie duża różnica w porównaniu z Herbatnikiem ??!!!
Nie wiem - z Herbertem jeździłem miesiąc i poszedł na półkę (nie spodobał mi się), z JFK dłużej i w sumie też lipa w porównaniu do U 68. Ale wiesz jak to jest, zdanie trzeba sobie wyrobić samemu - znam takich co Herberta na nic nie zamienią. Trzeba zrobić test i tyle ;)
#
Jam jest KONEKTOR.
cennik sprzętu radiowego od KONEKTOR dla CBF

wyborne ceny na Yaesu, Icom, Kenwood, TYT - info PW

montaż 3er
montaż X6
Awatar użytkownika
Przem78
Posty: 598
Rejestracja: 2009-10-24, 10:14
Lokalizacja: Łódź - Bałuty

Post autor: Przem78 »

Hasan-Łódź pisze:
Przem78 pisze:
Hasan-Łódź pisze: Przemku, spróbuj z innym radiem zrobić test - jak coś to mam kilka wynalazków na użyczenie (np. JFK I).
No to super tylko zastanawiam się czy będzie duża różnica w porównaniu z Herbatnikiem ??!!!
Nie wiem - z Herbertem jeździłem miesiąc i poszedł na półkę (nie spodobał mi się), z JFK dłużej i w sumie też lipa w porównaniu do U 68. Ale wiesz jak to jest, zdanie trzeba sobie wyrobić samemu - znam takich co Herberta na nic nie zamienią. Trzeba zrobić test i tyle ;)
Ja Herbatnika chyba długo nie zmienię :evi: kurde do samochodu chyba radio idealne (poza maniakami) od kręcenia gałami :-P (oczywiście mówię o Łodzi i okolicach) bo może w innych częściach kraju jest lepiej jeżeli chodzi o zakłócenia itp..................

P.S mój K-po 452 ożył po zabiegach Waszego znajomego.............. nie wiem kto to był :-P ale teraz idzie ............ tak jak powinien ....z resztą w Poddębicach jestem rozpoznawalny przez niektórych :evi:
Mobil: Yosan 3031 Turbo (mod by Konektor)+Densei 2002+Comet 840+Sirio 3K+ESP12 a to wszystko upchane do niemieckiej Skody
Obrazek
Pozdr. Przemek :)
Awatar użytkownika
domino.pl
Posty: 4127
Rejestracja: 2008-11-10, 00:09
Znak/ranga: 161CBF032 NOWICJUSZ

Post autor: domino.pl »

Przem78 pisze:jestem rozpoznawalny
taki jeden mobilek też jest rozpoznawany przeze mnie, słychać go jak zza grobu ... :mrgreen:
Kliknij ☞
____ ☞
domino.pl-Mobil
____ ☞ domino.pl-Baza
____ ☞ domino.pl-allegro

⚡⚡⚡⚡⚡⚡
_
Awatar użytkownika
galowy
Posty: 63
Rejestracja: 2009-09-17, 19:01
Lokalizacja:

Post autor: galowy »

Witam , kto miałby jutro troszkę czasu na testy. Bardzo byłbym wdzięczny za pomoc w dostrojeniu K-PO EC 2018 z moim radyjkiem ;-)
Uniden PC78 LTW, Sirio Performer 5000, Densei 2002.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Region Zgiersko-Łódzki”