moje stanowisko w tym temacie :)

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
Francuz
Posty: 3543
Rejestracja: 2007-11-29, 15:23
Lokalizacja: Sosnowiec
Been thanked: 2 times

Post autor: Francuz »

Dzięki za odpowiedź.
Pewnie ktoś Ci rozkręcił moc i jak dodasz jeszcze mikrofon ze wzmocnieniem to jesteś przemodulowany.
Mój jest OK, a w AM/FM wręcz niezastąpiony, jedyna uwaga, że zanim się nagrzeje to jest nieco szeroki, ale daje radę.
Wskaźnik pokazuje OK.
Awatar użytkownika
KaeRZet
Posty: 484
Rejestracja: 2011-03-25, 17:47
Lokalizacja: USA

Post autor: KaeRZet »

u mnie jak nadaja na 27.3850 LSB to musze sie stroic na ~ .3848

[ Dodano: 2011-11-27, 03:13 ]
Lubie przemeblowania ;-) Niedlugo zabraknie mi miejsca :-(
Do tego pare nowych zabawek, m.in. MFJ VERSA TUNER II oraz III :)
Awatar użytkownika
szybki_joe
Posty: 5
Rejestracja: 2010-12-07, 21:14
Lokalizacja: suwalszczyzna

Post autor: szybki_joe »

KaeRZet
Jak możesz, to proszę o kontakt na @ do mnie. Mam interes :)
szymekss-r@wp.pl
pozdrawiam
wiem więcej niż ci się wydaje
koszmar

Post autor: koszmar »

KaeRZet pisze: pozwól , iż poraz kolejny przyznam racje i pogodzę się z tym faktem a co więcej nawet nie będę probować podskawiwać [...] :-?
Pitu, pitu... :shrek: Wciąż nie odpowiedziałeś na pytanie. Ja nie oceniam Twojego "kuku na umyśle", tak jak nie lubię, gdy ktoś ocenia moje. Pytam jedynie, co jest celem i po co?
Awatar użytkownika
KaeRZet
Posty: 484
Rejestracja: 2011-03-25, 17:47
Lokalizacja: USA

Post autor: KaeRZet »

koszmar pisze:
KaeRZet pisze: pozwól , iż poraz kolejny przyznam racje i pogodzę się z tym faktem a co więcej nawet nie będę probować podskawiwać [...] :-?
Pitu, pitu... :shrek: Wciąż nie odpowiedziałeś na pytanie. Ja nie oceniam Twojego "kuku na umyśle", tak jak nie lubię, gdy ktoś ocenia moje. Pytam jedynie, co jest celem i po co?

Celem jest stacja kosmiczna "NEKTAR" , po to żeby zamówić większy słoiczek miodu dla Kubusia Puchatka :P
Nie wiem jak inaczej to wytłumaczyć :-/
ooo . mozesz jeszcze wrocic i przeycztac 9-ty post tego tamtu tam znajdziesz odp. ;-)
pozdr.

[ Dodano: 2011-12-08, 05:49 ]
szybki_joe pisze:KaeRZet
Jak możesz, to proszę o kontakt na @ do mnie. Mam interes :)
szymekss-r@wp.pl
pozdrawiam
Haa suwalszczyzna powiadasz :) kiedys tam bylem ;-)

P.S. fajny pajączek , już go chciałem tłuc - a raczej wyswietlacz ... :P
Awatar użytkownika
Francuz
Posty: 3543
Rejestracja: 2007-11-29, 15:23
Lokalizacja: Sosnowiec
Been thanked: 2 times

Post autor: Francuz »

KaeRZet, wrzuć mi jakiś kontakt do Ciebie na PW: e-mail whatever ...
Awatar użytkownika
KaeRZet
Posty: 484
Rejestracja: 2011-03-25, 17:47
Lokalizacja: USA

Post autor: KaeRZet »

wow / stare te moje zdjecie , przez ten brak czasu nei mailem okazji wrzucac nowych przemeblowan - oto fotka z ostatniego przemeblowania ;-) dopiero zakupilem biureczko i musze jeszcze wszystko ladnie poukladac... oto stan obecny :

