konsole

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

wrotki
Posty: 17
Rejestracja: 2010-10-25, 19:30
Lokalizacja: Warszawa

konsole

Post autor: wrotki »

http://www.consoles.com.au/Isuzu_DMax_low.htm
niestety to adres na antypodach...może jest jakiś producent tego typu bliżej Wisły?

PS albo może ktoś by się zabawił w prywatny import z Australii, bo ja bardzo chętnie bym takiego "gotowca" nabył ;-)
Awatar użytkownika
HjeniuC
Posty: 1813
Rejestracja: 2009-11-24, 21:22
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: HjeniuC »

YIP YIP
wrotki
Posty: 17
Rejestracja: 2010-10-25, 19:30
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: wrotki »

nie są fajne te ceny i porównując pozostały asortyment, mogło by być o połowę taniej i wtedy nie tyko krezus, mógłby się cieszyć tymi konsolami.
PS ale inspiracja nic nie kosztuje i na dobra sprawę, sklejka+eko-skóra i może taka konsola w aucie zawisnąć.
Awatar użytkownika
KiMCIO
Posty: 2442
Rejestracja: 2008-06-04, 19:22
Lokalizacja: Myślibórz

Post autor: KiMCIO »

Pamiętaj że wieszasz coś takiego do podsufitki, więc nie wróżę ci powodzenia w zabawach ze sklejką :-) dostaniesz dechą ze skajem (jaka kuźwa ekoskóra ?? co w tym eko??) w łeb i będzie po zabawie.

Jak stać na terenówkę to i na konsolę za tysiaka :-)
Pomagam w zakupach w Chinach.

http://ali.pub/e5dqi" onclick="window.open(this.href);return false;

Gwarantuje dobre ceny :-) Dla Kolorowych specjalne oferty!
wrotki
Posty: 17
Rejestracja: 2010-10-25, 19:30
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: wrotki »

Jak stać na terenówkę to i na konsolę za tysiaka :-)
nie chodzi o to, na co kogo stać, tylko ile co jest warte...wytłok z PCV nie jest wart tysiaka :-/
a co do mocowania, to samo radio też nie waży grama i czy konsola plastikowa, czy ze sklejki, musi być mocowana do blachy dachu, a nie do podsufitki.
Opel Campo 4X4
ST 2000 dziura w dachu
Uniden 78 LTW
Bax
Posty: 237
Rejestracja: 2010-08-07, 16:42
Lokalizacja: 161ZFC011

Post autor: Bax »

Kolego wrotki, zawsze pozostaje cos takiego "zrób to sam" czyt . Adam Słodowy.
Ja niestety do swego radyjka nigdzie nie mogę dostać ani półkieszeni ani innego wynalazku typu : KUDA, a obecny mój montaż jest podreczny ale i też upierdliwy. Dlatego zamierzam zmodyfikować swój montraż stosując bardzo fajne tworzywo jakim jest : spienione PCV, w obróbce porzyjemne, wytrzymałe i co ważne bardzo lekkie. Dlatego może zamiast szukać - zrobić coś samemu i wtedy doświadczenie jest bezcenne. :)
Awatar użytkownika
Ola
Posty: 95
Rejestracja: 2011-01-27, 00:21
Lokalizacja: K-Koźle

Post autor: Ola »

fajna sprawa z tą konsolom, tylko kto i gdzie by coś takiego profesjonalnie zamontował? Cena jest tez z lekka przerażająca ale wygląda ładnie i schludnie kto wie jak juz uzbieram na pompo wtryskiwacze, które mi pewnie do roku czasu padną to zamontuje sobie takie cudo:D
Awatar użytkownika
HjeniuC
Posty: 1813
Rejestracja: 2009-11-24, 21:22
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: HjeniuC »

Zamiast ekoskóry polecam flokowanie.
YIP YIP
matii
Posty: 72
Rejestracja: 2010-02-02, 16:58
Lokalizacja: Katowice

Post autor: matii »

konsole dachowe posiada Vw Touran, wiele amerykanów oraz napewno wiele aut, o których nie wiem. Używki idzie w rozsądnych cenach kupić na allegro i wydaje mi się, że jak ktoś umie się trochę pobawić tym, to spasuje naprawdę dobrze.
President Herbert I + Sirio ML-145
było: Onwa Mk3, President Valery, President Walker
wrotki
Posty: 17
Rejestracja: 2010-10-25, 19:30
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: wrotki »

konsole dachowe posiada Vw Touran, wiele amerykanów oraz napewno wiele aut, o których nie wiem.
zapewne... jednak ja mam auto bardzo nietypowe, no i wymyśliłem żeby CB było możliwe do całkowitego schowania (chociaż główka PL w dachu jednoznacznie wskazuje, że "coś" w aucie jest). najpierw zrobię model z kartonu, potem konsola powstanie ze sklejki jednak. co do wykończenia (oklejenie), to spokojnie decyzję będę mógł zostawić sobie na sam koniec.
Opel Campo 4X4
ST 2000 dziura w dachu
Uniden 78 LTW
ODPOWIEDZ

Wróć do „Instalacje mobilne(w aucie)”