SP2-26-367

Licencjonowani.
Spotkania towarzyskie i wymiana informacji

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik

Awatar użytkownika
LOHEN
Posty: 1970
Rejestracja: 2009-11-21, 16:55
Lokalizacja: DX London
Kontakt:

Post autor: LOHEN »

Jednym zdarza się coś przeczytać i nie zrozumieć, innym coś napisać nie zrozumiale.
kajoj pisze:Nie przesadzacie trochę?,,egzamin ok,,pryszc,,ale czekać trzeba druga sprawa koszt dobrego radyjka to koszt po 1tys/używka,,,więc nie przesadza j z głupimi tekstami lepiej ogarnij co się dzieje na 19kanale cb,,wielki syf i nie tylko cała 40 jest zaśmiecona,,od piratów,więc nie potrzebny ten komentarz,,zamiast pochwalić to jedziesz po bandzie,,,
kajoj pisze:Lohen,,do Ciebie ta wiadomość,,,tu jest klub i trzeba wspierać a nie docinać,,pozdr
Ty natomiast kajoj, nie dość że piszesz niezrozumiale, to jeszcze nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.

Nikomu, nie dociąłem moim tekstem, ani nikogo nie chciałem zniechęcić.

By być nasłuchowcem i słuchać co się dzieje na pasmach nie trzeba licencji SWL. By wysyłać karty SWL trzeba się już udać do drukarni i je wydrukować. Jako licencjonowany nadawca również możesz wysyłać kraty z nasłuchu. Więc po co się pakować w karty SWL?? A jeśli nie chcesz ich wysyłać to po co Ci znak SWL???

Bycie nasłuchowcem przy tak prostych egzaminach to jak smakowanie loda przez szybę.
Awatar użytkownika
januwojt
Posty: 2236
Rejestracja: 2010-01-20, 15:33
Znak/ranga: SQ9ORF
Lokalizacja: Trzebinia

Post autor: januwojt »

Amen
Awatar użytkownika
Bodvar
Posty: 348
Rejestracja: 2014-07-09, 21:49
Lokalizacja: JO71MD

SP2-26-367

Post autor: Bodvar »

Ja również zrobiłem znaczek SP6-13-046
ODPOWIEDZ

Wróć do „Grupa KF”