Obrazek

http://tinypic.com/m/fkqmn9/3

Zapomnialem dodac ze IC756 jak nabylem byl zablokowany - ale szybko sobie z tym poradzilem :) tak wiec rowniez pasmo CB pokrywam .
Obecnie podpiętą mam A99 antene - ale w kącie stoi juz JTB 680 - nie stawiam bo powiedzialem sobie ze jak nie ulepsze licencji to nie bede jej stawiac- motywacja do nauki :P ALE -Zastanawiam sie nad jej zainstalowaniem w tym tyg, zeby miec wieksza motywacje do nauki i zaliczenia nastepnego poziomu licencji ;-)
Kenwood TM-D710 podpiety jest do JTB3 - radzi sobie swietnie :)
a ten yaesu obok komputera pod biurkiem - czeka na nowego nabywce... chce go zastapic czyms innym , mobile 2m/70cm , zeby zastapic kenwooda- ten jest wziety z auta...
73.
wracam do nauki i porządków ...
Ostatnio zmieniony 2012-07-03, 17:41 przez KaeRZet, łącznie zmieniany 1 raz.
bobik

Post autor: bobik »

Wysmienicie. Biurka ladne, pozwole sobie zerznac design w przyszlosci. Prosta ale schludna konstrukcja.
Gratuluje.
AdamB

Post autor: AdamB »

Poprzednia baza, była wypasiona, ale obecna ... te biurka są "odjechane".
Marzy mi się tyle miejsca i przestrzeni, na moje zabawki, a połączenie szklanych blatów, metalowych podstaw i elektroniki, wygląda zabójczo.
"Superancko"!!!

Adam
Ostatnio zmieniony 2012-07-03, 17:52 przez AdamB, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
KaeRZet
Posty: 484
Rejestracja: 2011-03-25, 17:47
Lokalizacja: USA

Post autor: KaeRZet »

http://chicago.craigslist.org/chc/fuo/3105320936.html
swoje znalazlem za $30 ;-) okolo 25mil odemnie... na stronie walmart.com bodajrze mozna znalezc - ale ja nie mialem czasu na orderowanie itd. wracalem z fieldday i mialem caly sprzet w dostawczym aucie - wiec pomyslalem o przemeblowaniu ... zanim rozstawilem sprzet pojechalem po biurko i tak juz stoi ten balagan kilka dni :/
bobik

Post autor: bobik »

Bardzo fajne, lubie surowe i proste konstrukcje. Oby tylko bylo wysokie ;) Przy swoim obecnym garbie sie, czego nie lubie ;/
Olo.

Post autor: Olo. »

KaeRZet pisze:http://chicago.craigslist.org/chc/fuo/3105320936.html
swoje znalazlem za $30 ;-) okolo 25mil odemnie... na stronie walmart.com bodajrze mozna znalezc - ale ja nie mialem czasu na orderowanie itd. wracalem z fieldday i mialem caly sprzet w dostawczym aucie - wiec pomyslalem o przemeblowaniu ... zanim rozstawilem sprzet pojechalem po biurko i tak juz stoi ten balagan kilka dni :/


Co do Twojego sprzętu.... wypas..

http://www.jysk.pl/120/121/3647201/a/catalog
Awatar użytkownika
Francuz
Posty: 3543
Rejestracja: 2007-11-29, 15:23
Lokalizacja: Sosnowiec
Been thanked: 2 times

Post autor: Francuz »

KaeRZet pisze:musze jeszcze wszystko ladnie poukladac
Dawno Cię nie było, ale wiadomo dlaczego.
Jest SUPER !!!
A ten lizaczek ....... :-P
Awatar użytkownika
Eazy
Posty: 2227
Rejestracja: 2011-09-28, 21:53
Lokalizacja: KO02KC

Post autor: Eazy »

Coraz lepiej :-D Fajnie to wygląda, gratulacje :-)
The clock is running. Make the most of today. Time waits for no man. Yesterday is a history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift... That's why it is called the present.
.
Awatar użytkownika
KaeRZet
Posty: 484
Rejestracja: 2011-03-25, 17:47
Lokalizacja: USA

Post autor: KaeRZet »

Moze ktos mi powiedzieć jakie są zakresy czestotliwosci albo jak wygladają licencje amatorskie w PL ? czy są jakies podziały czy się robi jedną licencje na wszystkie pasma i modulacje ?
Kiedys jak mialem CB w kraju to słyszałem o egzaminach, PAR itd.... ale nigdy sie nie zagłębiałem... sprzedałem CB po roku i taka była moja przygoda, teraz wracam do hobby i się bardziej zagłębiam :)
Moze macie jakis link z zakresami czest. ? i jakies info od licencjach i egzaminach ...
gdzies znalazlem przez przypadek stronke, gosc stroil radio ft857 w Polsce ale nie wiedział nawet co to SWR = i jak sie mierzy - operator radia amatorskiego :>
Ciekawi mnie to własnie jak gość uzyskał licencje ? czy numer...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Instalacje bazowe( w domu)”